Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:26 25.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: Dorchester]  
АвторlLl (Нерегистриран)
Публикувано05.11.08 05:21



Ето ме пак... понеже каза, че се съмняваш на моите -450гр.така си е...но днес ми е 10 ден и съм -1.800кг до -2кг. От 60,5 до 58,6 онзи ден, но днес сутринта бях 58,8 качила съм 200гр. :( приключих с ПЗ от утре паак съм на протеини. Имам да сваля само 8кг, но съм си избрала схемата 5/5. Мислех че е най-силна за сваляне, но не съм сигурна.
Да допълня не ям подсладители, не пия газирано, никави парафинови олия.
нищо, нищо, нищо, нищо и пак ми се струва бавно.
Ям чисти бели пилешки меса изчиествам филетата до дупка :) от милиграмчетата мазнина, бяла риба, сйомга, риба тон като изключим риба тон - др са напълно постни. Мляко с 0%мазнини, Total form trans and saturated fat =0%, органик яйца, от житените трици, че се запичам иначе мислех и без тях да мина :) От зеленцуците ядох съвсем малко количество моркови, краставици нормално, домати - малко, броколи, гъби и те малко около 400гр за тези 5 дни, лук, магданоз, сол, пипер, копър, лимон и ябълков оцет.2 пъти съм дъвчила дъвки. Прочетох, че може ако са без захар. Общо взето си мисля, че много добре я спазвам диетата, особено без плодове или подсладени млека или подладители и газирано. Да, ама ми се щеше малко по-бързо да вървят нещата, както на всеки му се иска:)
Та ми се искаше до Коледа да съм 50кг. Мислите ли, че има шанс? Знам, че никой не може да прогнозира, нот това ще ми бъде стимул ако е истински.
Благодаря.
Успех на всички !



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: lLl]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано05.11.08 09:59



Такааааа. Значи ударната фаза не е била "ударна" в буквалния смисъл. Теоретично, може би си се хранила по доста правилен начин преди Дюкан и затова не се е стреснал организмът.
Менюто ти ми звучи добре, не бих коригирала нищо освен да добавиш извара, за да увеличиш порциите. Няма нужда да променяш схемата 5/5, тя си е супер. Ако вървиш нататък с по 1 килограм на 10 дни, сама си смятай - около 5 килограма към Коледа. Това при условие, че си съвсем режимна.

И ... нищо сигурно няма, знаеш.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: Dorchester]  
Авторdownfall (Нерегистриран)
Публикувано05.11.08 13:49



Преди малко попаднах на една статия за диетата на Дюкан,по- долу пускам линк към нея(статията).Ако Ви се занимава да я прочетете и да си изкажете мнението, ще съм благодарна, тъй като малко се разтревожих. Смятам другата седмица да се запозная подробно и с книгата. Някой от Вас консултирал ли се е с лекар по време на провеждане на диетата?



Редактирано от Dorchester на 06.11.08 09:31.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: downfall]  
Автор вeceлyшka ()
Публикувано05.11.08 13:54



И аз съм на това мнение, отдавна преди да прочета статията. Все си мисля, че организмът "помни" и не прощава извращенията, рано или късно ще си отмъсти.
Но тук цари такъв всеобщ ентусиазъм и никоя не ще и да чуе лоша дума за това чудо, дюкянстването.
Всеки решава за себе си в крайна сметка.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: kateluna]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано05.11.08 14:00



Здравейте момичета,
Кателунке, поздравявам те с супер резултатите, не изпадай в апатия, моля те! продължавай в същия дух! Раде, и аз карам по два протеинови дни и всичко е точно. На мен само ми спадна еуфорията, защото вече се възприемам като слабичка, дори и последните дрехи, които си купих ми станаха малко широчки. Свалила съм в сантиметри, а килограмите варират с грамчета - ту плюс, ту минус, но в рамките на 200-300 грама, което е нормално.
Дорче, ти си неуморима, нападна те нова вълна дюканки и пак грябва да бъдеш търпелива и да обясняваш всичко от начало. Таблицата е фантастична, а аз кога ли ще сколасам да пратя снимки не знам.

--------------------------
дюканка в трета до 8 март



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: Dorchester]  
Авторdownfall (Нерегистриран)
Публикувано05.11.08 14:15



Ами да ти кажа честно, 99% от отзивите за въпросната диета са направо чудесни,като гледам резултатите на хората все повече се убеждавам, че действа. Въпросът е, че едно малко разколебаване е достатъчно да ме откаже, не ми се иска да се случи това, тъй като мисля, че вече съм почти убедена , че това е точния метод да сваля килограми, а те са много.За това искам да прочета мнението на хората, които са я правили. Възможно е и статията да е невярна, определено не съм от хората, които вярват на всичко написано. Предпочитам да повярвам резултатите и на хората които наистина са я правили.





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: downfall]  
Автор Rossella (упорита)
Публикувано05.11.08 15:06



Момичета, имам един въпрос за кантарите, които ползвате. Аз си купих първо обикновен, но след като се измерих и на няколко други кантари установих разлика от 2 кг. Впоследствие си купих електронен с точност до грамовете и сега имам два кантара. В един момент показваха еднакво, но от няколко дни забелязвам половин кг. разлика. Вие на какви везни се доверявате и има ли значени марката, модела и пр.? Относно негативните статии за диетата, натъквала съм се и на други такива в нета, но не съм чела нито един сериозен и добре аргументиран лош отзив от името на човек, който има опит с режима. Всички слабеещи са супер доволни, а за мен това е най-важно. Ако почувствам по себе си нещо нередно веднага бих се отказала. Но иначе ще е само поредното оправдание за да се поддам отново на хранителните изкушения.





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: Rossella]  
АвторMania (Нерегистриран)
Публикувано05.11.08 15:09



Просто използвай само един и същи кантар.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: Rossella]  
Автор Bull elephant (все още дебел)
Публикувано05.11.08 17:40



Нормално е не се коси от това. Стъпването на кантара всеки път се прави по различен начин , наклона на тялото не е един и същ, всичко това влияе на отчитането. Пробвай да стъпиш, като единият ти крак е по напред от другия, след това слез и се качи пак като отпуснеш тежеста на единия крак, ще видиш каква разлика ще има. Ако имаш някой познат бивш или настояш спортист(бокьор, борец или щангист) може да те светне на разни чалъми, които няма да ти послужат де

.
Ако искаш напчертай си линия на стъпване върху кантара, за да си сигурна, че стъпваш на едно и също място и както писа Mania използвай само единия кантар.
Според мен тегленето всеки ден също е излишно, може да се окаже демобилизиращо, ако няма резултат в минус, но това е мое мнение. Аз се тегля един път на седмица или 10 дена.
Успех.

Добро и зло са имената, с които наричаме постъпките си , а не същоността си .

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: Dorchester]  
Автор klio1O1 (непознат )
Публикувано05.11.08 17:57



Здравейте,и на мен ми дойде ред да се похваля с минусче при това с цели два килограма наведнъж,направо не можах да повярвам,близо месец не мръднах нито грам ,а сега два .
Дали вече е време да започна да ходя на фитнес,струва ми се че имам нужда от стягане или да изчакам още малко,да достигна до желаните килограми!?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.