Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:04 30.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 20нови [re: g_gery]  
Автор g_gery (непознат)
Публикувано20.10.08 23:45



И на мен нещо не ми се получава линийката

. Дават ми този код:

[url=http://www.myjane.ru/lines/][img]http://lines.myjane.ru/rules/183152/weight/59/line.png[/img][/url]

ttp://www.myjane.ru/lines/][img]http://lines.myjane.ru/rules/183152/weight/59/line.png[/img][/url]

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 20нови [re: g_gery]  
Автор the__knight ()
Публикувано21.10.08 07:02



Дай с това

В отговор на:





[image]http://lines.myjane.ru/rules/183152/weight/59/line.png[/image]






Не се смей на този който прави крачка назад защото може да подготвя голям скок

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 20нови [re: g_gery]  
Автор Me4тaтeлKa (оптимист)
Публикувано21.10.08 08:51



Oпитай само с това:

[imаgе]http://lines.myjane.ru/rules/183152/weight/59/line.png[/imаgе]



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 20нови [re: Me4тaтeлKa]  
АвторGala (Нерегистриран)
Публикувано21.10.08 09:21



И при мен има застой ,днес ми е 4 ден от втора фаза и 1 кг се колебае и не иска да изчезва,стрелката се колебае между 79 и 80,не се тегля всеки ден така че в четвъртък ще пиша за резултатите,





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 20нови [re: the__knight]  
Автор g_gery (непознат)
Публикувано21.10.08 09:34



Ееее, супер, стана! Благодаря ти, the_knight!






Тема Re: Отслабвам с Дюкан 20нови [re: Dorchester]  
Автор Me4тaтeлKa (оптимист)
Публикувано21.10.08 10:09



За тези, които се интересуват помествам страници с различни линийки за отбелязване на промяната в теглото:

www.tickerfactory.com/ezticker/ticker_designer.php?type=3
www.phenforum.com/ticker/



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 20нови [re: kateluna]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано21.10.08 10:43



Привет на всички младички, старички и всякакви дюканки и дюкановци!
Кателунка, пребори го този корем мамка му! Ако си вземеш колана, няма да загубиш, пак казвам в никакъв случай не му правя реклама, аз съм страшно доволна, ползвам го от юни месец. С ежедневно ползване сутрин и вечер по 10 или 20 мин. резултата е видим. На самия колан има обозначени сантиметри, когато го купих го закопчавах на 48, а сега под 35, извинявайте но това са 10-13 см. Естествено сантиметрите се губят от режима, но колана подпомага разбиването на тлъстините. За балсама мога да ти кажа само че е на Ейвън.
хайде чао, че ми се отвори работа



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 20нови [re: kopcичka]  
Автор escada (sladur :))
Публикувано21.10.08 11:01



Здравейте на всички и от мен


Аз все още съм във втора фаза, чувствам се добре и наближавам третата фаза.
Дорче моля те да ме запишеш в табличката като 65.8 кг. Благодаря.
Много свалени килограми и успех на всички!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 20нови [re: Dorchester]  
Авторkarmen (Нерегистриран)
Публикувано21.10.08 12:20



Уж старателно гледах, но никъде не видях Дюканка от първото поколение. Надявам се с опита си да ви бъда полезна. Аз съм с Дюкан от миналата година м.ноември.(от първата тема:Отслабвам с Дюкан)
На 55г съм в момента. Започнах от 110кг (та даже и малко от горе) До края на м.април 2008 стигнах до 95кг. Реших ,че е време да си почина защото се снабдих с много сладко кенгуру (увиснал корем) Около 4месеца нещата бяха под контрол, но от м. сешптември все едно дяволът се всели в мен и все ме кара да ям точно туй което не трябва. Така се отзовах на 13 октомври срещу кантар показващ 103кг. (не е домашен кантар, а служебен, електронен и редовно го сверяват) От тогава съм пак на Дюкан и днес резултата е 100кг.
Много внимавайте момичета. Лесно се отслабва. Най-трудното е после да се задържат килограмите. За сега толкоз (да не досаждам повече със съвети) Пак ще се отчета другия вторник. (Аз следя теглото си по еди път в седмицата)



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 20нови [re: karmen]  
Автор Rossella (упорита)
Публикувано21.10.08 22:47



Малко странно въпросче, но много важно за мен: предстои ми уикенд с чеверме насред планината, без магазини наоколо, вместо това - купища свинска кайма за кюфтета на скара и пр. във втора фаза съм, първи ден от протеиновата петдневка - мисля в събота да мина на ПЗ, за да оцелея сред всички изкушения там, обаче....как стои въпросът с двудневната консумация на кюфтета от свинска кайма и месо от агнешко чеверме...?

Момичета, много ли ще съгреша ако посегна на тлъстото месо или да се заредя с пиле на грил от вкъщи, нискомаслени кисели млека и пр? Споделих идеята с компанията, доста странно ме изгледаха и дори сърдито. Няма начин да пропусна мероприятието, направо ми се реве. Ще съм благодарна на няколко съветчета, дори само да ме утешите - пак ще съм ви благодарна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.