Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:49 01.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ЗаЩо спорта не ми помага????  
Автор ostatak ()
Публикувано09.02.09 18:24



Здравейте,

искам да попитам следното

Преди година реших да поотслабна (за Щастие) не много килорами. Реших че като не са много не би трябвало да е толкова мъчително и мога да се справя за не много време. Но уви съм била много дълече от истината...

Първо се записах на фитнес. по конкретно на кик боксинг. ходя 4 пъти в седмицата. Ям горе долу както преди избягвайки десерти и хлебни изделия.

До тук по прости сметки съм елиминирала около 400калории на ден ,които преди съм приемала и сега не.

Това започна точно преди 10 месеца и сега съм точно съЩото тегло което бях и в началото, което за неЩастие ме кара да си мисля че или трябва да мина на много стриктна диета или неЩата просто няма да станат.
... и всичко онова за отслабване малко по малко със спорт и т.н,което препоръчват лекари и списания.......просто с мен не фунционира....
възможно ли е????



I did it myyyyyyyy waaaaaaaay!

Тема Re: ЗаЩо спорта не ми помага????нови [re: ostatak]  
Автор drishko (The Greatest)
Публикувано10.02.09 08:48



Няма по-велико нещо от спорта, няма лекарство, операция или каквато и да е друга интервенция или илач, която да е по-велика от спорта.
Килограмите не са много показателни за това в какво физическо състояние си.
Стягаш се, качваш и малко мускулна маса, за сметка на мазнини, и килограмите може да са същите, но да изглеждаш по коренно различен начин...
Може разбира се и да качиш мазно покрай спорта, ако си кажеш - днес съм тренирал, бягал, изхабил съм 600 калории, мога да се раздам в Макдоналдс, и там вкарваш 1500 калории от качествени източици, и така...




Тема Re: ЗаЩо спорта не ми помага????нови [re: ostatak]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано10.02.09 08:49



По-добре се пробвай с фитнеса, има по-добър ефект. Колко кила искаш да свалиш? Може би няма нужда, след като не сваляш. Иначе - само спорт не помага, но има жени дето и при 45 кила са си тлъсти.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: ЗаЩо спорта не ми помага????нови [re: Изyмeн]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано10.02.09 09:16



Чак пък тлъсти

...при 45кг. Айде да кажем въпрос на особености в телосложението.



Тема Re: ЗаЩо спорта не ми помага????нови [re: drishko]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано10.02.09 10:38



В отговор на:

Макдоналдс, и там вкарваш 1500 калории от качествени източици




Сериозно ли? Качестени калории след спорта са тези в протеиновата напитка без захар ако не искаш да се омазниш. Ако искаш да изчистваш мускулите със спорт се яде салата, месо, риба и плодове.

В мак-дрън-дрън блъскат захар дори и в салатата.



Тема Re: ЗаЩо спорта не ми помага????нови [re: _belladonna_]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано10.02.09 11:00



Точно тлъсти е думата. Важно е не теглото, а съотношението между мазнини и мускули.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: ЗаЩо спорта не ми помага????нови [re: drishko]  
Автор ostatak ()
Публикувано10.02.09 15:22



И аз обожавам да спортувам,дори и когато не е заради килограмите ми. цял живот съм спортувала,въпреки че последните години бях занемарила тази дейност,за да се отдам на работата си. и сега смятам че спортувам активно и въобЩе не си позволявам да "компенсирам" изгорени калории и храна...

въпросът е че не съм на някакъв строг режим. просто не ям сладко и хляб...

I did it myyyyyyyy waaaaaaaay!



Тема Re: ЗаЩо спорта не ми помага????нови [re: ostatak]  
Автор вeceлyшka ()
Публикувано10.02.09 15:26



Преди години усилено започнах да дъвча дъвка, за да спра цигарите. Не ги спрях, продължих да дъвча и да пуша. Казаха ми - спри дъвката. Та така, спри спорта, или избери някой по-ефикасен. Не го познавам този кик боксинг, но с него не се ли става здравеняк ?



Тема Re: ЗаЩо спорта не ми помага????нови [re: Изyмeн]  
Автор ostatak ()
Публикувано10.02.09 15:34



искам да сваля 2-3кг.(сега сам 60,цел 57) да знам, не е много, но не сам мръднала и един грам от една година.

а заЩо фитнеса да е по-добре??? като за записах ми препоръчаха кик боксинг заЩото казаха че е най-натоварваЩ и подходяЩ за отслабваЩи, заЩото комбинира силови и кардио упражнения.

а за храната... ям много плодове и зеленчуци,месо и риба,кисели млека и много рядко миусли, картофи ям мноого рядко, ям маслини и кашкавали в умерени количества (понякога на някоя салата).... зеленчуците обикновено са задушени,плодовете през целия ден.готвя само със зехтин и по много малко.ям доста сол. и това е...

I did it myyyyyyyy waaaaaaaay!



Тема Re: ЗаЩо спорта не ми помага????нови [re: вeceлyшka]  
Автор ostatak ()
Публикувано10.02.09 15:53



Сигурно се става здравеняк ако целта ти е да се научиш да удряш някого. В по модерен вариянт става въпрос за скачане в продължение на 1 час и от време на време мяташ мруци на ляво и дясно и съЩо така някой ретник


много е забавно. и наистина натоварваЩо.

моята инструктурка краде от интернет разни презентации, ето една,заслужава си да се види ]

http://www.youtube.com/watch?v=6VeohCQMROU



I did it myyyyyyyy waaaaaaaay![smeq se

Редактирано от ostatak на 10.02.09 16:07.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.