Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:34 18.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: yниKaлнa]  
Автор davidmama (непознат )
Публикувано07.12.08 21:06



Мисля че Спленда е добро решение вапреки ,че и за нея прочетох някои противоречия но на мене наи ми е приятна...



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: yниKaлнa]  
Автор Kukita ()
Публикувано07.12.08 21:19



Здравейте, месоядни отслабващи, помните ли ме? В последните седмици почти нямам възможност да погледна в клуба, а още по-малко да пиша в него. Така, че бърз поздрав на всички, и добре дошли на започващите режима! Успех, УниКална, приятно ми е да те видя тук!
И веднага ми се ще да коментирам подсладителите и киселото мляко. Признавам честно, че съм върл любител на сладкото, и ако ги нямаше подсладителите, сигурно щях да издъня режима. Аз чай не пия, но без сладичко не мога, и колкото и да не е препоръчително, всеки ден ям поне едно кисело мляко, подсладено със степче, а освен това подслаждам и кафето си. Докато намирах стевия, гледах да използвам нея, но вече е почти невъзможно да я откривам, така, че ползвам таблетки. С други думи, мисля, че подсладителите не са толкова страшни - все пак при въвеждането на плодовете в трета фаза, определено количеството им ще намалее.
А какво съдържа киселото мляко "Герма" не знам, но почти през целия режим ползвам точно него - и с черните, и с кафевите петна. Бях попаднала на една таблица със сравнение на количеството живи млечнокисели бактерии на различни български марки кисело мляко, и то беше между първите. Затова се спрях на него, а се надявам да е достатъчно обезмаслено - все пак не ми оставя никакви мазни следи по съдовете.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: davidmama]  
Автор Kukita ()
Публикувано07.12.08 21:27



За пръв път чувам за такова чудо??? Какво представлява тази Спленда и къде се намира??? Дай инфо, davidmama!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: Kukita]  
Автор davidmama (непознат )
Публикувано07.12.08 21:51



ами на мене приятелки ми я донесе от Щатите ,но до колкото знам мисля че и у нас се продава.Около 6 долара ми каза че струва пакета от 500 пакетчета са ватре и да ти кажа наи ми се доближава до захарта и наи малко ми разжаля кафето





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: Kukita]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано07.12.08 22:39



Kukita, погледнах ти картинката с ципчето и се втрещих! За колко време постигна този главозамайващ резултат? Ще погледна в списъчето... Но те поздравявам от сърце!

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: yниKaлнa]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано08.12.08 09:31



Какво да ти препоръчвам, аз също ползвах такъв подсладител

който съдържа цикламат и захарин. Обаче с тая разлика, че за четири месеца изхарчих половин опаковка, ползвала съм десетина таблетки на седмица, примерно. Забравих да спомена, че освен по съдържание, подсладителят трябва да избира и по още една характеристика: дали е устойчив на висока температура, т.е. дали става за печене на кекс.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: lodka_v_moreto]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано08.12.08 09:34



Лодчице, как можа!

Защо си помисли, че се засягам за нещо? Отбелязах съвпадението просто! Ти отговаряш съвсем на място и правилно, така и трябва!

А модераторството няма нищо общо с отговарянето на въпроси. Работата на модератора е да следи за реда и дисциплината, т.е. да не се псуваме тука. А също и за кирилицата.

Може би тука е мястото да кажа, че вече няма да пускам нови теми след 100 мнения. Ще ги оставям поне до 200. Вероятно сте забелязали, че Дир-ът се държи много добре и зарежда бързо, дори и големите теми.
-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Редактирано от Dorchester на 08.12.08 09:36.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: Dorchester]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано08.12.08 09:44



Добро утро на всички!
В събота и неделя нямам достъп до компа, а вие сте писали доста. Скъпа Рада, ако искаш аз мога да дойда по-рано от 19.30, но този час определихме заради Сани, която е на работа до 19,00. Аз направих резервация за 19,30 в Хепи в Младост 3. Доколкото разбрах на срещата ще сме аз, Сани, Мечо пух и Рада. Раде, не знам защо си мислех, че си от София, но чест ти прави, че ще дойдеш от Пазарджик ако не се лъжа. Момичета чакам с нетърпение да дойде петък за да се видим!

За да се познаем, мисля да се чакаме пред входа, аз ще нося коледна звезда.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: kopcичka]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано08.12.08 16:00



Защо няма никой днес?
Сега искам да ви разкажа за моя колега, който ме гледа всеки ден какво ям и как се топя пред очите му и най-сетне се сети да ме пита за какво става въпрос. След като ме разпита и под моето "мъдро" ръководство започна режима на 29.11. Беше 130 кг., а сега в момента е 122. Много е нахъсан. За първи път виждам такъв интерес отстрана на мъж. Ще видим дали ще издържи.
Е момичета, успешна работна седмица!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 24нови [re: kopcичka]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано08.12.08 17:49



За 10 дена 8 кг???

"Винаги има поне още една гледна точка..."



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.