Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:23 20.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Seven Omnipotenceнови  
Автор Ayame (kobayashi)
Публикувано21.10.08 21:12



Значи, преди да питам каквото и да било, искам да кажа, че от 5 месеца и нещо съм на месно-зеленчуково-плодова диета, спортувам редовно и съм свалила много. Обаче, в разрез с обичайната ми конструкция, около кръста изоставам здраво. Просто не се сваля и това е, а имам травма на гърба и почти не мога да правя упражнения за корема - правя някои от каланетика, която уж е създадена точно за хора като мен, но, първо, няма кой-знае какъв ефект и, второ, ме боли гърбът :) Та... От месец-два се зомбирам с рекламата на вибриращия колан Севън Омнипотенс (!!!)

по телевизията. Проверих по форумите, намерих обаче тема само в Бг Мама, където не съм много сигурна дали хвалещите продукта потребители не са свързани с фирмата (тук поне ви зная - чета редовно ) Та има ли някой, който да има лични или от познат впечатления би ли имало въпросното нещо ефект в комбинация с режима ми, защото 100 лева не са малко, а днес ми казаха по телефона, че трябвало и да чакам 2-3-4 седмици, за да го получа!



Тема Зарежи Seven Omnipotenceнови [re: Ayame]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано22.10.08 10:41



Около корема се сваля най-трудно и най-накрая. За да имаш очертано коремче, като на модел, трябва да свалиш мазнините между 7 и 12 процента.

Може да опиташ с термоколан, направен с подръчни материали. Найлон и колан за стягане на кръста, много аеробика (над 20 минути). Чувал съм, че се сваля и че е вредно. Аз си нося коремче, гордо в залата. Не ми пука, който не му харесва да иде да тренира другаде



С коремни преси няма да направиш никакъв AB релеф или какъвто и да е ефект. Направи си следният експеримент; дръж си ръцете високо на бедрата с длани почиващи между външната част на бедрото и пубиса. Точно на сухожилието в горната част на четириглавият мускул на бедрото. Направи няколко коремни преси. Ще усетиш, че на практика не тренираш коремните мускули а четириглавият бедрен. Полза никаква. Има си уред за него.



Тема Re: Зарежи Seven Omnipotenceнови [re: martyr]  
Автор Бeзпoдoбнa (Убавица)
Публикувано22.10.08 11:34



Обикновените коремни преси не вършат работа, използва се инерцията на тялото, натоварва се гърба, а и както каза четириглавия бедрен - има по ефективни. Но и самото стягане на мускула няма да оправи мазнинките в тази област. Говоря от личен опит, аз имам същия проблем имам развита преса, но мазнинките я покриват... Единствения начин за справяне с проблемните мазнини е хранителен режим, но си оказва влияние и генетиката, аз по принцип трупам около пояса, а не както е нормално по краката и ханша за жените

. Тренирам редовно, но храната си ме влече.....
Тези найлони ги зарежи - и колан и бермуди и найлони - слаба ракия. Повече ефект имам от масажи (при масажистка) и един крем Абдо шок, ама е малко скъпичък.



Тема Най-ефектно според мен,нови [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано22.10.08 13:46



повдигане на крака от вис, на обикновен уред с ръкохватки, като силно се извива навътре таза (дупето) при натоварване и се връща при разтоварване.

Моите плочки са си клaсически 6-pack, но се виждат само след много интензивна тренировка и то, като си опъна кожата на корема надолу към пубиса.

Тренирам сериозно, 3 пъти по 1 час седмично. Мастите в тялото ми се седят около 20%. Тоест много.



Тема Ето статия:нови [re: martyr]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано22.10.08 13:47







Тема Re: Най-ефектно според мен,нови [re: martyr]  
Автор Бeзпoдoбнa (Убавица)
Публикувано22.10.08 15:13



Аз също смятам, че е по-добре да се вдига долната част на тялото, това упражнение от вис го правя и е доста натоварващо с изпънати крака, като внимавам да не използвам замах.
Е ти все пак си мъж, не съм си виждала плочките :(, не съм си мерила мазнините, но то като си ги има - си ги има, при жените по-принцип са в по-голям процент. Има доста упражнения, но НАЙ - ВАЖНОТО е да се правят правилно. Планк, дори и ренегадско гребане, аз правя едни упражнения от Пилатес за корем и в Каланетиката има също добри, но за да няма травми, а да има ефект трябва да се правят правилно, а не да се гони бройка.



Тема Зависи какво тренираш,нови [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано22.10.08 15:33



понякога е разрешен лек cheating, за да постигнеш броя повторения. Мускулът трябва добре да се натовари и умори, за да има горене и хипервъзстановяване след това.



Тема Re: Зависи какво тренираш,нови [re: martyr]  
Автор Бeзпoдoбнa (Убавица)
Публикувано22.10.08 15:44



Незнам, аз я карам с малко повторения и максимално натоварване. Дори и с тежести тренирам с тежест, с която мога да направя 4-5 чисти повторения. Опитвала съм например с малки гирички с много повторения, но само ми умаляват ръцете в раменете

.



Тема Re: Зависи какво тренираш,нови [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор Ayame (kobayashi)
Публикувано22.10.08 17:22



Martyr, Безподобна, много ви благодаря за изчерпателната фитнес мъдрост

Убедена съм, че упражненията много помагат за оформянето - откак си купих кростренажор (не мога да го нахваля!!) от дупето и краката ми паднаха чудовищна за мен цифра сантиметри. За съжаление около кръста това не става (ейй, къде е таз точка??) Мойта конструкция винаги е била с по-тънък кръст и плосък корем и по-проблемни крака, винаги пропорционална (не чак 90-60-90, но в тази пропорция) Сега обаче пропорцията ми се наруши, кръста ми изостава със седем санти от останалите ми форми и ме депресира Това упражнение с вдигане на краката дали натоварва гърбината? (сега се питам къде вкъщи мога да го направя)



Тема Re: Зависи какво тренираш,нови [re: Ayame]  
Автор Бeзпoдoбнa (Убавица)
Публикувано22.10.08 17:54



На колко си години? При мен пропорцията се промени с течение на времето в полза на корема :(.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.