Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:25 25.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: DORCHESTEEEEEEEEEEERнови [re: Dorchester]  
Автор karmen (optimist)
Публикувано29.10.08 12:12



Какво не съм изпълнила както трябва та този компютър се подиграва с мен?

http://www.myjane.ru/lines/][img]http://lines.myjane.ru/rules/185226/weight/97/line.png[/img][/url]


Тема Re: DORCHESTEEEEEEEEEEERнови [re: karmen]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано29.10.08 12:23



[image]http://lines.myjane.ru/rules/185226/weight/97/line.png[/image


Ето така е - копирай си го в подписа, като сложиш накрая една ] <--- такава скоба

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Редактирано от Dorchester на 29.10.08 12:25.



Тема Re: DORCHESTEEEEEEEEEEERнови [re: Dorchester]  
Автор karmen (optimist)
Публикувано29.10.08 12:32



А сега да видим?




Тема Re: DORCHESTEEEEEEEEEEERнови [re: Dorchester]  
Автор karmen (optimist)
Публикувано29.10.08 12:35



Тъкмо щях да искам диета за поумняване и най-сетнт стана. Много благодарности






Тема Re: DORCHESTEEEEEEEEEEERнови [re: karmen]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано29.10.08 12:45



Честито!

По-късно при промяна на теглото влизаш в профила и само заменяш 97 с 96, 95,... 85 и така нататък



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 21нови [re: Dorchester]  
Автор nadin83 (непознат )
Публикувано29.10.08 13:45



,zdraveite ve4e ot tri dni sam na dietata i sam -2kg.



Ей, съжалявам, мила, тук пишем само на кирилица!

Редактирано от Dorchester на 29.10.08 14:32.



Тема Re: DORCHESTEEEEEEEEEEERнови [re: мeл]  
Авторedna_juli (Нерегистриран)
Публикувано29.10.08 20:02



Мел, и аз под 90 вече много трудно мърдам, обаче съм търпелива и вярвам, че ще мръдне този кантар... Иначе на мерки свалям в момента, но кантара се е закучил нещо..... Но ще се преборя и с него.
Аз започнах да ходя на народни танци- за да мога да стегна бедрата. Има страхотен ефект, но наистина организма се затруднява при усилено натоварване... Мен лично веднъж ми прилоша след репетицията. Но не се отказва, защото пък има страхотен ефект- просто не си давам толкова много зор и се вслушвам в себе си... Иначе си играя леки упражнения в къщи, но... си се щадя сама и карам по- полекичка с тях...





Тема Re: моля помогнетенови [re: karmen]  
Автор Me4тaтeлKa (оптимист)
Публикувано29.10.08 21:56



Копирай само втората част, като изпишеш вместо [img] - [image] (по-горе беше обяснено поне 2-3 пъти във форума. За по-нагледно ей това:



После само си коригираш цифрата за килограми (в случая 97) в профила.

Успех!

А аз се боря още с третия. Ужас нещо не ми се получава....



Тема Re: моля помогнетенови [re: Me4тaтeлKa]  
Автор Rossella (упорита)
Публикувано29.10.08 22:30



Привет на всички. Да се похваля: успях да се преборя с още един кг !

Дори, можеш да ми коригираш данните в табличката. Да са ми честити 63 кг! Да се почерпим и наздраве!







Тема Re: моля помогнетенови [re: Rossella]  
Автор Rossella (упорита)
Публикувано29.10.08 22:36



...и момичета, да ви питам нещо
напоследък уикендите ми са много натоварени, а работата ми е свързана с чести пътувания. Скоро заминавам за чужбина за цяла седмица. Чудех се дали може да нагаждам втората фаза според ангажираността ми? Започнах на режим 5/5, но смятам докато съм на път да минавам в режим ПЗ и после да компенсирам със съответния брой протеинови дни. Засега не виждам да ми се отразява зле, но малко се притеснявам. Например сега ми се налага да мина към 3/3 за да не попадна в протеинов период следващия уикенд, когато пак зачезвам извън града. Някоя от вас прилага ли моята стратегия?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.