Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:29 25.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 21нови [re: Paдa]  
Автор Cлaбoтeлecнa (скоро?)
Публикувано28.10.08 23:12



Ауууу, Раде, как ме подсети за полата на ластик, как чакам с нетърпение да я хвърля през прозореца, та някой долу да си завива колата с нея! Размер 44-46...Ееееех, и това ще го бъде, може би догодина. А защо не може Орбит? То, соланото е със сметана, а Орбита какво има? А от онези ароматни дъвки-sugarfree-може ли? Аз си дъвча едни с диня, да не се окаже, че не може?





Тема моля помогнетенови [re: Пoли]  
Автор davidmama (непознат )
Публикувано29.10.08 01:58



Здравеите момичета
искам и аз да си сложа лентичка отдоло под мненията ми а не знам как да го направя.Някои може ли да ми обясни милички.Мисля си ,че това ште ми послужи като добьр стимул всеки пьт като влизам вав форума и виждам как постепенно се приближавам до заветната си цел.Благодаря ви предварителни и целувки на всички.



Тема Re: моля помогнетенови [re: davidmama]  
АвторДo Davidmamma (Нерегистриран)
Публикувано29.10.08 08:07



Отиваш на някой сайт и си генерираш линийка. След като ти излезе как ще изглежда окончателно линийката, обикновено излиза и "адреса", който трябва да копираш за форуми, е-mail-и и т.н.
Съответният адрес го копираш в посоченото за това място в твоя профил и готово.
Дребна забележка: За дира трябва вместо [img] от двете страни на "адресът" ти да стои [image], т.е. ти ще си го коригираш, след като си го пейстнеш в профила.

/За да видиш дали ти излиза, първо натисни "предварителен преглед на мнението", така ще можеш да придобиеш представа дали правилно си копирал "адреса" си в профила и респ. ккоригираш преди да си поместил мнение/



Тема Re: моля помогнетенови [re: Дo Davidmamma]  
Автор davidmama (непознат )
Публикувано29.10.08 08:12



A може ли да ме светнете за някои от тези саитове.не знам каде да тарся.благодаря ви



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 21нови [re: Dorchester]  
АвторПoли (Нерегистриран)
Публикувано29.10.08 08:41



Добро утро на всички!
Аз от 3 дни съм само - 100 гр. Мисля, че ми е рано да съм в застой, но по-принцип аз трудно свалям, така че съм свикнала. Нооо, ече съм член на табличката и няма да се излагаме, стискаме зъби и напред....
Имам едно питане: Някой от вас спортува ли? Имам спомен от книжката, че Дюкан май не препоръчваше физически натоварвания.Честно казано не знам дали бих могла да спортувам, защото от вчера нещо нямам сили за разлика от поредишните дни, когато кипях от енергия за мое учудване, защото по принцип съм с ниско кръвно и често ми се вие свят.
Успешен и отслабващ ден на всички!



Тема Re: DORCHESTEEEEEEEEEEERнови [re: escada]  
Автормeл (Нерегистриран)
Публикувано29.10.08 09:12



Здравейте!Отдавна не съм писала.Стигнах до 89 и няма мърдане надолу.Затова и минах в трета фаза,но се чудя дали да не се върна пак -искам да съм поне 80.Какво е вашето мнение?



Тема Re: моля помогнетенови [re: davidmama]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано29.10.08 10:24




Аз ей този сайт обичам, защото после линийката се коригира направо в профила.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 21нови [re: Пoли]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано29.10.08 10:25



Точно така, не се препоръчва спорт в първа и втора фаза. Организмът се затруднява.
За ниското кръвно - айрян със сол, супер е.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Тема Re: DORCHESTEEEEEEEEEEERнови [re: мeл]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано29.10.08 10:27



Миличка, само ти можеш да си отговориш на тоя въпрос. Имаш ли воля да се върнеш във втора? Искаш ли наистина да отслабнеш още? Дори и бавно, ако си спазваш режима както трябва, ще ги достигнеш тези 80 кила. Въпросът опира единствено до твоето желание.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Тема Re: моля помогнетенови [re: Dorchester]  
Автор karmen (optimist)
Публикувано29.10.08 12:11



Май изпълних всичко , но все ми отговарят: Дълъг ви е. Че не ми е дълъг, не ми е , последния път май го разбраха, но сега ще видим имали линийка или няма

http://www.myjane.ru/lines/][img]http://lines.myjane.ru/rules/185226/weight/97/line.png[/img][/url]



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.