Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:38 11.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: Плaтнoxoдka]  
АвторAнreлa (Нерегистриран)
Публикувано02.11.08 10:58



Не разбрах само колко продължителни (като време) са отделните етапи - ударен, първи, втори и т.н. Бихте ли ми обяснили? Предварително благодаря.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: Aнreлa]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано02.11.08 11:05



Колко е продължителен ударният (първи) етап, избираш сама. 2-3 дни, ако желаните килца за сваляне са малко. До 7 дни, ако килограмите са много (примерно над 20). Повече - в никакъв случай. Оптимално са 5.

Вторият етап (в който се редуват дни на протеини с дни на смесено хранене) продължава толкова дълго, колкото е необходимо да си постигнеш целта. Това означава две неща: Първо, трябва да имаш предварително определено число килограми като цел, Второ, да осъзнаеш, че колкото по-стриктно спазваш режима, толкова по-бързо ще приключи вторият етап. Тук най-добре работещата схема е 5/5 дни, като се почва със 5 дни протеини и зеленчуци.

Третият етап е по 10 дни за всяко свалено кило. Т.е., ако си смъкнала 15 килограма, 150 дни ще си в трета фаза.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Тема Re: ОтслЗдрасти:)нови [re: Aнreлa]  
АвторПлaтнoxoдka (Нерегистриран)
Публикувано02.11.08 12:54



Ще се захващаш ли?
Ако да - добре дошла сред нас... или добре дошъл, кой знае какъв Ангел си:)).

Дорчестър ти е обяснила всичко, така че - решавай.





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: Dorchester]  
Автор klio1O1 (непознат )
Публикувано02.11.08 17:14



Не мисля,че от подсладителите се качват или задържат килограми.Срам ме е да си призная ,но от началото на диетата пия по 2 литра кола на ден.Без сладко не мога.Пробвах с лифт или други подсладени напитки,но колата си остана моя слабост.До сега съм на - 20 кг.И аз като Кукита свалям бавно,особено напоследък,на всеки килограм задържам почти 14 дни.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: Dorchester]  
АвторMoзaйka (Нерегистриран)
Публикувано03.11.08 01:14



здравей. никога не сьм била привьржени4ка на диетите, отскоро следя този форум и сьм реШила да запо4на ТАЗИ диета след около 10 дни, не от днес, по простата при4ина, 4е сега финансово не мога да си го позволя. постигнатите от вси4ки резултати ме радват и окуражават. Ще сьм благодарна на подкрепата ви.

висока сам 170 см, 75кг, 33 год. ,дьлги крайници, малка талия, доста целулит, пове4ето килограми са в краката и дупето, което прави тялото ми малко нехармони4но. искам да сваля около 11кг.

Про4етох това , което си написал/а за ударния период и смятам при мен той да е 5 дни. мога ли да използвам малко сол? СьЩо малко мляко в кафето сутрин? Мога ли да пия хлабителни хап4ета ве4ер преди лягане. Това са хап4ета, които по принцип пия всеки ден.
От опита , който имате смятате ли , 4е мога да сваля поне 7 кг за около месец?
Винаги сам имала наднормено тегло, което без да сьзнавам се е отразявало на само4увствието ми. сьЩо целулита е много голям проблем, заЩото ако кожата беШе гладка дори и с някое кило отгоре нямаШе да е толкова зле.
Доколкото разбирам тази диета е подходяЩа за отстраняването му до голяма степен заради смесването на вода и белть4ини. Ще използвам и хап4ета против целулит и малко масажи. Ако имате някакви сьвети от опит, които можете да ми дадете преди да запо4на , Ще сьм ви много благодарна.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: Moзaйka]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано03.11.08 01:22



Здрасти. В женски род съм, то се вижда от снимките, бре!



На въпросите:

5 дни ударен е ОК.

Малко сол е ОК

Млякото в кафето да е обезмаслено и малко

Хлабителни хапчета - ако имаш нужда, да. Има и свещички и други медикаменти, но аз препоръчвам най-напред да пробваш само с парафиново олио и задължителните трици.

7кг за месец - по-скоро не. В този режим няма начин да се прогнозират срокове. Само като препоръка, ако искаш да стане бързо... мИсли от типа "нищо няма да ми стане от един бонбон" ги забрави.

Целулитът се повлиява наистина невероятно от режима на Дюкан. По мое мнение, голяма роля има количеството на изпиваната вода.

Не съм чувала за хапчета против целулит, к'во е туй чудо ?

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Редактирано от Dorchester на 03.11.08 01:23.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: Dorchester]  
АвторBaня (Нерегистриран)
Публикувано03.11.08 09:52



Отдавна се каня да задам този въпрос - примерно човек иска да свали 20 кг. Един-единствен път ли трябва да изкара фазата 5/5 или повече пъти в зависимост от изгубените килограми ?
Например правя един път 5/5, но губя 3 кг да речем. След смесения период протеини-зеленчуци трябва ли да се направи втора или последващи серии, преди да се премине на 3-та фаза ?



Тема Re: В съзвучие с тематанови [re: Kukita]  
Автор bobi786 (tq)
Публикувано03.11.08 09:59



БРАВОООО...страхотна мацка си Kukita , резултатите са супер, а чара си си го имала отпреди май

...поздравления....а как се качват тези снимки...не съм много веща по тези неща




Редактирано от bobi786 на 03.11.08 10:06.



Тема Re: В съзвучие с тематанови [re: bobi786]  
Автор martinav ()
Публикувано03.11.08 10:18



Здравейте момичета въпреки, че рядко пиша ви чета все още така редовно и се радвам на всички постижения

. Кукита едно голямо браво и от мен изглеждаш невероятно променена , подмладена и щастлива ! Продължавай все така , желая ти успех и занапред . Оставям линк към моят албум който за съжаление не съм подновявала ,но се надявам скоро да го направя . Нека Дори ако реши да го прибави към колекцията със снимки и албуми . Успех на всички и приятен и усмихнат ден ви желая ..


Редактирано от martinav на 03.11.08 10:22.



Тема Re: В съзвучие с тематанови [re: martinav]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано03.11.08 10:43



Martinav, откога те чаках!

Слагам ги веднага!

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.