Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:46 22.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Pisna mi  
Автор abradabra ()
Публикувано22.01.09 16:03



zdravejte. molia na typacite, koito samo komentirat vyv vsiaka tema kak ne haresvat debelite zheni, da ne se obazhdat i tuk. znaem go tova, aman ot vasite pretencii. Moiata bolka e slednata. ot edna strana sym pylna veche godina. ot druga se opitvam da se hrania zdravoslovno i za da ne se nalaga da broia kalorii iam dosta sempyl nabor ot iadeneta. nalaga se da zhiveia s drugi hora, zashtoto sym v chuzhbina i zhiveia pod naem, i vsichki se skysvat da komentirat kakvo iam s kakvo se hrania kak iam samo iabylki iajca i salati. draznia se, zashtoto ne e viarno, osven tova me kara da se huvstvam neudobno. no kakvo da napravia kato naistina pyrvo niamam vreme da se zanimavam tolkova s hranata si i vtoro iskam da otslabna.
I taka kakvo izliza. sportuvam, ne se typcha, a prilicham na prase. postoianno mi e guzno ako hapna neshto sladko , abe postoianno mi e guzno kato iam. dizkomfortno mi e da izlizam sred drugi hora i se pritesniavam kyde kakvi palaski se ochertavat



Тема Re: Pisna miнови [re: abradabra]  
Автор abradabra ()
Публикувано22.01.09 16:08



da dobavia, che otidoh na lekar za da vidia dali imam zdravosloven problem. Toi beshe mnogo liubezen, no ne pozhela da mi napravi nikakvi izsledvania, zashtoto tegloto mi e v ramkite na normalnoto. Az mu obiasnih, che tova teglo e s 10 kilograma nad tegloto, koeto sym poddyrzhala cial zhivot i e kacheno za 3 meseca i ne iska da se maha veche godina, vypreki zdravoslovnia zhivot. Za nego ako ima zdravoslovni otklonenia, teglotto mi bi bilo nezdravoslovno visoko



Тема Re: Pisna miнови [re: abradabra]  
Автор Бeзпoдoбнa (Убавица)
Публикувано22.01.09 16:11



Използвай кирилица, първо от уважение към съфорумците, а и не по-малко важно, постовете на кирилица се четат по-лесно, съответно ще получиш и повече отговори. Аз лично на шльокавица няма да поствам коментари.

Понеже Модераторите не се намесват, аз да се изкажа.





Тема Re: Pisna miнови [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор abradabra ()
Публикувано22.01.09 16:14



Използвайте

Ей тука отгоре е.

Кирилицата е задължителна.

Редактирано от Dorchester на 22.01.09 17:41.



Тема Re: Pisna miнови [re: abradabra]  
Автор Бeзпoдoбнa (Убавица)
Публикувано22.01.09 16:26



Твой проблем или липса на възпитание. Ето само един линк, който можеш да ползваш, за другите варианти няма да пиша, въпрос на желание да ги откриеш.
http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php



Тема Re: Pisna miнови [re: abradabra]  
Автор fractalz (непознат)
Публикувано22.01.09 17:21



А през тази година, която е минала след като си качила кг-те, имаш ли ново увеличение? Станалото - станало, избери си някакъв режим и почвай. За фитнес-ходенето се разбрахме.


Няма смисъл от гузна съвест, само трупаш отрицателни емоции.
Аз лично избрах Дюкан, защото имах прекалено много за сваляне (и още са прекалено много), т.е. трябваше ми нещо дългосрочно, здравословно (да, много се спори, доколко е здравословен, но всеки преценява според възможностите), ходенето включих от самото начало, от време на време ходех и на фитнес (пътечката и велото); танцувам (когато никой не ме вижда). Доста бавно ми е темпото на сваляне, но ме устройва. Така че не се тръшкай, ами действай. Тук винаги ще намериш подкрепа.



Тема Re: Pisna miнови [re: fractalz]  
Автор abradabra ()
Публикувано22.01.09 20:02



Кирилица.

Редактирано от Dorchester на 23.01.09 09:45.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.