Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:54 01.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема 10 000 стъпки?нови  
Автор fractalz (непознат)
Публикувано22.01.09 16:01



Има ли желаещи за фитнес шляене? 10000 стъпки на ден осигурявали минималното физическо натоварване за хора, които иначе не могат или не желаят да спортуват. Безплатно, ефективно, приятно. Последните две седмици се заседях и педометърът отчита по около 5-6 000 крачки (при обичайните иначе 12 000 през последните месеци). Вярно, че сезонът не е кой знае колко подходящ за разходки, но аз лично започвам. Ще се радвам, ако има и други луди, да се подкрепяме морално.



Тема Re: 10 000 стъпки?нови [re: fractalz]  
Автор abradabra ()
Публикувано22.01.09 16:04



Az moga da se prisyedinia duhovno, zashtoto sym v chuzhbina. no za sebe si sym se zarekla pone edno ot hodenetata mi do ili ot rabota da e pesh- tova sa 45 minuti :) naj dobre i dvete.



Тема Re: 10 000 стъпки?нови [re: abradabra]  
Автор fractalz (непознат)
Публикувано22.01.09 16:09



Супер! Аз точно в чужбина започнах и даже си организирах група за шляене, като пуснах обява в gumtree - не очаквах, че ще ми пишат толкова много хора, и голямо обикаляне падна.
Ти къде си, ако не е тайна?



Тема Re: 10 000 стъпки?нови [re: fractalz]  
Автор abradabra ()
Публикувано22.01.09 16:12



V DE. A ti kak otslabvash ako ne e tajna.

pozdravlenia za postignatite rezultati



Тема Re: 10 000 стъпки?нови [re: abradabra]  
Автор fractalz (непознат)
Публикувано22.01.09 16:22



С режима на Дюкан; заповядай в темата - на първа страница има и линк към таблицата с резилтатите, а и снимките. Аз съм в UK, в момента в БГ обаче.
След като си там няма да ти е трудно да си набавиш педометър - не можеш да си представиш как стимулира такива талантливи мързели като мен.


Слагам си го още сутрин, веднага след като се облека.



Тема Re: 10 000 стъпки?нови [re: fractalz]  
Автор abradabra ()
Публикувано22.01.09 16:27



Редактирано от Dorchester на 22.01.09 17:43.



Тема Re: 10 000 стъпки?нови [re: fractalz]  
Автор Kukita ()
Публикувано25.01.09 15:04



Идеята ми се вижда интересна и затова веднага се зарових в нет-а да видя що е това чудо педометър. Горе-долу ми се изясни, но ми се ще да те питам има ли смисъл да си избера модел с някакви безбройни функции - аеробик режим, памет, калоример и т.н., или е достатъчно да е само обикновен крачкомер? Ползваш ли другите функции или те са лепнати за разкош и естествено за завишаване цената на "играчката"?



Тема Re: 10 000 стъпки?нови [re: Kukita]  
Автор fractalz (непознат)
Публикувано25.01.09 16:47



Добре дошла! Според мен, най-обикновеният върши работа. Единственото, което те интересува, в края на краищата, е броят на крачките. Останалите екстри са за увеличаване на цената.


Иначе е хубаво да си имаш мп3 плейърче - но ще е по-качествено, ако е отделно; пък и повечето мобилни телефони имат вграден мп3. Когато ходя на пътечката, използвам мп3 (отделен), на който съм заредила точно час и половина музика - най-вече като таймер го ползвам, а и стимулира.
Хубаво би било да има някакъв скоростомер, но май не съм виждала такова нещо.
23.01. 15 000
24.01. 10 000
25 01. 4 000 (засега)



Тема Re: 10 000 стъпки?нови [re: fractalz]  
Автор fractalz (непознат)
Публикувано26.01.09 19:21



26/01/09 - до момента 16 000! От тях 14 793 по улиците; ужасно беше на моменти - вода до колене, кал до уши, даже на раницата имам кал (от колите)! Май ще се наложи да си взема карта за фитнеса и да трамбовам на пътечката, много е трудно в момента да се издържи на такова шматкане навън. Не му е тук мястото за обсъждане, но за пореден път ми идва да хвана прахосмукачка и да измия улиците! А бе и в Англия вали нон-стоп, особено това лято беше отврат, но такава кал и мръсотия не съм виждала! Изобщо не ми пречи студът, но след всяка разходка всичко отива в пералнята. Кога ще се оправим най-после?!


П.С. Вчера ги докарах до 10 000, ама зорлем - ако щете, смейте се: пуснах си един трилър и бягайте, крачка, да бягаме в сюблимните моменти!

Редактирано от fractalz на 26.01.09 19:27.



Тема Re: 10 000 стъпки? [re: fractalz]  
Автор Kukita ()
Публикувано26.01.09 21:07



Леле мале, направо ме шашна! 16000! А аз се мотам с търсене из разни онлайн магазини и в повечето няма наличност. Та съм решила утре да посетя или техномаркет, или нещо такова и да се снабдя с уредчето. Ама за да не оставам назад, започнах веднъж седмично (засега веднъж, с перспектива за повече!!!) да ходя на народни танци в група за лелки

. Голяма веселия е, аз съм ужасно схваната и с два леви крака, но подскачането няма равно. И слава богу, че жените около мен са много добронамерени и искрено желаят да обучат новоизлюпената хороигралка (т.е. мен ). Затова сега съм с мускулна треска и ентусиазъм в огромни количества! Но идеята за ходенето също ме е обсебила, така, че няма да се давам на някакви липсващи количества я. Ще го намеря тоя педометър в най-скоро време и започвам и аз да докладвам! А засега ИИииииххууу!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.