Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:06 01.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Тема манго - моля ви, помагайте!нови  
Авторюжeн_плoд (Нерегистриран)
Публикувано01.01.09 03:13



Първо Честита Нова Година на всички, много здраве, успехи и свалени трайно килограми!!! И веднага бързам да си призная един гаф: тази вечер ми донесоха едно манго ( среден размер ) и така ми се услади, че го изядох почти цялото. Не знам какво ми стана, миналата година по това време за последно пак ядох едно. Та така се улисах, че дори и през ум не ми мина първо да проверя колко въглехидрати има на 100 гр. и да го измеря колко тежи! Едва после се усетих, ама минало свършено. Сега чета в нета разни данни и вече не знам какво да мисля: на едно място казват, че има 17 гр. въгл. на 100 гр., на друго място - че има около 40 гр. въгл.... Кое е вярно??? Моля ви кажете, че направо не се понасям! А и колко според вас тежи едно средно манго? Калорийте не ме притесняват, защото дори не съм си изпълнила нормата, но тия въглехидрати ми разказаха играта! Моля ви, помагайте, ако знаете. различните мнения в нета ме объркват. Ох, как можах да изям такова нещо вечер!!!



Тема Re: манго - моля ви, помагайте!нови [re: южeн_плoд]  
Автор вeceлyшka ()
Публикувано01.01.09 17:03



от13,4 до 17 г въглехидрати на 100 грама плод. ( източник: Уикипедия)

нищо не е, можеш да си позволиш още едно





Тема Re: манго - моля ви, помагайте!-каква трагедиЪ [re: южeн_плoд]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано02.01.09 18:19



....само на мен ли ми се струва или това е направо смешно...

каква трагедия, просто сега до следващата Нова година да не си хапнала грам плод!

По-скоро със здраве на всички, много воля и разум през тази година, за да може да обичаме и да бъдем обичани и много мир в семействата ни





Тема Re: манго - моля ви, помагайте!нови [re: южeн_плoд]  
Автор\\ (Нерегистриран)
Публикувано02.01.09 20:41



Абе ти не си наред. Я по-спокоино.От веднъж и два пъти нищо не ти става. Важното е да не стане система.В тоя клуб сте направо изтрещели.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.