Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:54 02.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано06.11.08 12:32



2/0 е следното: 5 дни в седмицата на нормално хранене, 2 дни на чисти протеини. Ама ако наблягаш на пържените картофи в Онези 5 дни, нищо няма да стане, де... Общо взето, бавна работа е.

Rossella, чудесен резултат и много правилен извод!!!



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: Dorchester]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано06.11.08 13:53



Аааааааа разбрах!
Дорe знаеш, че не съм на Дюкан, ама ви държа под око. Нали трябва да съм в течение с всичко :))).
То не се знае де, като ви гледам албумчетата ми иде да се метна и аз на протеини, че нещо поразхлабих фронта

, запасявам се зимата ли, критическата ли ме хваща, но съм качила 3 кг.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано06.11.08 15:13



По-скоро първото.


Ами ти опитай на протеини, но приеми тая работа насериозно, в смисъл: здрави ли са ти бъбреците, първо кажи; второ - знаеш ли, че трябва да пиеш минимум 2 л. вода дневно ей тъй както е зима...

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: Dorchester]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано06.11.08 18:48



Абе на теория съм ок отвсякъде.
То калории, белтъчини, въглехидрати, мазнини и т.н., метаболизъм всичко ми е ясно, минала съм голямото сваляне и общо взето зная пътя, само дет` ми се хапва

. Просто не мога да се спра от известно време! Накрая ще си циментирам устата.
И изследвания си правя редовно...



Тема Re: В съзвучие с тематанови [re: karmen]  
Автор karmen (optimist)
Публикувано06.11.08 21:09



Пробвам да кача снимка
[imаgе]http://lines.myjane.ru/rules/185226/weight/96/line.png[/imаgе]




бел. Дорчестър: Съжалявам, и аз не успях да я активирам, изпрати ми я на лична бележка. Извинявай, че ти оплесках поста...
Какво има на снимката?

Редактирано от Dorchester на 06.11.08 22:27.



Тема Re: В съзвучие с тематанови [re: karmen]  
АвторKeти (Нерегистриран)
Публикувано06.11.08 22:34



билковите чаиове вписват ли се в програмата,кафето ИНКА от цикория...



Тема Re: В съзвучие с тематанови [re: Keти]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано06.11.08 23:56



Да. Да.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: lLl]  
Автор strangebrew (8 по Рихтер)
Публикувано07.11.08 18:29



Урааааааааа, УК секцията вече ставаме 3! Ако искаш, може да обменяме инфо на бележки. Извара има - cottage cheese - но трудно се намира обезмаслена. Аз сама си я правя, от 0.1% кисело мляко (което пак сама си подквасвам, когато имам време) и skimmed milk. Обаче обикновеният желатин е кът! Няма и това е; използвам ягодовия на Сейнзбъриз, защото само тои е с изкуствен подсладител. За всичко останало - тук е по-лесно, отколкото в БГ по отношение на асортимента, а и цените.

П.С. Докато й се зарадвам, момата изчезна...

Струва ми се, проблемът не е от режима, а или от недостатъчно калории, или проблем с кръвната захар. Или нещо несвързано - на мен като ми подскача кръвното от много ниско на много високо и после пак, така се чувствам. Каквото и да решиш - успех!

Редактирано от strangebrew на 07.11.08 18:33.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: strangebrew]  
Автор kateluna (приятел)
Публикувано07.11.08 21:39



Поздрави и целувки от мен!


Аз съм много щастлива защото най-после стигнах до моята любима осмица...И днес Кантарчев ми се усмихна на 89 кг.и даже леко ми намигна за 88...така че минус 23 кг. си е направо...бижу!!!Милички толкова съм доволна, че направо хвърча...Не ме интересува кой какво казва ...или от какво го боли главата...или корема...това е режима който действа и всички провокации ...са направо смешни!Не съм се сбръчкала още, въпреки годините ми и всички казват, че съм се подмладила...Някои ще бъдат разочаровани...но това е верния режим за отслабване и разхубавяване!Четири месеца не съм се измъчвала с разни диети с вода и т.н.само дето исках по-бързо да стана още.... по- хубава!!!Продължавам милички !До...седмицата в кантара!
Дорче,мила поправи ме в таблицата!



[image][/image]

Редактирано от kateluna на 07.11.08 21:49.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: kateluna]  
Автор karmen (optimist)
Публикувано07.11.08 22:22



Браво на теб! тресе ме бяла завист. Това е моята мечта, да видя на кантара двуцифрено число започващо с 8.
След доста усилия май успях да си направя албумче със снимки на 110кг и на 97кг (март 2008) Според мен не се вижда голяма разлика, но неисе. В най-скоро време ще се снимам и ще кача една актуална снимка надявам се на 95кг .

http://www.snimka.bg/upload_photos.php?album_id=305778


Редактирано от karmen на 07.11.08 22:24.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.