Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:40 19.04.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Тема отклонявате ли се понякога?нови  
Авториздънka (Нерегистриран)
Публикувано26.11.08 03:24



Изядох 3 малки еклерчета - 130 гр. ( даже ги измерих ) и 1 круша. И това не ми стигна, ами изпих и 3 чаши сок! Идва ми да се гръмна! Толкова време бях стриктна и сега к'во ми стана... Случва ли ви се понякога да ви се дояде непреодолимо нещо извънрежимно и да се поддадете? Ох! Направо не мога да се понасям!



Тема Re: отклонявате ли се понякога?нови [re: издънka]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано26.11.08 09:29



Случвало ми се е, обаче не казвам във форумите за диети. За да не заразявам останалите.



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: отклонявате ли се понякога?нови [re: издънka]  
Авторпиceнцe (Нерегистриран)
Публикувано26.11.08 17:34



Хеееееей



На всеки се е случвало да прави издънка, на мен дори много по-страшни, от тази, която си описала...дори не ми е оставало време да меря грамажи......После наистина се чувствам много гадно....Идва ми да си бръкна в стомаха през главата....и да си обърна хастара...
НО...все пак...най-важното е да не се отчайваш...Просто продължаваш да си на режима, който следваш...и то не от "Утре"...не от "Понеделник"..а ВЕДНАГА
със същата строгост....
Не се шашкай толкова..дяволите ни и ангелите ни обичат да си похапват еклерчета....Трябва просто да им обясняваш, че не сега е момента...като те примолят за това...
Всичко е в Главата
Успех и продължавай с режима си...





Тема Re: отклонявате ли се понякога?нови [re: пиceнцe]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано26.11.08 18:13



Случва се на всеки-зависи обаче по КОЛКО!Все пак сме живи хора!Ти все пак искаш да прочетеш,че всеки съгрешава!Да,така е,но искам да ти кажа,че заради погрешна хапка съм изпитвала такива угризения,разочарование от себе си,дори самобичуване...ПОСЛЕ НЯКОЛКО ДНИ МИ ДЪРЖИ СОЛЕНО!!!


Всъщност отслабването пак става,само че по-дълго във времето...Пак напомням думите на Елегантното Мече,че" любимите храни ще ги има и догодина,но ако ги ядем сега и догодина ще сме си ДЕБЕЛИ!!!

Дюканка в 3 фаза
вече слабичка във таза!



Тема Re: отклонявате ли се понякога? [re: издънka]  
Автор DeciDida (член)
Публикувано12.12.08 08:41



мисля, че всички се отклоняват понякога и това е нормално. ако се абсолютизират нещата не е добре. мисълта ти все за храна и сладко мисли. дай си някакви свободни дни, не много често, но да знаеш, че можеш да си хапнеш нещо малко, от това което не ти е по диета. тогава и мисълта ти няма да е все натам.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.