Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:43 20.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: до Дорчесърнови [re: _belladonna_]  
Автор lodka_v_moreto (вълнение 1 бал)
Публикувано26.02.09 11:14



морските дарове купувам замразени и без да размразявам приготвям по следния начин-
1 пакет около 250 гр морски дарове
1 ч.л.доматено пюре
1 супена лъжица кисело мляко
девесил
копър
сол,бял или черен пипер
запичам в йенска съдинка на фурната, като разбърквам, и ако е необходимо добавям вода, но често след размразяването има достатъчно. Консумирам с лимонов сок- 1с.л.



Тема Re: до Дорчесърнови [re: lodka_v_moreto]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано26.02.09 20:25



Тази вечер направих твоята рецепта, благодаря ти! Аз да си призная ,не си падам много по рибните неща макар, че съм от морето

Но сега гледам да ги включвам в менюто, за разнообразие и асортимент. Прекалих малко с печенето май, станаха малко жилави, другия път ще намаля времето за приготвяне. Да се похваля за месец и десетина дни съм 6 кг минус. Свикнах с режима, който в началото ми се струваше необичаен за мен. Фен съм на сладкото по принцип, а сега почерпките на работа, по един или друг повод не ме съблазняват изобщо. Вчера имах едно така да се каже неприятно преживяване. Колежка ми каза, че не ми личи че съм отслабнала и ми стана някак криво, защото аз се чувствам отслабнала. Може би не трябва да обръщам внимание на такива забележки. Успех на всички и благодаря за подкрепата



Тема Re: до Дорчесърнови [re: _belladonna_]  
Автор lodka_v_moreto (вълнение 1 бал)
Публикувано26.02.09 22:14



о, щом така говорят, значи отслабването ти е вече видимо. това е традиционната за режима на Дюкан завист, всички сме се сблъсквали с нея. На това място трябва просто да се поздравиш с успеха си и да продължаваш бодро напред! Твоето постижение е много сериозно и е добро начало.
Целувки на всики дюканки и дюканци и пожелания за много минусчета!





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: lodka_v_moreto]  
Автор Xyмopecka (непознат )
Публикувано27.02.09 13:44



ГОЛЯМА РАДОСТ!!!
Милички,мн съм щастливааааа!Назначена съм на работа по специалността,която обичам,държавна работа,според мен-добре платена,на 2км от дома ми/ах,как ще бързоходствам!/
Е,преди месец-два не смеех и да мечтая за подобно щастие-удовлетворена съм!...И не мога да не ви се похваля!Почвам ревизия на гардероба!До скоро!!!
ваша Рада



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: Dorchester]  
Автор klio1O1 (непознат )
Публикувано28.02.09 10:27



Здравейте,да се похваля и аз вече съм в трета!
51,8кг.дано да успея да ги задържа.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: Dorchester]  
Автор Плaтнoxoдka (бяла)
Публикувано28.02.09 10:58



Пак здравейте от мен, докопах се до компютъра, ура.



Дорче, ама за мен не бяха наведнъж, а цели два месеца, че и повече даже, качвах и свалях. Обаче най-после излязох от тоя омагьосан кръг и няма и да си помисля вече за разни извънрежимни хапвания. Даже днес съм с още едно кило надолу, моля те, промени кг ми в табличката.
Просто не знам дали ще доживея на кантара да се появи число, започващо с цифрата 7. Е, най-вероятно ще доживея, ако удържа да не посягам... хайде да не изреждам към какво. Все пак от юли нататък, като мина в трета, ще мога да си хапвам и плодове, и всякакви други нережимни (засега) вкуснотии.

Имам едно колебание и ми се ще да го споделя с вас. Когато започнах диетата, калкулаторът на Дюкан ми показа оптимално тегло 83 кг. Аз обаче се изсилих и си определих като цел 75, щото ми се струват тъкмо за ръста ми. Да, де, за ръста добре, обаче аз съм на 50 и доста дълго бях дебела, метаболизмът ми вече е забавен и може би калкулаторът е прав и е добре да не прекалявам? Ако се съобразя с него, още едно кило и трябва да вляза в третия етап. На мен обаче още не ми се ще, особено след като открих начин да се справям със запечения си корем. И ми се иска да постоя до юли във втора фаза, докато навърша 1 година - колкото сваля дотогава, толкова - и после вече в трета. Обаче дали е разумно, вие какво мислите? Дорче? Смятате ли, че мога да си позволя 1 година във втора? То не че това едно кило няма да го свалям сигурно поне две седмици, де, напоследък все по-бавно свалям, та имам време да реша. Обаче не преди да чуя вие какво мислите.

Това засега от мен. Радвам ви се и няма да се уморя да повтарям, че ми давате сила и кураж не за една Платноходка, а за три направо.
Желая ви само радост и успехи и весело изкарване на почивните дни.
И доскоро.



Тема Re: Do Dorchesterнови [re: klio1O1]  
Автор banbu4a (nova)
Публикувано28.02.09 12:14



Привет на всички.Най-накрая се добрах до компа.Дорче,мила моят съпруг ме помоли да ходя с него на фитнес ,а аз све още съм във втора фаза и имам да свалям 10 кг още.Мисля да ги сваля и тогава да ходя на фитнес.Ти какво ще ме посъветваш мила.Как да постъпя,ако отида сега дали няма да ми попречи на режима ?Мисля,че някъде в книгата се споменаваше без активен спорт,ако не ме лъже паметта?А да не забравя и още 3 колежки вече са дюканки не е ли страхотно.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: Плaтнoxoдka]  
Автор lodka_v_moreto (вълнение 1 бал)
Публикувано28.02.09 13:17



Привет на всички дюканки и дюканци!

Поздравявам Хумореска и и желая само хубави емоции на новата работа и да не изоставя режима! Клио 101 и Платноходка - честити ви нови килограмчета!!
Платноходке, не му обръщай чак такова внимание на калкулатора, той показва само ориентировъчни цифри, на мен ми даваше оптимално 69, аз слязох до 64 и ако имах повече воля, щях да стигна до 62. Бях в 3-та и 4-та фаза, сега съм отново във ІІ фаза, за да стигна от 64 до 62 кг, вече правя 1 година по режима на Дюкан и според мен е най-важно как се чувстваш психически, дали имаш сили и воля да продължиш. Възрастта ти е чудесна, аз съм почти на 47 и режимът ми понася и ме прави много щастлива. Ако и с теб е така, няма проблеми.
Целувки и пожелания за хубави празници на всички!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: lodka_v_moreto]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано28.02.09 17:00



@Платноходка: Първо, честито ново килце! Второ, ако се погледнеш в огледалото на 82,9 килограма и се харесаш - значи това е моментът за трета. Ако ти се струва, че не си удовлетворена от резултата, проължавай нататък. Имай предвид, че след това ще трябва да си много, ама много стриктна в трета фаза, за да задържип килата под калкулатора! А Годиан в трета е едно вече честано явление.

@Banbu4a: Ех, тоя фитнес... не знам какво да те посъветвам. Имам спомени за хора, които при включването на спорт през втора фаза забавят свалянето... Ама да ли това не е някакво съвпадение, още не съм сигурна. Спортът е много хубаво нещо, пък и скомпания - още повече! Защо не вземеш да пробваш и да видиш какво ще стане?

@ Кlio101: Браво на теб!!! Как тихомълком ги пребори! Честита трета, успех в задържането.

@Рада: Поздравления, какво друго да ти каже човек на теб! Заслужаваш си ги!

@lodka_v_moreto: Ти не искаш ли да се видим по варненски?


Продължаваме в новата тема!

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.