Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:20 01.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Тема Мале направо не мога да се гледам!!!!!  
АвторBили oт Coфия (Нерегистриран)
Публикувано01.01.09 21:57



Много съм зле! Няма дори с кого да споделя мъката си, затварям се сама и това е! Тук единстено може би има хора като мен! До края на лятото си бях нормална, но постепенно започнах да трупам. Скъсах с приятеля си и съвсем се отпуснах. Казвах си край на диета - но цял ден нищо не ям, вечер се прибера подтисната, изтощена, сама, без самочувствие и единственото нещо е да се на ям. Но ям по-много, дори след като съм заситена. Даже започвам да притрепервам за сладко. И така - качих около 10кг. Сега съм 65кг и направо не мога да се гледам! Не съм дебела, но всичко което качих е в следствие на много бързо надебеляване в рамките на 2-3м и сега съм опасана с едни ужасни сланинки. Страшно съм подтисната и не намирам изход от ситуацията. Преди с гордост обличах прилепналите дрешки, а сега гледам да слагам само дълги туники и черни панталони. Направо се съсипах след като онзи ден се опитах да обуя старите си дънки - може би сега съм 2-3 размера повече. Никой не иска да ме разбере. Сама се комплексирам и изживявам мъката си. Може би се държи на стрес или депресия - незнам! Искам да се откажа от преяждането, а в крайна сметка пак до там опирам. Покрай празниците стана още по зле - От бъдни вечер та сигурно до иванов ден не съм ставала от масата. Около мен все именници. Какво да правя? Дойде новата година и всички са щастливи а аз се чувствам като надут балон!

От София съм на 22, ако някой може да ми даде съвет моля да пише на sweetie_87@abv.bg

Предварително благодаря



Тема Re: Мале направо не мога да се гледам!!!!!нови [re: Bили oт Coфия]  
Автор chorlavata (brunetka)
Публикувано02.01.09 14:42



Хайде сега, станалото станало, ами виж като минат празниците с изкушенията кво можеш да направиш. Като начало спри да пазаруваш храна на гладен стомах. Хапвай нещо преди да отидеш в супера и купувай по малко.
И не си купувай сладко. Като го нямаш в къщи под ръка по- малко ще се изкушаващ да го хапнеш.
Намери си мотив да отслабнеш. Не си кой знае колко дебела, че да се иска много време да ги свалиш. Харесай си някое момче заради което си струва кулинарните лишения и липсата на сладкиши. Предизвикателството да се намъкнеш в старите дънки пак си струва усилията. Намери приятел с когото да ходиш на фитнес. Има какво да свършиш по въпроса стига да спреш да мислиш за храна и да започнеш да мислиш за красива и предизвикателна фигура.
Успех!!!



Тема Re: Мале направо не мога да се гледам!!!!!нови [re: chorlavata]  
Авторпepлa (Нерегистриран)
Публикувано02.01.09 15:24



Колкото повече ядеш сладко, толкова повече ще ти се яде. Наложи си да издържиш първите 2-3 дена. Може да ти е гадно, но се опитай да не ядеш. Ще видиш, че след втория ден изобщо няма да имаш такава нужда от сладки неща. Това си е вид дрога. Това не значи 2-3 дена да не хапвах нищо!!! Това значи да не ядеш сладки и други въглехидратни неща, а иначе - хапвай си и то добре - пържолка, риба, извара, яйца - т.е. хубава, добра храна. Сладко ти се яде, защото не ядеш качествена храна! А, и още един трик: приготви си една чиния с нарязано сурово зеле и краставица ( без подправки ) и щом ти се додъвче нещо - хрупай на воля :). Няма смисъл да се самообвиняваш. Осъзнаваш си грешката - сега се амбицирай да я коригираш. Я, се огледай членовете на този клуб по колко кг. са свалили и продължават да свалят! Но освен всичко друго - те показват и мотивираност, и огромна воля! Кажи си, че и ти можеш и започвай :)! Успех и да се похвалиш скоро с добри резултати :)!



Тема Re: Мале направо не мога да се гледам!!!!!нови [re: пepлa]  
АвторBили (Нерегистриран)
Публикувано02.01.09 21:20



Благодаря Ви много, нямате си на представа как ми подействаха тези думи! Наистина ми трябва воля, осъзнавам го. И днес не хапнах нищо сладко! Гордея се от себе си и се надявам да издържа.



Тема Re: Мале направо не мога да се гледам!!!!!нови [re: Bили oт Coфия]  
Автор Phoney (истинска)
Публикувано11.01.09 23:37



Здравей, ела с мен на Spinning

hope850@gmail.com



Тема Re: Мале направо не мога да се гледам!!!!!нови [re: Phoney]  
Автор Lady_Evil (just a woman)
Публикувано14.01.09 13:30



Spining това карането на колела ли беше? А в кои спортни зали има такива занимания(визирам София)? Ефекта от него значителен ли е? В смисъл предполагам, че доста допринася за стягане и оформяне на седалището и бедрата, но различава ли се от класическия велоергометър?

Моля за отговор....



Тема Re: Мале направо не мога да се гледам!!!!!нови [re: Bили oт Coфия]  
Автор bird_without_wings (непознат )
Публикувано28.02.09 18:19



Ти пък какво се жалваш,малко повечко секс и така.ПОне го можеш





Тема Re: Мале направо не мога да се гледам!!!!!нови [re: bird_without_wings]  
Автор ostatak ()
Публикувано30.06.09 16:03



доказано е че със секс не се отслабва...така че остават ябълките...сори



I did it myyyyyyyy waaaaaaaay!

Тема Re: Мале направо не мога да се гледам!!!!!нови [re: Bили oт Coфия]  
Автор Lady_Evil (just a woman)
Публикувано03.07.09 14:07



Вижте от кога е мнението? Момичето сигурно отдавна е отслабнало, само аз така и не отидох на спининг





Тема za Lady_Evilнови [re: Lady_Evil]  
Автор Ognen_Demon ()
Публикувано22.07.09 15:00



Lady_Evil, спининга е бая скапващо нещо. самия уред се различава от велоергометъра с това че е по тънък и някак изящен стои. една спининг тренировка те изтисква до капка. а и трабва да си с обувки с по-дебела подметка че аз зъбците на педалите ги усещах през маратонките малко. интересно е но предпочитам да бягам аз лично

колкото до зали за спининг...май на спартак имаше но не съм сигурен. аз съм ходил във фитнес атлетик на янко сакъзов (театър софия) - там две инструкторки водят. за едната немога да кажа нищо но аз ходих при другата - Таня - тя е и управителката и тя води добре а и по принцип е много внимателна към всички. сигурно има и на други места но незнам.

успех.

пък после драсни една лична бележка да кажеш как са резултатите

Редактирано от Ognen_Demon на 22.07.09 15:02.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.