Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:17 25.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: Dorchester]  
АвторMoзaйka (Нерегистриран)
Публикувано04.11.08 00:28



здрасти,

, 4ак сега видях, 4е всьЩност ти си запо4нала тази тема. Намерих таблицата и видях снимките ти. Браво! Много добре изглеждаШ, а и оби4аШ хубави рокли4ки. впе4атлена сам от резултатите на вси4ки.

Ще ти кажа когато запо4на. а колко мислиШ, 4е мога да сваля за 1 месец?
а 10 кила за колко време се свалят?

хап4етата против целулит били американски, една аптекарка ми каза за тях и каза, 4е Ще ми ги порь4а, струват около 50 лева.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: мaprapитka]  
Автор davidmama (непознат )
Публикувано04.11.08 06:58



Здрасти мацки
аз си се придьржам кам режима и така за сега сам -5 кг.имам едно запитване.може ли да пия тези бульончета на кнор и галина бланка дето се резтварят вав вода(пилешки,телешки и габен).моля никои които е в час да сподели.Благодаря ви.



Тема Re: За парафиновото олионови [re: Плaтнoxoдka]  
АвторMania (Нерегистриран)
Публикувано04.11.08 09:07



Ами парафиновото олио знам, че се ползва за външна употреба, не съм сигурна, че се усвоява от организма и поради тази причина може да доведе от по-леки до по-тежки стомашно-чревни проблеми.

Най-добре е да се ползват стандартни очистителни и в краен случай клизма. Има добри сиропи по аптеките. Можете и да завишите количеството на триците :-).



Тема Re: За парафиновото олионови [re: Mania]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано04.11.08 09:48



Здравейте милички,
силно се надявам че не сте ме забравили,
чета ви всеки ден, но тъй като нямам новини пиша рядко. При мен килограмите не мърдат, почти забравих, че съм на режим. Толкова съм свикнала с този начин на хранене, като че ли цял живот съм се хранила по този начин. Завиждам на еуфорията ви, защото при мен тя отмина.
Чуствам се прекрасно. Пожелавам ви много минусчета и търпение.

-----------------------------
в трета до 8 март
остават още 124 дни



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: davidmama]  
Автор mecopuh (много втален)
Публикувано04.11.08 10:21



Бульончета не може, защото освен, че имат добавени мазнини, в тях има и захар. Пише го с най-ситните буквички /чете се само с лупа/ в състава на продукта! Готовите подправки и бульончета /Маги, Галина бланка, Кнорр и т.н./ са НЕРЕЖИМНИ !





Тема Re: За парафиновото олионови [re: Плaтнoxoдka]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано04.11.08 11:44



Ето моят отговор за парафиновото олио:
Това е течен парафин. Продава се в аптеките като слабително средство с леко действие (препоръчва се дори за бебета!) и е за ВЪТРЕШНО приложение. Към него не се привиква, това го гарантирам и с личния си опит, защото сега аз вече нямам никаква нужда от него. Преди го ползвах постоянно, т.е. всеки ден по една или две супени лъжици. Не подлежи на термична обработка, тогава става токсичен!!!
С известен страх го ползвах за първи път, но не можах да ям салати без мазнина, а и леко се нуждаех от подтик за ВЦ. След като започнах да го употребявам, и ди ден днешен, вече го препоръчвам горещо на всички!

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Тема Re: В съзвучие с тематанови [re: Nikoli]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано04.11.08 11:45



Николи, много съм радостна, че си даваш албумчето! Вече е качено, супер си!

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: мaprapитka]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано04.11.08 11:48



Маргаритка, добре дошла в темата и в табличката!



За кожата си права, не увисва. Особено ако килцата като цел са под 20.
Но не ми е ясен въпросът за стриите. Те не се ли появяват по време на напълняван, при разтягането на кожата? Единствено знам, че за тях лек няма, само козметично избледняване... Аз си ги имам от бременността, когато от 56 станах 85 кила

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: Moзaйka]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано04.11.08 11:50



Ще се радвам, ако се присъединиш. Обаче, при Дюкан няма такива работи като прогнози... всичко е индивидуално. За първия месец може да свалиш 2 килца, може 7, зависи от стартовите числа, от предишни диети, възраст, хиляда фактора има.

Дай тук името на хапчетата като ги получиш, моля те.



Има едно нещо, което със сигурност не съм споделяла тук, ама да взема да ви кажа пък...
По време на дюканстването ми миналата година моят целулит (имах си го в огромни дози) изчезна почти напълно. Обаче от влизането в четвърта фаза, започна да се проявява пак... да му се не види. Толкова ми беше хубаво без целулит. Явно видът на храната е супер важен!

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Редактирано от Dorchester на 04.11.08 11:51.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: Dorchester]  
АвторGala (Нерегистриран)
Публикувано04.11.08 11:56



[url=http://www.myjane.ru/lines/][img]http://lines.myjane.ru/rules/186636/weight/78/line.png[/img][/url]

При мен става малко задържане ,затова не пиша често но ви чета всеки ден,килограмите вече са 78кг, даже започнаха колежките само да ми казват 4е съм много бледа,ако продължавам да отслабвам няма да изглеждам никак добре,а и после как щяла съм да ги запазя тези килограми и т.н.
Направих си нова линийка но не знам дали ще се получи,






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.