Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:46 05.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема японски 4ай за отлсбаваненови  
Автор monaca ()
Публикувано13.02.09 12:45



какъв е този японски 4ай за отлсбаване??
майка все за него ми говори, бил и за про4истване...и за отлсабване
благодаря



Тема Re: японски 4ай за отлсбаваненови [re: monaca]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано13.02.09 13:45



Чаят се казва Инхуа, пише че е по японска технология, за отслабване и прочистване от токсини. Аз го пия в момента. Беше ми препоръчан от моя колежка като разхлабително средство. Признавам си, не намирам ефект за сега. Доста е скъп 8 лв за 32 пакетчета, но пробвай. Колежката ми е доволна. Може би всичко е индивидуално.



Тема Re: японски 4ай за отлсбаваненови [re: monaca]  
Автор slippers (любопитна)
Публикувано13.02.09 13:53



Чаят е разхлабващ и ако го пиеш продължително време ще си натресеш някой колит.



Тема Re: японски 4ай за отлсбаваненови [re: slippers]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано13.02.09 13:56



Какво значи дълго време? И защо колит? Все пак ако имаш проблем с перисталтиката трябва да се предприеме нещо.



Тема Re: японски 4ай за отлсбаваненови [re: slippers]  
Автор tininita ( непозната )
Публикувано17.02.09 10:30



Пих въпросния чай няколко месеца и си натресох прием в Пирогов след кръмоизлив от хранопровода.Прекратих приема му,но оттогава имам проблеми със стомаха,които свързвам с консумацията на чая.Единственото положително нещо беше,че ми се намали холестерола,но това беше тогава-миналата година.



Тема Re: японски 4ай за отлсбаване [re: tininita]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано17.02.09 12:36



Чак кръвиозлив на хранопровода от чая ми се струва пресилено като ефект. Вероятно си имала други здравословни проблеми. От един чай...аз лично се съмнявам.



Тема Re: японски 4ай за отлсбаваненови [re: _belladonna_]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано17.02.09 12:51



Че какво съмнително има? Всяко лекарство си има и странични ефекти. Има доста растения, които могат да убият в минимално количество.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: японски 4ай за отлсбаваненови [re: Изyмeн]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано17.02.09 15:28



Специално за кръвоизлив на хранопровода имам известни други съмнения, подсилени именно от употребата на чай за отслабване. Но тъй като са само съмнения не бих искала да конкретизирам.



Тема Re: японски 4ай за отлсбаваненови [re: _belladonna_]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано17.02.09 22:51



е, ако примерно освен че си приемала чай, не си приемала нищо друго, може би нещата се нареждат?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.