Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:25 18.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Някой пробвал ли е ксеникал?нови  
Автор Malvina*** (непознат )
Публикувано28.10.08 01:01



Аз изпих около 15 хапчета , но го спрях защото последните дни бях нон-стоп в тоалената

.Отслабнах 2 килограма.
Някой друг пробвал ли е ?



Тема Твърде скъп е,нови [re: Malvina***]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано28.10.08 15:39



има неприятният ефект да те е страх да пръцнеш и прави такива колики, че може да ги чуеш от 10 метра.

Да не говорим, че въпросният Ксеникал/Орлистат трябва да е по лекарско предписание, след изготвена хипокалорична диета и със специална рецепта. Не се препоръчва при раждали дами със следродилни хемороиди.

Доста неща мога да кажа ПРОТИВ ксеникал, но ще се огранича дотук.



Тема Re: Твърде скъп е,нови [re: martyr]  
АвторCeд (Нерегистриран)
Публикувано28.10.08 16:55



Пробвах го - пих го около 3 месеца /без алкохол/ -свалих към 12 кг. Лошото е че в тоалетната...тече олио - изхвърля всички мазнини. Доволна съм но е скъп. пие се по време на ядене - и другия ефект е че намаляваш всички излишни хранения да не хабиш хапчета



Тема Re: Твърде скъп е,нови [re: Ceд]  
Автор Malvina*** (непознат )
Публикувано28.10.08 22:32



12 са някаква мечта за мен, и на 5-6 много ще се зарадвам.По колко хапчета пиеше на ден ? Аз пиех по 1 само уйкенда по 2.
Поръчах си г по интернет и ми излязоха 70 $ за 80 хапчета или нещо такова.
Разделихме си с една приятелка дозата за 3 месеца мисля.
Сега са ми останали много хапчета и ме е страх да ги пия

.



Тема Re: Твърде скъп е,нови [re: Malvina***]  
Автор Kukita ()
Публикувано30.10.08 16:42



Преди 2-3 години (приблизително) пих редовно ксеникал в продължение на 2 месеца. Доколкото помня, поотслабнах малко. Обаче неприятните усещания от приема му бяха абсолютно същите, като описаните по-горе (на моменти ми се искаше да нося памперс

). И за съжаление, когато го спрях, сваленото се възстанови с бясна скорост.
Та съветът ми е следният: За да отслабнеш наистина, намери своя хранителен режим. Със сигурност съществува диета, която да пасне на твоя организъм и начин на хранене. Дали ще е зоната, плодогладуване, Дюкан или нещо друго, ти ще го откриеш.
А останалите хапчета можеш да ползваш в единични случаи, когато си сигурна, че ще прекалиш с мазните храни (например по време на коледни празници, Нова година, именни дни, банкети или нещо подобно), за да намалиш количеството усвоени от организма ти мазнини. Но за постоянен, ежедневен прием, мисля, че не стават.



Тема Re: Твърде скъп е,нови [re: Kukita]  
Автор Me4тaтeлKa (оптимист)
Публикувано30.10.08 21:38



В допълнение само да кажа, че той не блокира изцяло приема на мазнини, а само 40% от тях, така че просто не трябва да се разчита, че хапчетат ще ни свършат работата - т.е. ще отслабват вместо нас :-).



Тема Re: Твърде скъп е,нови [re: Me4тaтeлKa]  
Автор Malvina*** (непознат )
Публикувано30.10.08 22:47



Напълно съм съгласна с вас момичета.И все пак , може и чисто психологически да е но отслабна с 3 килца.
Едно време, когато живеех в Бг ми беше някак си много лесно да спазвам диети, сега съм толкова обездвижена, а стимулът от хубавите мацки с къси поли от Бг го няма.
Там си бях 57кила и никак не се вдех за слаба (164 см височина).
Сега на обяд ям съвсем постна шунка и краставица - максимум 25 кал всичко, вечер правя коремни преси, уж без хляб, това онова и все немога да отслабна:(Но иначе се боря де

Сега пия ксеникал , само като ще имаме сбирки с хапване, ама то това е всеки уйкенд.



Тема Re: Твърде скъп е,нови [re: Malvina***]  
Автор Me4тaтeлKa (оптимист)
Публикувано30.10.08 23:40



Стимулът ти ще е, че си единствената мацка дето другите ще заглеждат и "равняват" по нея

.



Тема Re: Твърде скъп е,нови [re: Me4тaтeлKa]  
Автор Malvina*** (непознат )
Публикувано31.10.08 22:56



Абе чак единствената няма да съм, ама.нейсе.Денем съм много стимулирана, ама вечер.......


Ти аква диета пазиш?



Тема Re: Някой пробвал ли е ксеникал?нови [re: Malvina***]  
Автор DeciDida (минаващ)
Публикувано03.11.08 12:40



да, но не ме изкефи
много неудобно и много неприятно
после пих и редуктил, от който имах много странични ефекти и после минах на билкови добавки, испански и както съм писала тук - с тяхна помощ, диетолог и умерено движение за година свалих 35 кг.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.