Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:35 22.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: захранването е добре, давай смело, обаченови [re: oбнaдeждeнa]  
Авторпиceнцe (Нерегистриран)
Публикувано02.12.08 16:44



Благодаря ти, Обнадеждена!!!



Ще се вслушам в съвета ти...Все пак ти си минала по целия този път и имаш най-вярната преценка...А и нали следвам Обнадежения режим...
Като се замисля наистина е така...излишно е да прескачам здравето си, заради някакви 2 кг...които все някак ще сваля...Предполагам, че като започна и спорта всичко ще си дойде на мястото...
И наистина... сега освен, че ми е по-леко...всичко ми е пречистено...и кожата ми...намирам разлики...и не само аз...По-хубаво ми е....Определено..
Това, което си ми написала за понеделниците и вторниците...ще се постарая да го вкарам като закон при режима ми след захранването...Още не съм избрала какъв точно ще бъде....Но предполагам, че ще е салатен...От утре започвам да се захранвам...


Още веднъж ти благодаря за подкрепата...И въпреки, че не се познаваме, знай, че си помогнала на един човек...да възкреси волята си...със собствения си пример, с думите си...и с добронамереността си....която вече е такава рядкост...





Тема Re: захранването е добре, давай смело, обаченови [re: пиceнцe]  
АвторБилянa (Нерегистриран)
Публикувано02.12.08 17:29



Така е. Като виждаш, че има резултат, ти се иска да изкараш още 30 дни на диета. Но: спирането на гладуването по план е важна часто от тренировката за воля. Пък и 2 кг можеш да ги свалиш по време на захранването, ако внимаваш с количествата храна.
И започвай плавно със спорта!



Тема на дивана, под юрганаа...коте малко се е сврялооо.нови [re: пиceнцe]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано12.12.08 12:34



хърка, мърка недоволно....прави се на ..на какво се прави

, на нахранено?
Как върви захранването, по мои изчисления би следвало да го приключваш вече.Удържа ли на напора на небцето си да се докосне до всичко, което носи калории, Е-та и консерванти:))

Надявам се да си добре и да задържиш постигнатото, щото аз съм специалист по обратното- винаги след плодово- чаен режим си връщам поне 5, от тях ако 3 са сещате се какво- два са си чиста липса на воля..но пък от 9 свалени - остават 4 супер плътни и невъзвръщаеми, това го гарантирам за себе си.Асо да наистина спазиш това с понеделниците и вторниците или които дни си избереш, ще ти паднат на месец още 3 задължително.

Много ти стискам палци и се грижи за себе си, ти умееш това най-добре за себе си, не го забравяй



Тема Re: на дивана, под юрганаа...коте малко се е сврялооо.нови [re: oбнaдeждeнa]  
Авторпиceнцe (Нерегистриран)
Публикувано12.12.08 16:05





Привет, Обнадежденааааа:))))
Днес ми е последен от захранването..Издържах гооооооооо и доста хърках и мърках недоволно, ама няма как
Мерих се и съм с 1кг отгоре, предполагам от течностите...иначе ми хлопкат дрехите...Сега продължавам със салатки....и както ти ми предложи понеделник и вторник съм на плодове и чай... Няма начин...

МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ ЗА ЦЯЛАТА ПОДКРЕПА!!!

Пожелавам ти весели празници и нито един кг отгоре

Пак ще наминавам




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.