Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:44 09.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Не си самичка!нови [re: the__knight]  
Автор davidmama (непознат )
Публикувано13.11.08 01:11



здравеите приятели
имам едно малко вапросче

.Днес както си пазарувах в магазина за мажа и детенце и попаднах на една ФАТ Фри актижиа от Данон и ми е интересно дали е от режимните храни.фише 0% мазнини ,0 захар но е плодожа та си мислех ако някои знае нешто по жапроса и е по светнат нека да сподели.Надяжам се че е кам режимните храни.Леле ако е какво амко ште му падне ,немам думи.Лека вечер на всички .



Тема Re: Не си самичка!нови [re: davidmama]  
Автор strangebrew (8 по Рихтер)
Публикувано13.11.08 01:17



Не съм сигурна, че е режимна, но да се изкажат профитата.


Можеш обаче да я заместиш със желирано кисело мляко със степ по избор. Не е същото, но вероятно и то ще ти хареса.



Тема Re: Не си самичка!нови [re: strangebrew]  
Автор kateluna (приятел)
Публикувано13.11.08 08:25



Привет и от мен!
the_knight-Много ми хареса мнението ти за киселото зеле!Значи ще има сърмички!В тях вместо ориз може да се сложи овесени трици...Само трябва да изчислим на колко килограма кайма колко лъжици трици да се слагат за да разберам приблизително за една сърма...Ако искаме да сме стриктни...
А какво ще кажете да си направим и тиквеник?С дюкански кори и малко тиква,канела но без орехи..Какво ще кажете за тиквата.Някои казват че френските дюканки използвали вече тиквата във втора фаза...Зная че е плод...но то и доматите са плод, а са разрешени...Трябва да се мисли от сега празничните минюта за да има време да ги обсъдим и предварително да експериментираме.Какво щ е кажете?





[image][/image]

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: the__knight]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано13.11.08 09:00



За холестерола: не става въпрос за ленено семе, а за ленено масло!!!



Тема Re: Не си самичка!нови [re: kateluna]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано13.11.08 09:20



Здравейте,
Искам да ви кажа едно мое откритие. За тези, които са в трета, може да ползвате за сърмички и други ястия вместо ориз - елда или гречка. Това е едно житно растение, което е много полезно и диетично. Ползва се предимно от руснаците, нещо като национално ястие, от нея правят прословутата руска каша за закуска.
Аз я консумирам вместо ориз. За повече инфо вижте в Гугала.
Поздравявам всички стари моцуни и желая успех на новичките!



Тема Re: Не си самичка!нови [re: davidmama]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано13.11.08 09:33



Такива млекца бих избягвала, ако са с парченца плод.

Виж, киселото зеле си е сто процента режимно за ПЗ.

Сърмички съм си правила и със зелев лист, и с лозов. Просто без ориз, а наблягам на лука и моркова. С телешка кайма са идеални.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Тема Re: Не си самичка!нови [re: Paдa]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано13.11.08 09:34



Това е, разбира се, чудесна идея - срещите са нещо страшно стимулиращо. Обачеееее сме в различни градове - аз съм от Варна, знаете.



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано13.11.08 09:35



Снимките на Боби вече са качени в сайта с табличката! Има какво да се види



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Не си самичка!нови [re: Paдa]  
Автор bobi786 (tq)
Публикувано13.11.08 11:02



Аз съм за среща, когато кажете там съм....има ли друг от Добрич като мен?....





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: Dorchester]  
Автор mecopuh (много втален)
Публикувано13.11.08 11:35



Здравейте днес и от мен!
Целувки за всички по отслабналите бузки!
Благодаря на Рада, че ме цитира и по този начин напомня на новичките колко е важно да сме стриктни в режимстването!
Аз съм ЗА среща. Можем да я направим на части - по местоживеене. После Дори ще качи снимките в албумчето!
Доричка, срам не срам ама промени цифрата на годините в табличката. От днес колкото и да не ми се ще /а и не се чувствам на толкова/ съм на 48!!!


Е това е от мен!
Аз отивам да празнувам и да се фукам с новото си АЗ!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.