Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:03 09.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: mecopuh]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано13.11.08 13:02





Честито и празнувай мнооого!!! Заслужаваш най-хубавия купон!

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: Dorchester]  
Автор kateluna (приятел)
Публикувано13.11.08 15:10



mecopuh-Честито миличка!Да си жива и здрава и много щастливо отслабнала!
Няма как да ти изпратя моя голям букет цветя за празника!Но си представи един огромен букет от червени рози...Той е за теб!





[image][/image]

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: mecopuh]  
Автор bobi786 (tq)
Публикувано13.11.08 15:39



ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН и от мен. Здраве, усмивки и весели мигове ти пожелавам с любимите ти хора





Редактирано от bobi786 на 13.11.08 16:02.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: Dorchester]  
АвторПoли (Нерегистриран)
Публикувано13.11.08 17:20



Здравейте и от мен, честито на всички отслабнали. Помня, че обешах да пиша редовно, но нещо се поизложих, но само за 2 дни и после продължих и сега вече съм 66.100 кг или -4.9кг. Просто имах застой за около 3 седмици и не издържах и се наядох като прасе, но успях да се спра и после продължих.сега разбира се съм доволна.Добре, че сте вие с вашите резултати да ме стимулирате.Лека вечер на всики!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: bobi786]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано13.11.08 17:20



4етиридесет и...Уви...
много са,но да не ти тежи...


Ако младите те смятат стара,старите пък виждат,че си млада...
Искам да ти кажа от сърце-чувствай се като дете!!!

Мило приятелче,желая ти винаги да имаш до себе си верни приятели!!!
С топли чувства към Елегантното Мече!!!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: mecopuh]  
Автор Cлaбoтeлecнa (скоро?)
Публикувано13.11.08 19:16



Мечопух, честито, да си ни жива и здрава и много слаба!





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: Cлaбoтeлecнa]  
Автор Cлaбoтeлecнa (скоро?)
Публикувано13.11.08 19:21



Дорче, "свали" половин килце от табличката. Благодаря предварително. А сега искам да ви се оплача-много съм гладна, постоянно и безспир. И това, че съм яла скоро, нищо не значи-просто усещам глад! Нали месото уж престоявало повече и засищало? Аз в началото на режима се напрягах да ям и не ми се ядеше, но сега положението е тревожно.





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: Dorchester]  
Автор lodka_v_moreto (вълнение 1 бал)
Публикувано13.11.08 19:28



На МечоПух - честит рожден ден, много радост и усмивки, както в празничната вечер, така и за напред!!!
Дори, и аз съм ЗА среща, от Варна съм, мисля, че няма да има проблем и Дюканките от Добрич да се присъединят - все пак са само 50 км.
Киселото зеле е режимно, но винаги старателно го изкисвам, заради голямото количество сол, сарми съм правила и със ситно накълцано режимно месце,морков,лук, чесън,домат, праз, каквото намеря- завивам го!!


Целувам всички и желая нови грамове надолу!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: Dorchester]  
Автор Rossella (упорита)
Публикувано13.11.08 23:07



Време за похвала. Казах сбогом на още един килограм! Дори, можеш да ме поправиш в таблицата

. Тази вечер си направих палачинка от трици. Много ми хареса.
Честит рожден ден на Мечо Пух! Колкото по-малко пухкав, толкова по-добре. Да си жива и здрава!
За протокола: аз съм от София.

Редактирано от Rossella на 13.11.08 23:09.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: Cлaбoтeлecнa]  
Автор fractalz (непознат)
Публикувано14.11.08 01:26



Мече Пух, ЧРД! Сърдечни пожелания за здраве, щастие и дюкански постижения



А сега искам да ви се оплача-много съм гладна, постоянно и безспир.
Ако е временно - открий причината. МЦ? Увеличен стрес, заради който не се храниш редовно или не пиеш достатъчно течности? Времето захладня - нормално е да се чувстваме неуютно, докато се приспособим. От колко време си на Дюкан? При мен кризичките се случваха периодично - или около МЦ, или акоразредя хапването, най-вече когато съм много заета. Освен че чувстваш глад, има ли и друго - слабост, причерняване и пр. И, извиняваи, ако е глупаво и неточно попадение - но хранисх ли се достатъчно?

Докато откриеш причината, опитай се да спазваш режима особено стриктно; ако трябва си записвай - колко често и колко (и каква) храна; течности/вода; друго, което може да има значение.

Какво ми е помагало на мен:
1 - първо си правя строга ревизия на режима; обикновено е достатъчно да се направят малки корекции;
2 - увеличавам рибата (от "твърдите" белтъци), намалявам изварата, но компенсирам с айрян ("течния белтък демек) - вече една година мина и още се боря с липсата на навик за пиене
3 - забелязала съм, че при мен, когато изпитвам глад, е по-добре да изям нещо белтъчно И да изпия вода, отколкото да изям нещо с подсладител - сякаш повече огладнявам.

Прегледаи си режима, отговорът е там, мисля.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.