Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:18 11.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: Me4тaтeлKa]  
Автор Плaтнoxoдka (бяла)
Публикувано01.11.08 09:24



И аз имам една-две такива дрешки, но те са далечен спомен от миналото... и бих ги носила само от сантименталност. А иначе, като успея да махна всичките излишни килограми, направо нов гардероб ме чака - това обаче чак лятото догодина. Дотогава ще мъкна старите панталони и блузи и пуловери, дето вече ми се ветреят

.

Всъщност сега си давам сметка, че доста разходи ме чакат. Ау, трябва да се стягам и да заработвам още отсега:))).
Виж, проблемът с постите наистина е проблем. Може би да изключиш месото, а да оставиш само млечните? Щото все пак само на салати..? Не ми се струва разумно. Или си решила да включиш соеви продукти??? За това сега се сетих... обаче все пак Дюкан май не ги препоръчва?



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: lLl]  
Автор Плaтнoxoдka (бяла)
Публикувано01.11.08 09:31



Здрасти, Или. Храната ми се струва и правилна, и достатъчно, мисля, че проблемът е, че все пак имаш сравнително малко да сваляш - проблемът с бавното отслабване, имам предвид. Ако продължиш с режима на Дюкан, убедена съм, че до Коледа ще си се разделила поне с половината от тези 10 кг, ако не и с повече. Така че, поне според мен, заслужава си да опиташ.





Тема Re: В съзвучие с тематанови [re: Kukita]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано01.11.08 13:24



В отговор на:

Дорче, би могла да добавиш адреса в табличката, ако прецениш, че си струва.




Охааа, струва си, и още как!!!

Някакъв малък проблем имам с отварянето на албума през гугъл.докс, отваря линка, чупи страницата и чак след рефреш успява да зареди... Провери, моля, дали и при теб е така.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: Dorchester]  
Автор klio1O1 (непознат )
Публикувано01.11.08 14:46



Кукита,чудесни резултати.
Силно се надявам и на мен така да ми личи промяната.За съжаление аз нямам от "дебелите" снимки,защото ме беше срам да се гледам и сега нямам база за сравнение.
Твоите снимки ми подействаха много мотивиращо.Благодаря



Тема Re: В съзвучие с тематанови [re: Kukita]  
Автор Cлaбoтeлecнa (скоро?)
Публикувано01.11.08 15:36



Леле, Кукиииии, ама то чак физиономийката ти е друга! Толкова по-млада изглеждаш! Браво на теб! Аз нямам дебели снимки.

Чудех се дали да си призная, ама нали признат грях бил половин грях!

Та опуках един шоколад. Ох, казах го вече! Ама не обикновен и сладък, а някакъв 99% какао на Линдт, който на всичкото отгоре е 50 гр, а не 100. Един такъв, тъничък като люспа! Малко белтъчини, без въглехидрати, но мазнинки съдържа. Ама малко. В момента се оправдавам, нали разбирате. И....всъщност не ми се е отразил, защото отчетох 0,5 кг намаление на другия ден. Ама няма повече да правя така! Той така и така беше толкова горчив.....





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22нови [re: Dorchester]  
АвторBatira (Нерегистриран)
Публикувано01.11.08 18:46



Здравейте всички.От доста време влизам тук и чета как коментирате тази диета и реших и аз да я започна.До сега сам опитвала какво ли не,отслабвах много и след това качвах още повече и с годинките килограмите се трупаха ли трупаха.Чесно да си кажа срам ме е дори да си призная колко са.Ходих по клиники ....в София и пак нищо.На този режим сам от месец ...в началото малко прегреших но после се стегнах и до сега резултата е 10 кг.Надявам се да успея и също така желая успех на всички вас.Много успех



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: Dorchester]  
Автор Kukita ()
Публикувано01.11.08 19:49



Здрасти и тази вечер от мен. На първо място искам да изразя вълнението си от милите думи, с които сте коментирали моят резултат. Благодаря на всички!
На въпроса как спазвам режима, ми се ще да отговоря "стриктно". Като се замисля и върна назад, имам два периода с проблеми в това отношение. В края на май, в качеството си на класна на абитуриенти, не можах да откажа няколко питиета на моите пораснали момчета, а и по време на задължителната абитуриентска екскурзия се хранехме на блок-маса. Стремях се да избирам най-режимно изглеждащите храни, но знам ли как бяха приготвяни... В резултат - след завръщането и еуфорията от 2 изчезнали килограма, имах задържане от около 3 седмици (дори май повечко). Вторият път беше през лятната семейна ваканция - хранехме се предимно по заведения, уж избирах печено пилешко или риба, но след завръщането задържах на едно ниво близо месец. Други прегрешения не съм имала, ако не се брои невъзможността ми да се храня редовно на работа, и прегладняването ми около обяд (най-рано успявам да обядвам към 14 часа). Иначе не съм близнала нережимна храна, старая се да спазвам точно редуването на дните, наливам се с вода, абе наистина съм стриктна. Свалям доста бавно, но храните в режима на Дюкан са ми любимите - аз съм непоправим месоядник, и втора фаза наистина ми залепна. И слава богу, не съм имала проблем със запек, което явно много ми е помогнало.
Накрая ми се иска да дам окуража всички, които са изнервени от задържане, от бавно сваляне или други проблеми. Режимът ДЕЙСТВА! Не се отказвайте, не нарушавайте правилата му, пийте много вода! И ще успеете!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: Kukita]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано01.11.08 22:41



Ах,какви притеснения,надежди и тегоби...Новички,всички тук минахме по същия път-съмнения,задържания на килца,малки прегрешения,угризения за 1 сливка през лятото,и все пак и все пак..

Колежките Дюканки знаят,че имах терзания,когато бях в 2 фаза и почина моята свекърва- за Бог да прости даже си позволих жито,халва,маслин?а/ки-толкова емоционално приех и двете неща,молих се на Господ да ми прости,че ритуала го смесвам с обещаното пред себе си... Не се изтъквам с този пример,,за да ви покажа колко съм била 'режимна"-просто разберете моята надежда и хъс да бъда такава,каквато мечтаех-а,а желанието ми надмина ОчАКВАНОТО!!!Да,има задържане на кг ако си "саморазрешиш" дори 1 ябълка...Понякога дори 10-14 дни...Ех,Мечопух,пак мила,те споменавам,пак ще ви напиша нейното"плодове ще има догодина,но ако ги изядем сега и ДОГОДИНА ще сме си ДЕБЕЛИ.../Въпреки майтапите на семейството ми тогава,че ще ги ям,ама на компот-е,да ,сега на Гала вечеря ги ям,но ...олекнала и щастлива
Е,това беше моето разковниче-независимо дали става дума за плод,леща,или пържола от врат...Предпочитах всяка сутрин да се събуждам олекнала,да обличам дрешки,които на 90 кг не можех да сгърна дори,а на 67 да ми висят безпомощно и да ги оставям в торбички на нуждаещи се...
И тогава и сега ме"спасява" н.величество Комп.,музиката и ...Огледалото-в буквалния смисъл.В преносния ще ме разберат онези,които смятам вече за мои ДРУЖКИ-от ДюКАН1 ДО дюКАН 22...
Нека всяка от вас намери НУЖНОТО...и то да й помогне!!!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: Paдa]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано01.11.08 22:46



Кукита,специални поздрави ,мила-такова сладурче си вече,че исках в твоя чест да направя специален пост-Хвала на твоето усърдие,възнаградена си!!!





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: Me4тaтeлKa]  
Автор kateluna (приятел)
Публикувано01.11.08 23:24



Привет от мен на дюканската дружина!


Не съм се обаждала защото при мен има някакво страхотно зациклене и като съм се спряла на 90кг. не мърдам...Една сутрин мръднах с един минус от 200 гр.и после като изчезна...и я няма и няма дългоочакваната осмица...Вероятно съм била доста дълго време с тези килограми и този мой звяр си ги помни...и не си ги пуска!Но аз имам и друго обяснение-от подсладителите е!В последно време като че ли започнах малко повечко да слагам в кафето...че после в едното чайче...и във вечерното чайче...и като сложим някое кремче през деня...и ето го резултата!Аз съм вече твърдо убедена че и от подсладителите може да се пълнее или най-малкокакто в моя случай-да задържам резултата!Така че момичета мисля че това е много важен въпрос за нас които си обичаме сладкото...Аз два дни ни използвам подсладителите,спрях и дюканските десерти че ще видим...
Ще има да чакам тук пред райските 89кг.порти ...още известно време!Но продължавам...
Аууууууууууууу,момичета!Кукита,Дорче-Снимките ви показват страхотна промяна.Кукита,връщах се няколко пъти да ти гледам старите снимки и си мислех че ти си объркала нещо снимките защото пълната жена даже по физионамия не прилича на теб!Браво на вас!Страшен мотив сте за всички!


[image][/image]<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от kateluna на 01.11.08 23:35.</EM></FONT></P>

Редактирано от kateluna на 01.11.08 23:45.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.