Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:48 02.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: Плaтнoxoдka]  
АвторlLl (Нерегистриран)
Публикувано31.10.08 03:56



Прикачам се при теб и ще отговоря и на Dorchestar също.
Аз съм висока 1,60м тежах 60кг преди 5 дни. Днес завърши 5 ми ден. От утре е ПЗ. за 5 дни съм отслабнала 800гр. някъде. Ето какво ям :
сутрин обикновенно яйце и триците, че мн зле станах с тоалетната, а преди ходех по 2-3 на ден :) , или айрян и варено айце, , че не е хубаво толкова яйца за кратко време,. или понякога пилешко(2 пъти мисля, че се е случвало.Храня се през 3-4 часа. към обяд пилешко с магнаноз, малко лук, ябълков оцет или лимон, сол, или телешко по същия начин или пък сйомга или бяла риба или риба тон във вода, не в олио. Като риба тон предимно я ям следобяд като закуска и вечер пак или рибка, или месо. Това е - искам да стана пак 50кг, но не става, на зеленчуци и плодове съм сваляла повече и съм ги задържала, но сега имах 3 месеца гости и се поошишках, е не съм ка4ила 10 за 3 месеца де, то ми се е насъбирало, но това е.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: ....]  
Автор Плaтнoxoдka (бяла)
Публикувано31.10.08 12:35



Доста време - ако въобще имаш нужда от сваляне.

Виж, има два варианта. Първият е, че си от изключително малкото много пълни хора, на които ударният етап действа слабо - и тогава организмът ти ще си "навакса" отслабването през следващата фаза от диетата.
А вторият вариант е, че ни будалкаш. Извини ме, ако не е така, но на мен ми се струва, че това е реалното положение.

Човек с 50 кг наднормено тегло да не се е захванал решително с режима на Дюкан при всичките категорични доказателства колко безотказно действа той, ми се струва невероятно.

Е, ако бъркам и ако наистина не си мотивиран/а, има други диети... и други начини навярно. Въпрос на избор.
Бъди здрав/а.




Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: lLl]  
Автор motivirana (непознат )
Публикувано31.10.08 14:04



привет от мен! да ви се похваля чувствам се прекрасно, а и резултатите не закъсняват вече мога да се похваля, че съм 83 килограма, тоест 6 килограма за 14 дни...направо невероятно. наистина не гладувам, вкусни са рецептичките! много съм щастлива, приятелят ми казва, че наистина промяната е видима и, че се превръщам в страхотна мацка...прекрасно. а и проблема с WC то изчезна, изглежда организма ми свикна с по-малкото храна и отново си заработи. карам и по-малко от велоаргометъра и не знам от това ли, или от Дюкан, но кожата ми е многоо гладка. ММММ





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: motivirana]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано31.10.08 14:17



MOtivirana, мила, би ли погледнала табличката... ПРи 83 кила излиза резултат минус пет, аз ли съм сбъркала?



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: Dorchester]  
Автор motivirana (непознат )
Публикувано31.10.08 15:10



ооопс извинявай дори, аз съм се объркала, просто еуфорията ми пречи на смятането...но нямя значение 5 или 6 , чувствам се прекрасно, изглеждам така и действам,





Тема В съзвучие с тематанови [re: Dorchester]  
Автор Kukita ()
Публикувано31.10.08 17:21



Май досега никой не се е впечатлил от колекционерската същност на 22-та Дюканска тема

. А мен отдавна ме гризе идеята да споделя резултата си с хора, които ежедневно споделят моите проблеми, моите терзания и същевременно могат да разберат и радостта от едно стопено килограмче или от една увиснала пола. Затова искам да покажа точно тук един малък фотоалбум, представящ живота ми с Дюкан. Държа да уточня, че нямам никакви снимки от началото на режима. Не можех да се понасям и не исках да видя фотоапарат тогава. Само за сведение - дрехите, с които съм на сниките "преди" (когато съм около 85 кг.), вече не ми ставаха. Та това съм аз, надявам се, че промяната и в самочувствието ми е видна . А и се надявам, че скоро ще допълня с нови фотоси при окончателно постигнат резултат!
Дорче, би могла да добавиш адреса в табличката, ако прецениш, че си струва.

Редактирано от Kukita на 31.10.08 19:28.



Тема Re: В съзвучие с тематанови [re: Kukita]  
Авторkeт (Нерегистриран)
Публикувано31.10.08 18:37



Браво, браво на теб.

Аз пиша за втори път и съм 'режимуваща' от два месеца и две седмици. Абе 10 килограма си отидоха и аз не знам как. Без загуба в ударната (много слабо - 1), с рожден ден на петия ден от ударната, една бутилка вино и няколко бири и задържане на 79кг три седмици (ужас беше), пак задържане на 74 и днес 71.0. То не бяха кантари, то не бяха метри. На 74 кг отидох на море и се върнах 72. Вчера смених менюто обаче и искам да го изкоментирам с форума. Проблема е че вече ми се повдига от млечни обезмаслени и малко маслени, направо ми се гади от тия. Купих си консерви - кисело зеле, кисели краставички, люти чушки, бамя, кисел чесън, кисел карфиол. Ами гледам им съдържанието, мазнини никакви 0.2, въглехидратите мн малко 2,2 - 3 - 4гр на 100 (колкото в изварата). И някакъв глад за кисело ме е подгонил, много по-добре ми действат от изварата и обезмаслените кашкавали и крема сирената и ми отвориха апетит, и водата я пия по-лесно иначе се наливам.

Та как стои въпросът с киселите консервирани зеленчуци във втора фаза. Аз ще гледам да сваля още 10 до нова година.





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: Dorchester]  
АвторПoли (Нерегистриран)
Публикувано31.10.08 21:40



Здравейте момичета и честито на всички отслабнали в последните дни. Аз съм в овулация и не мога да се удържа с яденето. Да си призная малко се поизложих, но от утре се стягам пак. Хапнах 5-6 бадема и 3-4 орехови ядки и доста си похапнах от режимните неща, но просто е по-силно от мен...... и с децата проблеми... все са болни..... тъкмо оздравее големия - разболее се малката, после пак баткото и така почти непрекъснато. От всичко това ми е малко нервно и притеснено и овулацията и... така, но да не се оправдавам, защото както ви чета вие сте железни, тка че и аз се въоръжавам с воля.
Лека вечер на всички!



Тема Re: В съзвучие с тематанови [re: Kukita]  
Автор Rossella (упорита)
Публикувано31.10.08 23:46



Разликата е огромна. Възхитително изглеждаш сега, поздравления!





Тема Страхотно:)))) [re: Kukita]  
Автор Плaтнoxoдka (бяла)
Публикувано01.11.08 08:58



Поздравления, Кукита!!! Наистина, добави и нови, по-ясни снимки - но и така се вижда каква мацка си станала

. Ееееех, кога ли и аз ще мога да се похваля с такова постижение... като сложим коледните празници в сметката, навярно някъде тъкмо за новия летен сезон:))) Далечко е, но не унивам, щото толкова дълго бях дебела, е сега пак дългичко ще трябва да ставам слаба, нали:).
Би ми било интересно да разбера - съвсем стриктна ли беше през тези месеци? Имаше ли "прегрешения"??? Аз досега поне три пъти изхвърчавах от режима за по ден-два... обаче без много-много да се окайвам, подхващах пак и килограмите намаляват все така. Да можех и с wc-то да се справя, щях да съм най-щастливата на света. Обаче сега една рецепта на Мечо Пух ми дава надежда, че ще реша и този проблем... много се надявам и разчитам.
Та благодаря ти за споделения оптимизъм . И качвай още снимки, такъв стимул и подкрепа са те, поне за мен.

Много, много щастие и все така успешни Дюкански дни ти желая.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.