Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:49 09.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: До fractalzнови [re: davidmama]  
Автор Abelar (непознат)
Публикувано16.11.08 20:47



Здравейте момичета,имам повод за радост и затова ви пиша - бавно,но славно свалям - вече съм 95 кг.

Дорче,хиляди пъти си обяснявала,но ако обичаш пак напиши къде да копирам ВВкода в профила си.Няма подпис и незнам къде.





Тема Re: До fractalzнови [re: davidmama]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано16.11.08 20:48



Мила чая,
докато се в dir-a мая
научавам и за твоя ДЕН РОЖДЕН
-сърдечни пожелания и от мен!!!


Да си здрава и щастлива,
винаги-красива!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: lodka_v_moreto]  
Авторeми (Нерегистриран)
Публикувано16.11.08 22:23



[image][/image]



Тема Re: До fractalzнови [re: davidmama]  
Автор fractalz (непознат)
Публикувано17.11.08 01:57



davidmama Разбира се, заповядай:




Абелар Поздравления за резултата! Като гледам, сме в една лодка, ще гребем нататък.

Успешна и отслабваща седмица на всички!



Тема Re: До fractalzнови [re: fractalz]  
Автор davidmama (непознат )
Публикувано17.11.08 06:24



Благодаря ти много мила Фракталз
лек ден и приятно плаване на всички





Тема Re:нови [re: davidmama]  
Автор Kittana (Отнесена)
Публикувано17.11.08 08:01



Добро утро!
Надявам се да ме приемете в дюканските редици. Аз съм на режима от 20.10, доста съм доволна засега, въпреки че понякога се отчайвам. Затова реших да издиря съмишленички, че дано мине по-леко

. Желая ви усмихнат ден!

Редактирано от Kittana на 17.11.08 08:03.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: Dorchester]  
Автор bobi786 (tq)
Публикувано17.11.08 09:35



Хеййй...защо пропускаш Добрич?...къде без мен

...идвам и азззз





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: fractalz]  
Автор bobi786 (tq)
Публикувано17.11.08 09:40



ох искам и аз да споделя , че не съм доволна как изглеждам с моите свалени 24кг , а пък не мога да си стегна месищата

....хората с такива свалини кг и по малко даже, изглеждат чудесноо а при меенн.....вярно е че имам още за сваляне амааа....





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: bobi786]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано17.11.08 12:07



Чшшшшшшшшшшшш



Я горе главата вий двете с Фракталз!!! Аз тигани не раздавам, но какво мога да препоръчам: Намирате една делбела ваша снимка и гледате какво сте били. Залепете си я на хладилника или я дръжте на бюрото. Ако е в електронен вариант - на десктопа. Много стимулиращо ще действа, струва ми се.

Абелар - поздрвления за килограмите и за лентичката - гледам, че си успяла.

Всички нови са добре дошли. А среща ще направим задължително - вече сме цяла чета (но без предател) в североизтока.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: Dorchester]  
АвторПoли (Нерегистриран)
Публикувано17.11.08 13:23



Здравейте, само минавам защото съм затрупана с работа. Успешна и олекваща седмица на всички. Дорче, благодаря за корекцията в табличката. Реших да се меря след 5дни П+ 5 дни ПЗ, защото така ми се вижда по-лесно и незаблуждаващо, така че ще отчитам след 10 дни. (ако има какво, чееееееее............... не ми се говори, но като гледам и други има като мен).
Разприказвах се , а работата чака........... До скоро....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.