Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:32 11.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: Dorchester]  
Автор karmen (optimist)
Публикувано07.11.08 22:31



Сега май успях да си направя албумчето. Нали ще ми го прикачиш в табличката. Не че има много за гледане, но все пак да си гледам резултата. Щом чукна 95кг ще се снимам веднага и ще има актуална снимка от сега.




Редактирано от karmen на 07.11.08 22:41.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: Dorchester]  
АвторlLl (Нерегистриран)
Публикувано08.11.08 03:02



С много подигравателна усмивка и изказ го казва ама карай. Товаз говори за теб. Не напразно в един друг форум ви наричат сектанти. Както и да е ,
аз съм happy сега, когато изчетох толкова много неща и разбрах, че не може да лишиш организма си от важни съставки. Аз сега съм на НВД и спортувам, защото кипя от енергия, а вие си стоите без спорт. Да., но за 14 дни съм свалила 6кг не от диетата, а предимно от спорта. Сега изглеждам идеално, въпреки че мога да сваля още 3, но май няма нужда. НВД е начин на живот- здравословно хранена, а вашето си е диета, което ще рече, че все някога ще свърши...погледни във всички спортни интернет страници и ще разбереш, че това, което правите не е правилно. ВАшЕТА диета е за мързеливи хора, а не за спортуващи. все пак се радвам, че чрез тази открих кое може да ми помогне да изглеждам добре.
Не ме интересува, че си модератор, ако искаш и трии, но друг път говори нормално, а не все едно си хванал Господ за шлифера.



Тема ILIнови [re: lLl]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано08.11.08 08:36



Ей не е честно! Те са толкова мили и отзивчиви.

Aз също съм на НВД и то от години, но зная, че това също не е панацея за всички. Виждаш какви резултати са постигнали хора с тегло в 3 цифрени килограми. Според мен това ограничение на мазнините и на въглехидратите не може да е по вредно от дългогодишно наднормено тегло. На всички е ясно, кое е най - здравословното, но при нас склонните към затлъстяване има нещо сбъркано, някъде се е загубила мярката и затова търсим нещото, което да ни помогне да се справим с проблема. Така че не ти прави чест да си толкова агресивна.

...Аз пак се намесих, там където не ми е работа, но нали знаете не мога да се въздържа

.
Peace



Тема Здравейте и от мен:))нови [re: Dorchester]  
Автор Плaтнoxoдka (бяла)
Публикувано08.11.08 10:59



Благодаря ви за отговорите за парафина, Мания, Дорчестър. Май не е за външна употреба, ами си е точно за пиене. Дори, имам ти доверие и от понеделник си купувам и го започвам - само че не в салатата, просто по лъжица на ден. Че този проблем си е все така неразрешен при мен и много го закъсвам.

Разделих се с още едно кило, впрочем. Ще ви настигна, ей, всичките с начална цифра 8, ще видите вие:))))).





Тема Пак здрасти, ILI.нови [re: lLl]  
Автор Плaтнoxoдka (бяла)
Публикувано08.11.08 11:24



Я сега да ти кажа пък аз, една от "сектантките":).
Радвам се, че си намерила своята диета... или своя хранителен режим, щом така държиш да го наричаш. Навярно системата на Дюкан все пак не работи при всеки, но пък и в нета, и тук, в клуба, има споделени най-разнообразни начини за отслабване. И всеки си намира неговия.
Радвам се, че ти си открила своя и дерзай, желая ти всичко най-добро:)).
Не се усмихвам подигравателно, а наистина ти се радвам

.
Държа на това уточнение, сещаш се защо.

А колкото до сектантите - ти смяташ, че сме злонамерени ли? Че крием нещо? Че имаме кофти помисли и разрушителни намерения?
Убедена съм, че си умно момиче, затова не си струва да повтаряш глупостите, които се пишат в Мрежата.
Още веднъж - на добър час и бъди щастлива:)).




Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: lLl]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано08.11.08 11:39



Аз адвокат на Дюкан няма да ставам, но ми се иска сама себе си да защитя.



Да ревизираме:

В отговор на:

ILI: Четох много страшни коментари по повод на хора, които са я спазвали и хубави разбира се, така че мисля да се откажа, защото да лишавам организма си от мазнини наистина не ми изглежда здравословно.




Два часа и половина по-късно:

В отговор на:

ILI: Май ви напускам защото ми стана лошо, повръщах и не се чувствам добре, аз съм сама и ако нещо ми се случи тук няма кой да ми помогне. Досега се опитвах да повръщам, но не успях много, то явно и няма и какво. хем се измъчих,хем не свалях, хем пак се провалих. страх ме е да продължа.




След още три часа:

В отговор на:

Dorchester: Чао, ILI, този режим не е за теб!




Обяснете ми, къде какъв шлифер съм хванала, че не разбрах.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: Dorchester]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано08.11.08 11:59



За разлика от нас, темата доста "надебеля"



затова продължаваме в новата:


-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.