Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:45 11.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: downfall]  
Автор mecopuh (много втален)
Публикувано05.11.08 18:46



През всичките осем месеца, през които спазвам диетата на Дюкан чух, видях и прочетох какви ли не апокалиптични заплахи към диетуващите! Не мога да разбера защо пак се връщате на този въпрос? Най лесното нещо на този свят е да се отиде при личния /или друг/ лекар и се поискат направления за изследвания! Всеки има право на годишен профилактичен преглед, а тези тестове, които не се поемат от здравната каса не са чак толкова скъпи. Аз лично си правя изследвания на кръв и урина през месец. За сега освен подобряване на показателите нищо друго от пророкуванията на "пообеднелите" от диетата на Дюкан диетолози не ми се е случило. Даже спрях /под лекарско наблюдение/ почти всички лекарства, които до м. май пиех с шепи!!! Прочетох поредната статия за "особено опасната диета на Дюкан" - нищо ново! Поредния автор на подобно писание, който не си е направил труда дори да проучи диетата, а разбрал-недоразбрал седнал да пише!

"...Диетата на Дюкан, която предизвика много спорове не само у нас, има 4 етапа. Започва се с така наречения ударен режим на чисти белтъци - месо, риба и яйца. Те се ядат в продължение на 5 дни и се отслабва 5 кг. Следва смесеният режим с месо и зеленчуци. След това по време на едноседмичния „преход" се яде от всичко по малко. Целта е свалените килограми да се задържат през следващите 10 дни. И последният етап от диетата на Дюкан предвижда един ден в седмицата да се пази диета, което ще запази постигнатия резултат до края на живота. ..."


Който е прочел книгата, или началото на нашата тема /обобщението на Дори/, сам да си направи изводите.
А сега много усмивки и хубава вечер на всички от мен!!!





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: mecopuh]  
Автор4aq (Нерегистриран)
Публикувано05.11.08 20:12



Здравейте
ето ме и мен след дълго отсъствие. Не, не съм ходила никъде, просто не съм писала тук. Само ви четях и се радвах на резултатите ви. За съжаление аз съм се закотвила на 65 и не мърдам.Наистина леко наруших режима или по-скоро смених и минах на 2/7 или 2/0, защото бюста почти свърши,коремче нямам, остана дупе и бедра да свалям. За моя радост и техните обиколки намаляха. Но пък изчезна виенето на свят, нещо, което ме притесняваше. Иначе се радвам на постигнатите резултати и се надявам бавно, но славно да сваля още толкова.
На новичките пожелавам търпение и успех, а на "старичките" да успеят да задържат постигнатите и да свалят, ако имат нужда.
Относно статиите и негативите за режима ви казвам така: Всеки е различен и затова, ако усетите неразположение или нещо не ви понася, тогава решете сами за себе си дали да го спазвате.
Аз направих своя избор 2/7 или 2/0. Сега бавно свалям, но нямам световъртеж, които много ме тормозеше.
На всички пожелавам УСПЕХ!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: klio1O1]  
Автор davidmama (непознат )
Публикувано05.11.08 21:42



Здравеите момичета и момчета
имам едно малко запитване
днес си купих едно нес кафе с вкус на ванилия и да ви кажа ми се стори нешто сладичко оште преди да сам си сложила подсладителя та искам да ви питам за саставките.пише калории-5: мазнини-0:соди-0:ваглехидрати на 1 грам -0,захар-0:протеини-0.интересно зашто тогава си е сладко направо кафето.нешто хич не ми е ясно????/някои да има логично обяснение





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: downfall]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано06.11.08 01:04



Чета ти мнението и се чудя- ти 1. чете ли книгата и 2.чете ли статията? Има брутални неточности в статията, в частта с описание на режима. Или е от незнание на автора, или е обикновена манипулация. И в двата случая не им прави чест на сайта.. Ъъъ, извинете, кой беше този сайт?

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: Dorchester]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано06.11.08 01:13



Абе да си кажа и аз моите въпроси- почти постоянно ми се гади, когато съм само на протеини и устните ми са в доста тъмно червен цвят... Гладна съм си, ям си и ми е вкусно, всичко е 6 до следващите няколко минути, в които съм готова да повърна... предполагам това не е нормално, ама дали има някой друг такъв? :(

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: Dorchester]  
АвторlLl (Нерегистриран)
Публикувано06.11.08 03:56



Четох много страшни коментари по повод на хора, които са я спазвали и хубави разбира се, така че мисля да се откажа, защото да лишавам организма си от мазнини наистина не ми изглежда здравословно. Тук в Англия не съм виждала извара, пък и не я обичам. в книгата му пише, че тези, които искат да свалят до 10 кг трябва да са на режим 1/1 или 2/7 мисля че беше или ще пробва тоова или минавам на НВД като включа мазнината понеже доста ме е страх от това, което про1етох
Успех на всички и качвайте снимки да ви се радвам.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: lLl]  
АвторlLl (Нерегистриран)
Публикувано06.11.08 06:33



Май ви напускам защото ми стана лошо, повръщах и не се чувствам добре, аз съм сама и ако нещо ми се случи тук няма кой да ми помогне. Досега се опитвах да повръщам, но не успях много, то явно и няма и какво. хем се измъчих,хем не свалях, хем пак се провалих. страх ме е да продължа.
Успех на всички и умната!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: lLl]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано06.11.08 09:41



Чао, ILI, този режим не е за теб!



Сега, момичета мои любими и момчета също така любими, ще спрете ли да се зачитате в разни тинтири-минтири?!?!?! Информирайте се първо, после надавайте вой, ааааа.

За тези, които не помнят: Аз спазвах общо 4 месеца първа и втора фаза. Сега, година и четвърт след началото, съм ВСЕ ОЩЕ по-здрава, по-красива, по-младолика, от всичко хубаво съм "по-..." Ако някой иска да води статистика на преминалите успешно през Дюкан, моля да ме впише.

А, да кажа и че минахме 600 килограма - дираджийски свалени с Дюкан.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: 4aq]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано06.11.08 10:33



2/0 какво е?



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: Dorchester]  
Автор Rossella (упорита)
Публикувано06.11.08 12:16



Здравейте пак на всички и благодаря за успокояващите отговори на вълненията ми с кантара. Послушах съвета ви и опитах всякакви наклони, но резултатът е един и същ. Разликата е 400- 500 гр. Още вчера обикновеният канатар, с който започнах диетата ме окуражи с - 1 кг, но заради другият не посмях да се израдвам. Тази сутрин обаче успях да надвия и електронната везна. Вече съм 62 кг. Дорче, време е за поправка в таблицата. :) Започнах диетата на 11.10 и вече свалих 7 кг. Като гледам темповете, с които вървя няма да се учудя ако закова 8 кг до 11.11 и поне 10 кг до края на месеца. Мислите ли, че твърде много е сваленото тегло за това време? Да не би да е опасно? Като чета вие колко по-бавно сваляте, почвам да се притеснявам. От друга страна съм страшно щастлива. Всички забелязват промяната. Вече съм размер "М", смених част от гардероба. Ако се питате как успявам да се справям с килограмите с такава лекото, ще ви кажа една тайна: не се изкушавайте от дребните неща! Един бонбон, едно картофче, една лъжичка захар и т.н. могат да ви нанесат големи поразии и само ще раздразнят апетита ви. Въздържайте се и все по-често ще мърдате линийката.

Успех на всички!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.