Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:07 27.04.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Тема Тези "дръжки" направо не мога да ги понасям!!!!нови  
Автор kotence777 (непознат)
Публикувано04.02.09 05:05



Момичета,кажете какво да правя? Не съм дебела (много),но като дебелея първо там ми се лепи....На всичкото отгоре,разликата между талия-ханш ми е цели 30 сантиметра!И на този кръст като се лепнат отстрани..... Днес пробвах една рокля по тялото и направо се ужасих......А килограми свалям трудно,защото са ми близо до естественото тегло.57 килограма без диети си държа при ръст 162.Сега не знам колко съм качила покрай празници и сесия,но повечето са "дръжки"......
Диета да започна се чудя каква.Освен това като съм на диета умирам от студ (и без нея съм ледник).Кръвното ми е ниско,ставам като призрак.Дори съм припадала от диета,сестра ми щеше да ме удави с вода докато се опитваше да ме свести.Сутрин ако стана изведнъж от тлеглото пак...
Има ли някой такъв трагичен случай като мен???



Тема Re: Тези "дръжки" направо не мога да ги понасям!!!!нови [re: kotence777]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано04.02.09 08:18



Да ти имам проблемите... ;-)))

Ей, момиче, ти за какви диети изобщо говориш? Искаш да станеш 20 кила ли? Не ти ли е ясно, че това ти е естествената конструкция, заложена генно?

Мястото ти изобщо не е в клуб "Диети". Или трябва да забравиш за проблема, като се стараеш да носиш само дрехи, които го прикриват, или да започнеш да правиш упражнения, създадени специално за съответните части на тялото... Има ги всякакви - и в аеробиката, и в каланетиката...


Боже, направо е кощунство! 57 кг и СЕ ОПЛАКВА!!!



И ти пожелавам от сърце, докато се бориш с "дръжките" си чрез диети, да не си увредиш обмяната на веществата така, че да се питаш после как да СВАЛИШ 57 кг!


Извинявам се, ако съм прозвучала нервно, но някои хора наистина нямат представа какво е да се бориш с тегло... Завиждам им от сърце.

"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема Re: Тези "дръжки" направо не мога да ги понасям!!!!нови [re: yниKaлнa]  
Автор drishko (The Greatest)
Публикувано04.02.09 08:47



Спорт е решението, и внимавай какво ядеш, но без крайни истории.




Тема Re: Тези "дръжки" направо не мога да ги понасям!!!!нови [re: kotence777]  
Автор Бeзпoдoбнa (Убавица)
Публикувано04.02.09 09:52



В отговор на:

На всичкото отгоре,разликата между талия-ханш ми е цели 30 сантиметра!И на този кръст като се лепнат отстрани




Ами 30 см са си манекенска разлика - 90/60/90!

Виж ако са несъразмерно натрупани възглавнички е кофти. Честно да ти кажа трудна (невъзможна) работа да свалиш само на точно определено място. Спорт както ти казаха, целенасочени упражнения за тези места могат малко да постегнат, другото е масажи и процедури, но са скъпички. Мезотерапията е нещо за което чувам добри отзиви от няколко места, но не е за всеки джоб - процедурата е май около 80 лева, а трябва да се направят няколко.

И не се притеснявай толкова, тя модата на плитките панталони свършва, а няма нищо по женствано от добре оформена талия, според мен де .
Аз съм точно обратна конструкция, много тесен ханш, но пък за сметка на широка талия - има няма 15 см разлика.

И един съвет - не носи бельо, което е много стегнато и плитко, първо затруднява кръвообръщението и лимфата, и със сигурност допринася за по-добре оформяне на паласки. Същото се отнася и за плитки панталони, дънки ...

Редактирано от Бeзпoдoбнa на 04.02.09 09:57.



Тема Re: Тези "дръжки" направо не мога да ги понасям!!!!нови [re: yниKaлнa]  
Автор ssiberia (новак)
Публикувано04.02.09 10:40



Уникална, не се нахвърляй така върку котенцето, де!
Ако всеки натрупал повечко килца по-навреме се беше усетил накъде вървят нещата, после нямаше да му е чак толкова трудно да се възстанови.
Винаги съм твърдяла, че килограмите, респ. размерите не са чак от такова значение. ВАЖНА Е ФОРМАТА! Когато видиш съразмерната и СТЕГНАТА фигура на лъчезарен мъж или жена, интересуваш ли се дали е 10 кг. под или над идеалното тегло според някаква си таблица? Всички сте виждали слаба фигура с отпуснати и веещи се меса, без никаква мускулатура. Не е красиво, нали?
Котенце, напълно разбирам притесненията ти, но не съм специалист. Считам обаче, че не се нуждаеш от диети за отстлабване. Не можем да избягаме от генетично предопределените ни ръст и пропорции. Можеш донякъде да коригираш нещата със спорт, хранителен режим и правилно подбрани дрехи. Този клуб наистина не е за теб. По-скоро потърси информация или се консултирай със специалисти, относно храната и физическите упражнения за работа върху проблемните места. Предполагам, че ще ти е необходимо доста време. Пожелавам ти силна воля и успех!





Тема Re: Тези "дръжки" направо не мога да ги понасям!!!! [re: ssiberia]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано04.02.09 11:17



Мисля, че всяка реакция е въпрос на темперамент. Вярно, че по-красиво звучи това, което ти си написала, но в общи линии си написала точно това, което "нахвърлих" аз...

Вероятно ти ставаш за политик повече от мен!



"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема Re: Тези "дръжки" направо не мога да ги понасям!!!!нови [re: yниKaлнa]  
Автор ssiberia (новак)
Публикувано04.02.09 11:50



Аааа ...., не!
"Джаста-праста" съм.
В случая обаче и двете сте погълнати от проблема си и не се знае кой се чувства по-зле. Затова си позволих и аз да се намеся.



Тема Re: Тези "дръжки" направо не мога да ги понасям!!!!нови [re: yниKaлнa]  
Автор kotence777 (непознат)
Публикувано04.02.09 16:50



Ами аз казах,че не съм много дебела.Просто там ми е супер трудно да сваля и ми става много лошо ако не ям или стоя полу-гладна.Иначе към 52-53 като стана ми е най-добре.Имам воля,само че ми става лошо.Ако не ям цял ден и припадам.....Ако стана по-рязко пак....Това е най-големия проблем.



Тема Re: Тези "дръжки" направо не мога да ги понасям!!!!нови [re: kotence777]  
Автор nicky_name ()
Публикувано04.02.09 18:01



затова сутрин витаминки - има разтворими с вкус на портокал или на каквото обичаш



а иначе режим - карай най-добре здравословно, не си взимай боклуци като чипсове, сладко, пържено, тестено освен пълнозърнест хляб и плодове. и количествата храна ги намали на половина /ако хапваш повечко/ или на 2/3 от сегашното количество /ако се храниш нормално/ + упражнения точно за тази част, със сигурност има такива :) и така 3 куршума... все ще го избиеш тоя заец най-важното - без да припадаш и да правиш диети, хранейки се здравословно :)))



Тема Re: Тези "дръжки" направо не мога да ги понасям!!!!нови [re: kotence777]  
Автор ssiberia (новак)
Публикувано05.02.09 10:44



Нали това ти пише всеки. Трябва ти хранителен режим! Диетата не означава глад!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.