Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:12 23.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 21нови [re: Плaтнoxoдka]  
Автор Cлaбoтeлecнa (скоро?)
Публикувано25.10.08 14:25



Момичета, как мислите, може ли да се пият от онези газираните напитки, дето са с подсладители-има едни етър, ябълка, лимонада... вместо кола лайт? Не, че е толкова важно, ама все пак си е някакво разнообразие.

Платноходке, а ти защо държиш това Своге "под око", махни го от погледа си







Тема Re: Отслабвам с Дюкан 21нови [re: Cлaбoтeлecнa]  
АвторПлaтнoxoдka (Нерегистриран)
Публикувано25.10.08 14:41



Преди време помислих по въпроса и реших, че би трябвало да може - нали и те, и кока-колата са все с подсладител. Та затова понякога си пийвам "Ябълка" на ЛИФТ май беше и ми е много вкусна:)). И точно затова гледам да го правя рядко. Все пак - и газирано, и подсладител, и двете неща би трябвало да се избягват.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 21нови [re: Плaтнoxoдka]  
Автор the__knight ()
Публикувано25.10.08 15:45



Защо просто не се зачетете в съдържанието и калоричността и ще си отговорите дали има захар и дали е с изкуствен подсладител.Лично аз освен кола и пепси лайт, и няколко студени чая не съм виждал други подходящи напитки.Камо ли нещо от рода на етър ...

Не се смей на този който прави крачка назад защото може да подготвя голям скок


Тема Re: Отслабвам с Дюкан 21нови [re: the__knight]  
АвторПлaтнoxoдka (Нерегистриран)
Публикувано25.10.08 16:47



Ех, как ще ме караш да преписвам:)). Ти като си шампион, толкова много ли се възгордял, че си представяш как ние, глупавите свалили по-малко от теб, стискаме здраво клепачи, пипнешком намираме шишето и все така без да гледаме, го отваряме и почваме да го гълголим???


Разсмя ме:)))))).

Та на въпроса (преписвам): 2 литра нискоенергийна напитка с подсладители с вкус на ябълка. Състав: вода, въглероден диоксид, лимонена киселина, подсладители (цикламова киселина, ацесулфам к, аспартам), оцветител Е150d, консервант (натриев бензоат), аромати. Хранителна информачия за 100 мл: ЕНЕРГИЯ - 1,9kJ, белтъци - 0 г, въглехидрати - 0 г, мазнини - 0 г. Производител - Кокакола Хеленис ботълинг къмпани, България.

Е, шампионе?? Какво пише на етикета на кока-колата, която си благоволил да видиш??:)))

И поздрави за постижението ти, а сега се надявам, че ще се посмееш с мен:))).





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 21нови [re: Плaтнoxoдka]  
Автор the__knight ()
Публикувано25.10.08 17:38



Визирах по специално етъра и подобните които излизат по евтино и от степче (2-3 литра са около 50ст) Не искам да се заяждам с никой.А това за лифта е супер значи още едно разнообразие.
Извинявай ако си се почувствала лично засегнатаНе се обадих за да засегна някого а по скоро да подтикна всеки да си вземе сам решението ето ти си видяла че е подходящ лифт-а и го ползваш аз ако видя че нещо е подходящо ще го ползвам.Хубаво е да споделим по между си за да си обогатим менютата един на друг.

Виждам че си говорим с нарицателни ... ако ви притеснявам или дразня по някакъв начин нямам нищо против модераторката Dorchester да ме премахне от таблицата, не е това целта на режима който спазваме ..да се определят шампиони

Благодаря за поздравите.Много много успех и търпение в начинанието

Не се смей на този който прави крачка назад защото може да подготвя голям скок

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 21нови [re: the__knight]  
Автор Cлaбoтeлecнa (скоро?)
Публикувано25.10.08 17:39



Точно, защото го прочетох в магазина, затова и реших, че може да послужи за някакво разнообразяване. А този форум все пак е и начин на комуникация - то пише всичко в книгата, тогава защо изобщо сме тук? Не може ли да си поговорим малко? На мен лично ми действа много успокоително, като си пиша с хора с подобни проблеми, все пак не срещам такова разбиране в ежедневието си и в дадени моменти имам нужда от малко "приказки" за подкрепа.





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 21нови [re: Cлaбoтeлecнa]  
Автор the__knight ()
Публикувано25.10.08 17:57



Извинявам се и на теб



Не се смей на този който прави крачка назад защото може да подготвя голям скок

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 21нови [re: the__knight]  
Автор Плaтнoxoдka (бяла)
Публикувано25.10.08 18:07



Сакън, само това не!!! Как ще те премахва??? Та аз се радвам от все сърце на резултатите ти и вярно, че те наричам "шампионе" шеговито, но всъщност то си е и истина!!!
Добре, вече ще те наричам "рицарю", така става ли:)))?

Виждам, че си усетил, че не съм се почувствала лично засегната:))) и все пак да го кажа открито - удоволствие е за мен и да се посмеем тук, освен всичко друго. А извън смеха целта ми беше именно това - да кажа, че има и такава напитка, и то вкусна при това (е, поне за мен). Лифт имат освен това и лимонада, и вишна, все с подсладители, ама според мен вишната не струва... обаче някой може пък и да я хареса, нали вкусове най-различни.

Така че, Рицарю, не съм възприела постинга ти като заяждане, а като възможност хем да обменим информация, хем да се посмеем.



Извън всякакви шеги обаче резултатът ти наистина е зашеметителен. Дано достигнеш желаното все така добър и приветлив! Пожелавам ти го от сърце.





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 21нови [re: Cлaбoтeлecнa]  
Автор Плaтнoxoдka (бяла)
Публикувано25.10.08 18:16



Може, може, нали затова стоя тук - защото именно бъбренето с хора, които те разбират, е хем полезно, хем много приятно.

Мен примерно все ме напира да споделя за лука - не че подкокоросвам някого да не спазва дословно правилата, определени от Дюкан - опази боже, не. И все пак - факт е, че в чисто протеиновите дни изяждах огромни количества кромид с оцет и това не наруши поне видимо отслабването ми. Напълно невъзможно ми е да ям пет дена само протеини без поне някакъв зеленчук - и избрах кромида, може би защото точно Дюкан го споменава, макар и като подправка. Та всъщност целта ми е да кажа, че ако някои от нас допуснат малки своеволия просто защото не издържат или защото се налага - не е страшно, отслабването пак си продължава, факт.



Та така. Ще ми се и други да споделят за свои наблюдения върху режима си - то това се случва, разбира се, ама още, още:)))). Тоест, както казваш ти, Слаботелесна - ми да си говорим! Освен отчетите, дето даваме, които, разбира се, си остават най-стимулиращи .

Засега приятна вечер от мен, беше ми много гот да си поговорим, Рицарю, Слаботелесна!
И доскоро пак.:)))




Тема Re: Отслабвам с Дюкан 21нови [re: Плaтнoxoдka]  
Автор the__knight ()
Публикувано25.10.08 18:17



Между другото и на мен много ми харесва Лифт Ябълка и ще се възползвам от него за което благодаря.

Иначе най желаното от мен беше да видя двуцифрено число на кантара

което вече се случиСпоред калкулатора именно на 99 трябваше да спра обаче вече ги подминах.Тази цел която си бях поставил никога не съм си представял че дори ще я доближа, но сега продължавам напред живот и здраве.Единствено високия холестерол ме притеснява даже мислех да включа ябълки които спомагат за намаляването му, но в крайна сметка започнах да употребявам ябълков пектин който е на прах и дано има малко понижение в изследванията следващия месец.

Не се смей на този който прави крачка назад защото може да подготвя голям скок


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.