Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:33 27.09.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: В съзвучие с тематанови [re: Dorchester]  
Автор martinav ()
Публикувано03.11.08 11:52



Благодаря Дори

. Аз от както дадохте идеята се каня да пиша и все не мога поради една или друга причина. Напоследък все така се получава колко пъти съм започвала да пиша стигам до някъде и се налага да спра , но искренно се радвам на всички ! Само нещо не виждам от старите кадри тук явно и те като мен само четат . Напоследък се сетих и за Бобелина какво ли става и с нея, последните и постове бяха доста унили .



Тема Re: В съзвучие с тематанови [re: Dorchester]  
Автор karmen (optimist)
Публикувано03.11.08 12:05



Рапортувам : и тази седмица свалих 1кг. Не бързам да се радвам , до като не ги видя да се задържат няколко дни. Снимките на момичетата много ме стимулираха. Потърсих мои от периода преди диетата , но ми се струва че на мен липсата на 13кг не ми личи особенно.
Скоро ще гледам да се снимам за да онагледя резултата и периодично ще го правя, точно с такава цел.
Тъкмо щях да питам как се прави албумче, видях че и други питат и ще се пробвам докато ги учите тях и аз да схвана.




Тема Re: В съзвучие с тематанови [re: karmen]  
Автор karmen (optimist)
Публикувано03.11.08 12:07



Изчезнала ми е лентичката






Тема Re: В съзвучие с тематанови [re: karmen]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано03.11.08 14:33



Вижда се лентичката ти, споко. Тоя сайт (както всички, де) от време на време зависва, но нищо не чезне.

За единични снимки използвам



За създаване на албум е необходима регистрация, например

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: Dorchester]  
Автор mecopuh (много втален)
Публикувано03.11.08 17:06



Здравейте мили момичета и момче/та!!!


Аз съм с още 500 г.надолу в килограмите и много се гордея с това! Гледам се и не мога да се нарадвам на себе си - един нарцисизъм ме е подгонил, не е за вярване!!! Куки, Маритинав, много сте готитни! Страхотно изглеждате! За пореден път се убеждавам, че от този режим всички се резхубавяват!!!
Аз нямам "дебели" снимки, защото мразех да се снимам, но имам една паспортна снимка, която ще сканирам за сравнение /добре,че тогава не си извадих международния паспорт с нея, сега щеше да се наложи да го сменям!/.
Целувки на всички, а на новоприсъединилите се - добре дошли в редиците ни, четете, папкайте /само режимни храни/ и не се изкушавайте да прегрешавате! Всичко после се връща тъпкано!
Всичко, което не можем да го хапваме сега ще го има и след време, но тогава ние ще сме по-слаби и по-хубави!

Редактирано от mecopuh на 03.11.08 17:11.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: Dorchester]  
Авторcaни (Нерегистриран)
Публикувано03.11.08 18:25



Здравейте,милички. Разгледах снимките- е страхотни сте.Трябва и аз да се наснимам,ама още ме държи от преди-толкова не можех да се гледам.Е,вече не е така и ще се включа. Знам колко е стимулиращо за новите. И сега като един Знайко да се включа в съветите.
Ваня,ако примерно искаш да свалиш 20 кг,първо си направи калкулатора за да си наясно с целта.След това зареждаш хладилника с режимни храни-телешко,пиле и риба,яйца,извара и нискомаслени млека. И започваш-5 дни ударни.След тях започваш втора фаза-5 дни протеини +зеленчуци,5 дни само протеини.това е втора фаза. Тя продължава докъто свалиш тези 20 (примерно кг). Поне 5 или 6 месеца. Чак след това започва 3та фаза. Имаш време до нея ,ще ти се изясни.
Толкова засега от мен. Къде се загуби корсичка ? Чая,ти къде се загуби- не си се отказала,нали?



Тема Re: В съзвучие с тематанови [re: martinav]  
Автор Cлaбoтeлecнa (скоро?)
Публикувано03.11.08 19:43



Браво, Мартина, направо си невероятна! Много ме впечатляват такива нагледни резултати! Аз даже когато започнах, бях силно впечатлена от резултатите на Дорчето (тогава само нейните снимки бяха качени някъде назад в темите), така, че мила Дори, и ти имаш пръст в започването на моя режим! Това, което е най-забележимо, е как се променя и лицето на човек, колко по-млад изглежда. И да не съм капо, Дори, бутни едно килце надолу в табличката - 94,5, вече.





Тема За парафиновото олионови [re: Dorchester]  
Автор Плaтнoxoдka (бяла)
Публикувано03.11.08 22:03



Започвам с извинение, ако задавам въпрос с прекалено очевиден отговор. И се налага да поясня също, че книгата на Дюкан я четох в някакъв електронен вариант, който не беше пълен - макар че най-основното го имаше.

Та въпросът ми е за парафиновото олио. Моля ви, кажете ми каква е разликата между него и онези олиа и зехтини, които са забранени при този режим? Защо те са изключени, а него можем да употребяваме?

И още нещо - ако се окаже, че то не се абсорбира от организма, а просто се използва в салатите като слабително средство, то това означава ли, че няма проблем да използваме всеки ден слабително???? Или се препоръчва да се използва на два дена веднъж например?

Това не ми е ясно и затова предварително благодаря на всеки, който ми обясни какво е положението по въпроса.

А, така и така съм взела думата - да кажа, че продължавате да ме смайвате с промените у вас при отслабването. Ставате наистина красиви!!! Безкрайно ви се възхищавам и ако не взема да се снимам тия дни, пък на - за бъдещия албум. Щото аз, за разлика от повечето от вас, имам купища "дебели" снимки, обаче откакто започнах да отслабвам, нито веднъж не ми се е случило. Така че трябва да наваксам този пропуск.

Много ви се усмихвам и много ви се радвам:)))).





Тема Re: В съзвучие с тематанови [re: Dorchester]  
Автор Nikoli (az sym za Dukan)
Публикувано03.11.08 22:09



Моми4ета ето и мой снимки!http://www.snimka.bg/album.php?album_id=285293Дори ако няма много да те затрудня прибави ги моля те при другите !Надявам се да помогнем така на пове4е от нас!Успех!



http://lines.myjane.ru/rules/129582/weight/58/line.png[/imadje]



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 22 - колекционерсканови [re: Dorchester]  
Автормaprapитka (Нерегистриран)
Публикувано03.11.08 22:32



Здравейте и от мен, момичета и момчета!



От известно време следя темите за режима на Дюкан и много се радвам на ентусиазма и волята ви!
На снимките след режима всички изглеждате супер добре - по-свежи, по-млади и много красиви.

Преди известно време вдъхновена от вас, реших, че и аз ще започна да спазвам диетата на Дюкан.
Бях си набелязала този понеделник да започна, и ето - вече и аз съм във вашите редици.

На 31 години съм, 158 см, 60 кг.
Целта ми е да стана 52-50 кг.

Дори, моля запиши ме и мен в табличката на отслабващите.

За 3-4 месеца от 55-56 кг станах 60 кг(при 52-53 кг миналото лято) и въобще не се чувствам уютно в собствената си нова кожа.
Толкова тежка и обла никога не съм била, въпреки, че винаги съм била по-скоро закръглена, отколкото слаба.
Освен, че панталоните ми стягат и не мога да ги закопчая(наложи се да си купувам нови, по-големи), лицето ми не е така гладко, имам уморен вид, който самата мен ме дразни, сутрин ставам трудно от леглото(а иначе съм ранобудна по природа), загубих голяма част от присъщия си ентусиазъм, натрупала съм няколко ката корем и по бедрата видимо ми се е увеличил целулитът. С думи прости - направо ме е яд на себе си.

Лошото е, че колкото повече боклучиви храни ям, толкова по-голям апетит ми се отваря. То не бяха форнети, баници белла, китайско, сладолед през вечер-две-три и всякакви такива...
Все си казвах, че винаги мога да ги сваля тези килограми и всеки път си хапвах ли, хапвах... То пък е ясно, че апетитът идва с яденето и така станах 60 кг.

Сега вече твърдо съм решила да се взема в ръце и да сваля килограмите, които ми тежат и ми пречат. Още повече, че на пазара вече ги няма любимите ми дини, а това значи едно изкушение по-малко.

И така, стискам си палци да имам силна воля не само в началото, но и през всички фази на режима, така че да спазвам стриктно указанията и да постигна и запазя желаните килограми и външен вид.
Дано не се поддавам на някое изкушение, че от опит знам, че веднъж случи ли ми се да се отклоня, отиде цялата хубост...

И на вас стискам плци да успявате стриктно да спазвате режима и да продължавате да пишете тук, за да си даваме взаимно сили.

Имам и едно въпросче - в темите тук там съм виждала мнения, че при спазване на режима кожата си се запазва здрава и еластична.
Кажете ми моля ви как стои въпросът със стриите? Появяват ли се от рязкото отслабване и с какви неща се мажете(ако се мажете с нещо)?

Успех на всички дюканстващи и до скоро!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.