Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:10 11.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: Dorchester]  
Автор Me4тaтeлKa (оптимист)
Публикувано04.11.08 13:48



Доколкото знам, освен, че зависи от структурата на кожата (типа кожа), което е наследствено, най-много стрии се образуват до 30 годишна възраст. Също така и расата е определяща като най-податливи са чернокожите жени, следвани от белите и т.н.

Хубаво е по време на диетата да се използват масла за тяло, а който има възможност да си прави масаж (можете и сами на определени места като бедра, ханш, корем). Така хем кожата ви ще е гладка, хем ще се подпомага процесът на отслабване, а може и да избегнете образуването на стрии.

Аз също съм в застой и се боря с 4тия килограм. Надявам се до 1-2 дни да променя цифрата в линийката. Общо взето ще тегля чертата на 14.11., когато ще направя 1 месец от началото на диетата.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: Dorchester]  
АвторMoзaйka (Нерегистриран)
Публикувано04.11.08 13:54



Ще ти кажа името на хап4етата като ги взема , надявам се тази седмица.
Не живея в Бьлгария и може да ги няма там, но ако наистина искаШ Ще ти ги донеса или изпратя.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: Me4тaтeлKa]  
АвторGala (Нерегистриран)
Публикувано04.11.08 14:30



[url=http://www.myjane.ru/lines/][img]http://lines.myjane.ru/rules/186636/weight/78/line.png[/img][/url]



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: Gala]  
Автор Me4тaтeлKa (оптимист)
Публикувано04.11.08 15:01



[image]http://lines.myjane.ru/rules/186636/weight/78/line.png [/image]

Копирай само втората част (виж по-горе) и напиши "img" като "image".
Дорчестер го беше писала няколко пъти по-горе. Само НЕ ОСТАВЯЙ ИНТЕРВАЛ пред последната скоба с image. Я да видим на какво си се спряла?





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: Gala]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано04.11.08 15:09



Мила Гала,толкова лоши прогнози и предсказания чух от познати когато свалях усилено,че даже писах във форума от мъка за тези неща...То не бяха заплахи,че този режим е "страшно опасен",че "пак ще кача кг",че "ще увисна" и т.н. и т.н.С едно извинение пред четящите"майната ви на злобарките" реших и този смешен проблем-продължих си режима без страх,а сега...?! Сега съм "щаздстливааааааааааа",харесвам се и спазвам в 3 фаза даже 2 протеинови дни,от което свалих още 3 килца и гледам да не давам "храна" на недоброжелателите ми,усмихвам се снизходително,абе да живеят и те със завистливите си сърчица!От мен толкова





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: Paдa]  
Автор kateluna (приятел)
Публикувано04.11.08 22:15



И аз ви чета но не мога да се похваля с нов резултат защото си стоя на 90 кг.Вече ме е обхавала апатията но продължавам.Но днес,о,Боже мой!Виждам с ужас че в таблицата съм "непоправена"!!!Сега съм с минус 22кг а не с16!!!
Дорче-Моля те поправи ми данните!Дано утре вече да видя тази мечтана осмица!Успехи милички!





[image][/image]

Тема Re: В съзвучие с тематанови [re: Dorchester]  
Автор Nikoli (az sym za Dukan)
Публикувано04.11.08 22:50



Дори Благодаря за ка4ването на снимките!Аз съм на ВИЕ с компа все нещо обърквам



Редактирано от Dorchester на 05.11.08 00:35.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: kateluna]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано05.11.08 00:33



Ужассссс



Къде съм бляла, и аз не знам

Искрено ти пожелавам утре големия минус!!!

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: Dorchester]  
Авторdownfall (Нерегистриран)
Публикувано05.11.08 01:06



Здравейте, за пръв път днес от както имам домашен компютър и интернет,сядам да се ровя за диети и попаднах на този клуб.Прочетох почти всичко и разгледах резултатите заедно с поставените снимки и мога да кажа, че съм силно впечатлена. Опитвала съм хиляди пъти да отслабна, и все си мисля, че поради липса на достатъчно воля и желание не успявам, а някой ще каже" Щом нямаш желание, значи не искаш".Не е точно така, това ми е най-съкровената мечта от 10 години насам, сигурно. На 25 години съм и мисля, че е крайно време да го направя. Много се радвам, че откривам тук хора, които заедно споделят едни и същи желания и цели и се подкрепят, каквото и да се случва. Мисля съвсем сериозно да се присъединя към Вашата група. И мисля този път да не започвам с думите"Каквото стане" ами със " Ще стане".



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерска [re: downfall]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано05.11.08 01:14



Заповядай!
Препоръчвам ти обстойно да се запознаеш с книгата!



Когато си готова, първите стъпки:

1. Напълваш хладилника с режимна храна

2. Претегляш се на читав кантар за основа.

3. Определяш цел (препоръчваме да съвпада с изчисленото от калкулатора).

4. Измерваш си обиколките с шивашки метър и си правиш хубава дебела снимка - да имаш база за сравнение.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Редактирано от Dorchester на 05.11.08 10:01.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.