Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:48 17.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема 29/01 луд умора няма...нови [re: fractalz]  
Автор fractalz (непознат)
Публикувано29.01.09 13:58



а желаещи да го подлудят още повече никога не липсват.

За да не излезе, че само се фукам с фитнес лентичката (днешният резултат още не е вкаран), ето две забавни, но, за съжаление, нереалистични, предложения за фитнес в офиса:



и








Тема Re: 29/01 луд умора няма...нови [re: fractalz]  
Автор ssiberia (новак)
Публикувано30.01.09 13:55



Здравейте!
Приветствам идеята! Всеки ден ходя ... с кучето. Сутрин по 30 мин. и вечер - час до два бързо ходене. Няма студ или жега, дъжд или сняг. Добра екипировка и навън! Луд умора няма ... А да, ... и вечерям по 3 пъти. Като се прибера от работа, след разходка на кучето и преди да си легна.
Само дето аз не желая да отслабвам.

И не винаги ми се ходи.
Имам предложение: От вас - ходенето, от мен - кучето. Хем ще ви пази, хем ще тренирата и мускулатурата на ръцете. Аз пък ще ви подкрепям!
Между другото и аз се интересувам от крачкомер. С възможно най-малко функции и най-голяма здравина. Моя колежка си е закупила и ползва от Орифлейм. Доволна е. Прикрепя се на колана. Взела го е на цена 5-6 лева.
Не се сещам за познат дистрибутор. Имате ли някаква идея?



Тема Re: 30/01 луд умора няма...нови [re: ssiberia]  
Автор fractalz (непознат)
Публикувано30.01.09 14:23



Супер идея за кучето - само дето всички съседи, които имат кучета сами си ги разхождат! А бе ако трябва позиви да разнасяме, да правим маркетингови проучвания, много неща може, само дето никой не се сеща да ни използва.


Ако си в Русе, с удоволствие ще го разхождам.
Педометърчето от оръжейния пристига, отивам да го тествам.

Редактирано от fractalz на 30.01.09 14:44.



Тема Re: 29/01 луд умора няма...нови [re: fractalz]  
Автор ssiberia (новак)
Публикувано30.01.09 14:33



Жалко ...!

От София съм.
Педометърчето от оръжейния колко струва?
Трябва ми нещо просто, здраво и не толкова скъпо, защото ще му се случват разни неща. На разходка се е случвало и аз да падна и избягвам скъпи джаджи по мен.



Тема Re: 29/01 луд умора няма...нови [re: ssiberia]  
Автор fractalz (непознат)
Публикувано30.01.09 14:48



14 + 6 за доставка. Ето го:



Още не съм го тествала. Има клип за закрепване на колана, но си мисля, че при ходене навън/бягане може би е по-добре да се закачи на горната дреха, или на джоб, така че ако ше пада, да пада вътре - чувствителни гадинки са...



Тема Re: 29/01 луд умора няма...нови [re: fractalz]  
Автор ssiberia (новак)
Публикувано30.01.09 14:52



Благодаря!
Ще проверя в първия оръжеен магазин.
Все пак пиши как действа, моля!



Тема Re: 29/01 луд умора няма...нови [re: ssiberia]  
Автор Xyмopecka (непознат )
Публикувано30.01.09 16:30



Момичета,предложиха да ми доставят от една фирма в ПЗ,които търгуват с мед техника крачкомер за около 35 лв-не се ангажирах с поръчка,защото чета за мн разтегливи цени и не зная как да се ориентирам.От Орифлейм ако го предлагат само за 5-6 лв пък дали изобщо ще върши качествена работа,то само с тази цена мога да рискувам без да ме е яд после...
В момента не работя и ходя от 4 януари досега на ден по 12 км-отиване и връщане до едно близко село/зная със сигурност,че точно толкова е разстоянието,защото е измерено с кола/ Имате ли представа на колко крачки възлиза горе-долу това разстояние,зная,че е индивидуално,но все пак??!!
Впрочем качените кг-4 покрай празниците ги свалих,във фаза 3 съм по Дюкан,но и не свалям въпреки дългите ходения.Ползата е,че на ДУшАТА ми е по-добре вече,въпреки угризенията заради празничните Гала...дни!
ваша Рада





Тема Re: 29/01 луд умора няма...нови [re: Xyмopecka]  
Автор Xyмopecka (непознат )
Публикувано30.01.09 16:37



Забравих да пиша,че 12 км ги "вземам" точно за 2 часа,често продължавам да "кръжа'по града още 1ч или даже час и половина...



Тема Re: 29/01 луд умора няма...нови [re: Xyмopecka]  
Автор fractalz (новак)
Публикувано30.01.09 20:18



Зависи колко ти е дълга крачката. Да ти кажа, за мен лично ефектът е най-вече психологически - виждам си "постижението" веднага; а и има разлика в усешането, когато си кажеш "днес изминах 3000 крачки повече" (а то, всъщност е само малко повече от км - и аз не знам точно колко). Можеш и минути да отчиташ - примерно, минути бързо ходене. Когато нямах крачкомер и едва започвах преди година и нещо, използвах таймера на мобилния. Тъпо, ама... трудно си създавам нови навици, затова се хващам за ей такива залъгалки...

За цената - тото. И двата ми стари крачкомера струваха 2 и 3 лири съответно (4 и 6 лева), много пъти са падали, единият още работи. Този, дето си го поръчах онлайн от оръжеиния магазин е 14 лева, но не виждам с какво е по-добър от английските, които са в пъти по-евтини. Така че питай какви функции има медицинския?

Новото педометърче се представя добре засега. Днес обикалях екипирана с тежести от по 1 кг на всяка ръка (които открих в Кауфланд и веднага нахлузих!), и когато вървях в по-хм-безлюдни места, махах с ръце, свивах-разпъвах лакти, гълтах корема, а бе цирк. Само назад да вървя не се пресрамих, пък и с нашите мръсни улици е опасно. Хареса ми като натоварване. Това с тежестите и упражненията го видях на един сайт за фитнес-ходене; ще го преведа, много е забавно.





Редактирано от fractalz на 30.01.09 20:25.



Тема Втора седмица [re: fractalz]  
Автор fractalz (новак)
Публикувано02.02.09 00:12



Отчет за седмица 1:



Цел за седмица 2:


Приятна разходка на всички!

Редактирано от fractalz на 02.02.09 02:05.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.