Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:05 18.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: 29/01 луд умора няма...нови [re: fractalz]  
Автор ssiberia (новак)
Публикувано02.02.09 10:43



Аааа ..., знам го това фитнес ходене. Срещам по някой такъв фитнес маниак. Толкова странно изглежда отстрани, че кучо веднага му се метва с гръмък лай. За кучето всеки с поведение различно от "нормалното" представлява заплаха. Така и аз си правя фитнеса ...
Колкото до крачкомера ... още ме е яд, ама страшно ме е яд! Изпуснах крачкомерите в KEV на 50% намаление. Изкупили ги много бързо! Всички ли четат тази тема?





Тема Re: Втора седмицанови [re: fractalz]  
Автор fractalz (новак)
Публикувано02.02.09 20:07



Днес май изоставам с плана, а и много вдигнах летвата...
Рада - това е за теб:


Педометър онлайн от Гугъл - не зная защо го наричат педометър, след като брои всичко друго освен крачките, но нейсе. Удобно е за планиране на маршрута. Ето как изглежда утрешната ми разходка:

Ще засека крачките, за да видим колко се падат на един км. И ще се опитам да не влизам в магазините!!!

Ssiberia Не се ядосвай, ще намериш. Добре, че ме предупреди за реакциите на кучетата към фитнес маниаците! Аз все пак гледам да си правя упражненията на по-безлюдни места. Определено усещам напрежение в раменете (нали ходя с тежести) и гърба, но е приятно даже.

Кукита, мила, с теб какво става? Между другото, в Пингвините видях дискове-самоучители за народни танци. Имаш ли представа дали стават? Опитвам се да ги открия в торентите, поне клип, за да видя за какво става дума, защото колекцията е към 70 лв и ми се вижда солено.

Момичета, това ходене започва да ми действа като наркотик. Ако не си получа дозата, ми е криво. Хм...



Тема Re: Втора седмицанови [re: fractalz]  
Автор Xyмopecka (непознат )
Публикувано02.02.09 22:13



Миличка Фракталз,мн благодаря за линка!!!

Разучавам нещата напосоки,защото не отбирам от англ.ез.,но видях родното си градче!!!ЦЪКАМ тук-там-ще се оправя по подразбиране!!!
Засега се задоволявам с "моята си "статистика-1 час бързоход/без магазини и разговори тук там с познати-и по околовръстното ги ИМА!...леле то околовръстното в ПЗ го водят за работно място на едни др.жени,ама така се изразих вече...,та/равно на 6 км!
Не смея да се похваля с днешното постижение,че ще се смеете,ама си сметнете сами километража-3 часа и половинаПървата половина след 13 часа,втората след 18ч.
Не работя-писах вече-та имам време да го правя и това е двупосочна терапия в момента за мен!
ваша Рада



Тема Re: Втора седмицанови [re: Xyмopecka]  
Автор Xyмopecka (непознат )
Публикувано05.02.09 14:37



Хей,Бързоходки,къде се губите??!!Толкоз ли мн ходите,че нямате време за тук?!


Скъсаха се удобните ми ботушки/то толкова препускане!!/,но докато ги поправя не се отказвам-сега се връщам от сутрешно-обедния воаяж!Още едно кило се мъчи да пробие надолу,дано утре ме зарадва Кантарчо-ще се похваля и в другата тема/ то може ли без хвалби?!
Малко ще почина и тръгвам пак-ЛУД УМОРА....!!!



Тема Re: Втора седмицанови [re: Xyмopecka]  
Автор fractalz (новак)
Публикувано06.02.09 10:51



Аз поне още не съм на изчезване, много даже съм си материална!


Имах проблем с браузера, явно и той беше в ПМС от солидарност и не искаше да се логва никъде, та го преинсталирах.
Рада: Бравоооооооооооо за постоянството! Честити нови ботушки! Удобните обувки са много важни. Аз си ходя с едни маратонки, които са с ортопедична стелка и изобщо не ги усещам на краката си. Тия дни намалих темпото, защото се чувствах доста зле. Днес ще опитам да понаваксам, но тази седмица се провалих, общо взето - рискувах с нереалистична цел, хем знаех, какво предстои (пмс и мц).
Кукита: Провери в торентите това: Walk Away the Pounds. Може да се прави и в къщи, приятно е и не изисква кой знае колко време (най-дългата програма е 1 час). Понеже първо успях да изтегля филма за 4 мили (60 мин), реших да опитам и се справих (не без напън, но издържах). Другите 3 програми са и по-кратки, и по-лесни. Мисля да ги вкарам в режима, когато закъсвам с разходките навън по една или друга причина. Ето клипче:






Тема Трета седмицанови [re: fractalz]  
Автор fractalz (новак)
Публикувано09.02.09 12:32



Отчет за седм. 2:



МЦ и нещо като вирус ми провалиха плана, а и май беше прекалено амбициозен, но ще видим тая седмица какво ще стане. Кантарев играе нагоре-надолу и най-вече по нервите ми.

Приятна разходка на всички ходещи!





Тема Re: Трета седмицанови [re: fractalz]  
Автор Xyмopecka (непознат )
Публикувано10.02.09 10:20



Бързоходки,рапортувам!

За 1 месец точно свалих качените през празниците 4 кг плюс още 1/от 3 дни Кантарчо показва едно и също!!!
Тръгвам на път сега,довечера пак ще пиша,че ме "чака"Километража!
ваша РАДА



Тема Re: Трета седмицанови [re: Xyмopecka]  
Автор Xyмopecka (непознат )
Публикувано14.02.09 14:00



Хей Бързоходки,честит ви празник СВЕТИ Валентин!!!


Обичайте и бъдете обичани от тези,които желаете!!!
ваша РАДА
Не ме оставяйте сама,къде се губите,само аз ли кръстосвам напоследък...??!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.