Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:42 18.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: 10 000 стъпки?нови [re: Kukita]  
Автор Бeзпoдoбнa (Убавица)
Публикувано26.01.09 23:29



Ама за да не оставам назад, започнах веднъж седмично (засега веднъж, с перспектива за повече!!!)да ходя на народни танци в група за лелки

Адмирации Кукита!

За мен също се оказа най-мотивиращо и приятно гимнастика в група. Голям купон е!

Колкото до танците на мен за съжаление не ми се отдават пустите - то пробвах Латино, Народни, Ориенталски, ама съм конкуренция на Гибона и Ники Кънчев в денсинг старс.



Тема Re: 10 000 стъпки?нови [re: Kukita]  
Автор fractalz (непознат)
Публикувано26.01.09 23:51



Страхотно попадение, Кукита! Между другото, и аз миналата година опитах народни танци, но, за съжаление, след 2 месеца се наложи да се откажа, тъй като по същото време имах часове и... не се получи. Имам приятелка, също дюканка, но с по-нисък старт, която е фен на ориенталските танци. Ако реши пак да пропише тук, тя ще разказва. И тя е на нашата възраст (45 +/-), но има тренинг от по-рано, джаз-балет и пр. Аз засега се друсам на диско и новооткритата зумба.
Не мисля, че в техномаркет ще откриеш крачкомер. Преди няколко дена търсих из нета, за да поръчам за приятелка; ако открия сайта, ще пиша.
Моят е такъв:


Imam i po-slojen, samo deto ne raboti.



Тема Re: 10 000 стъпки?нови [re: fractalz]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано27.01.09 08:15



Аз моите крачки ги правя с кънки за лед на краката.

Последно вкарах и хватката с ходене пеш до и от пързалката, общо 45 мин. ходене, 1:30ч каране на кънки и обратно оше 45 мин. Това в събота и неделя. Като стана фигуристка, ще ви пусна клип

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: 10 000 стъпки?нови [re: Dorchester]  
Автор дaни (eдин roлям инaт) (непознат)
Публикувано27.01.09 09:34



Между другото ако ви се налага и смяна на мобилния телефон, има телефони с вграден крачкомер. Аз съм горд собственик на такъв от края на юли 2008 и всеки ден си отчитам ходенето. Единственото неудобство е, че телефона трябва да го мъкнеш постоянно, но е голям кеф. Едновременно с това отчита и изразходваните калории. Води статистика и дори ми дава медали за изпълнена цел. Много съм доволна. Незнам дали е редно да спомена модела. Ако някой се интересва може на лични.



Тема Re: 10 000 стъпки?нови [re: Dorchester]  
Автор fractalz (непознат)
Публикувано27.01.09 11:39



Бравоооооооооооооо! Ще чакаме клипа, или снимки поне. Аз не мога да се престраша - преди години карах що-годе стабилно, но като се качих на кънки през декември, беше кошмар. Особено за околните.



След малко изчезвам на поредната обиколка (в това число и до завода за сухия белтък; очаквайте отчет с кашонче на шията в дюканската тема). До момента съм на 800 - само от правене на кафе, миене на чинии и шматкане из апартамента.



Тема Re: 10 000 стъпки?нови [re: Kukita]  
Автор fractalz (непознат)
Публикувано27.01.09 12:29



Кукита, провери тук:


Ако не успееш, аз ще се обадя по-късно и ще рапортувам. Цената е 14 лв (с доставката към 20), поносима е.

Редактирано от fractalz на 27.01.09 12:44.



Тема Re: 10 000 стъпки?нови [re: Kukita]  
Автор fractalz (непознат)
Публикувано27.01.09 19:17



Ako откриеш някъде, пиши, моля те, че днес и вторият ми педометър се счупи - падна и дотам. Вкарвам последните актуализирани данни на лентичката, а утре ще звъня в Казанлък. Кошмарен ден, с малки изключения...
И хем съм доволна от натоварването, хем ме е яд, до отчаяние на моменти - в края на краищата, какво ми пречи да се разхождам просто така?! Ама не, друго си е да виждаш как се сменят цифричките! Срам ме е направо, че съм толкова зависима от резултата, и то не от реалния, а от моментния - този на мониторчето на педометъра. Както и да е, тъпо ми е, защото е една положителна емоция по-малко, а точно сега се хващам за най-малкото нещо като за сламка, само и само да не изтрещя (и май ще изтрещя, но в нашата си тема).





Тема Re: 10 000 стъпки?нови [re: fractalz]  
Автор Kukita ()
Публикувано27.01.09 20:16



Ами открих и купих и разядосано захвърлих! В ТСМ имаше, взех си, веднага си го настроих на 35 см. стъпка и доволна закрачих. След половинчасово кръжене из магазините обаче показа точно 64 крачки. Гледах ошашавено, нулирах го и пак потеглих, като си броях наум стъпките. На стотната сочеше 14. Или аз не мога да броя, или не вървя както трябва (????), или машинката е скапана. Мисля, че е последното, и затова вдругиден ще вървя в Sport Depot (утре съм в командировка и няма да мога) да търся. Ако и там не намеря, ще се ориентирам към интернет магазините. Та засега ... още се мотам. Като намеря работещо крачкомерче, ще докладвам!



Тема Re: 10 000 стъпки?нови [re: Kukita]  
Автор fractalz (непознат)
Публикувано27.01.09 20:34



Уфффффффф, забравих за ТСМ - преди години, когато в Русе имаше ТСМ, си бях купила от техните - и при мен не проработи, или пък аз не успях да го настроя. ОК, ще търсим.
Хубаво е да има начин да се фиксира сигурно към дрехата - и двата ми крачкомера пострадаха при падане. Утре схте го разглобя да видя дали нещо просто не се е откачило, но в момента просто нямам нерви.



Тема Въоръжих се!нови [re: Kukita]  
Автор fractalz (непознат)
Публикувано28.01.09 14:58



Поръчах си крачкомер в оръжейния магазин (линка, дето постнах по-рано). Предполагам, поне там са внимателни с клиентите си, които за разлика от мен, са въоръжени наистина! Ще го пратят с куриер, а като го изпробвам, ще пиша става ли.



П.С. И отремонтирах единия от старите!!! Еййййййй хуквааааааааааааааам навън!!!!!!!!

Редактирано от fractalz на 28.01.09 16:59.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.