Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:53 23.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: Dorchester]  
Автор Плaтнoxoдka (бяла)
Публикувано16.02.09 11:54



Здравейте:)).
След почти два месеца пак съм тук и съм много, ама много щастлива, че най-сетне пак ще ви чета.
Аз нали покрай Коледа се поотпуснах... та по едно време си мислех, че край, няма да сваля повече:(((... ама свалям вече пак.

Дорчестър, промени данните ми в табличката, моля те, вече съм 85:)).
Е, става по-бавно... но съм решила, до юли колкото отслабна, толкова. Една година във втора фаза ми е одстатъчна, тогава ще продължа с трета и ще видим какво ще се случи.

Добре дошли на новичките дюканки, давайте, очаква ви едно прекрасно и лекичко лято:).
И ви прегръщам, много сте хубави и стройни вече всичките:)))))
А дали успях да си променя линийката, сега ще си покаже.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: Плaтнoxoдka]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано16.02.09 12:07



Ехей, "баш ми е драго" да те видя! А и да намаля нечие тегло с цели 5 килца наведнъж, също ми е драго!



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: Dorchester]  
Автор corsichka (с рогата напред)
Публикувано16.02.09 13:09



Дорче, моля, хайде пак влез в табличката и корегирай постижението на колегата "ВУЙЧО" на 113.
Благодаря за което!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: corsichka]  
Автор дaни (eдин roлям инaт) (отслабнала )
Публикувано16.02.09 15:24



Здравейте, и от мен. Аз зачезнах ама някакъв грип ме беше тръшнал. Аз не мога да се хваля, но Дорче да оправиш Мария на 63. Вече почна и да и личи и това я мотивира много. Интересен е факта, че с мойте 62.4 изглеждам доста по-слаба от нея и почвам да се чудя не ми ли тежи много кокаляка. Ама ще мъча поне още малко. Пък ако не на 60-61 ще се метна в трета фаза.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: дaни (eдин roлям инa]  
Автор banbu4a (nova)
Публикувано17.02.09 15:02



Привет на всички!Не съм Ви забравила.При мен е малко кофти много лудо бачкане прибирам се в 24 00 часа работата ми е малко специфична и Ви чета ,а нямам грам време да пиша.Сега се прибирам за 1 час и гледам да драсна няколко реда.Аз малко се издъних стигнах 67.5 и после хапнах това онова и пак 69кг ,но сега ще бъда 2 седмици на ударен режим да оправя нещата ,че така ме е яд на себе си 2 месеца стриктно и накрая...и продължавам твърдо напред няма отказване.Ето сега като споделих ми е малко по-леко ,но не по-малко съвестно,че сгафих.
Лек и отслабващ ден на всички!А между другото вече 4 колежки са дюканки и така се кефя.

Редактирано от banbu4a на 17.02.09 15:14.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: banbu4a]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано17.02.09 15:03



Чакай бе, слънчице, какви 2 седмици ударен?


Просто почвай 5 дни чисти П и това е то. Вече ударен няма, организмът ти няма да се стресне хич.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 25нови [re: Dorchester]  
Автор banbu4a (nova)
Публикувано17.02.09 15:18



Ами мила как се радвам да те чета представа си нямаш мислех си да бъда 2 седмици на чисти протейни само,но щом казваш така ще си продължавам да ги редувам 5 п и 5 пз.Тенкс за съвета мила при първа възможност пак съм с вас!





Тема Re: до Дорчесърнови [re: Dorchester]  
Автор picol (непознат )
Публикувано18.02.09 12:49



благодаря на всички за отзивите. прочетох си пак книгата, за да проверя къде бъркам, и за съжаление пак не ми е съвсем ясно. от нещата, които Дорчестър (благодаря ти!) посочва като грешки, единственото което греша е количеството обезмаслено прясно мляко - пия поне литър на ден! не съм яла изобщо сирена, кашкавали и т.н., да не говорим за кренвирши. общо взето я карам на риба на пара, пуешка шунка, трици, кисело и прясно мляко, горчица и пиле. не мога да понасям извара,така че и тя отпадна след първите опити да я преглътна някак си. май ще пробвам с нещо друго, защото вече не издържам кантара ми да ми се подиграва на усилията. може би и той не е съвсем точен, но след като си нося същите дрехи след 2 месеца диета, нещо не е наред





Тема Re: до Дорчесърнови [re: picol]  
Автор дaни (eдин roлям инaт) (отслабнала )
Публикувано19.02.09 11:58



е именно де, прочети си пак поста и сама ще разбереш, що няма ефект. Дюкан казва не повече от 250 мл. прясно мляко. Прощавай, но ти пишеш:"единственото което греша е количеството обезмаслено прясно мляко - пия поне литър на ден!". Аз литъра го пия за седмица, малко в кафето. А и в книжката ясно пише, че ако има голям застой първо се изключват млечните, като най-последно от млечните се спира кислето мляко. Ако и аз думкам по литър мляко на ден и аз нямаше да сваля 32 кг. за 9 месеца. Моя съвет е намали млякото и ще видиш, че действа. Наистина ако си стриктен режима работи. Пример, всички от форума. Успех.



Тема Re: до Дорчесърнови [re: picol]  
Автор lodka_v_moreto (вълнение 1 бал)
Публикувано23.02.09 10:33



Да добавя Дани, пробвай всички безалкохолни без захар - кола лайт, аз пия на Агрита напитките без захар, морските дарове обичаш ли ги? В началото се бях пристрастила към миди и калмари, сега ми поомръзнаха вече, но рибата и морските дарове дават много добър ефект. И ако не си почнала, започвай да си готвиш и да си носиш по нещичко на работа, за да не прегладняваш, за мен това също беше проблем. Аз отслабвах по-бавно, смених дрехите след 5-6 месец от режима, това не е повод да се отчайваш.Хормонални проблеми също си казват думата, а при мен вероятно и възрастта( над 40).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.