Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:35 30.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 20нови [re: Rossella]  
Автор motivirana (непознат )
Публикувано20.10.08 10:28



Привет от мен! разбира се не усмях да съм абсолютно дисциплинирана, но вече мога да се похваля с 2 сваляни килограма. уаааа. изгарах 3 дни от ударния период, но после бях в търново на едно гости, повярвайте в къщата на изкушенията...по цял ден се пекоха кейкчета меса, режеха се дини..ужас, но аз горо издържах, гледаха ме малко накриво, ама защо не пробваш това кексче, биричка не пиеш уаааъъ. прегрешението ми беше само от две три ядки кашу и едно карфиолче от туршия ( ей това беше лошо), но продължавам да съм си много мотивирана. сега пак ще изкарам 5 протеинови дни и после към 2-ра фаза. мисля си все пак, че съм доста млада и спазвайки режима на 90 процента, плюс много движение и всичко ще си дойде на място. не че не мога да бъда стриктна, но ми е трудно. защото по цял ден съм на училище, няма парични възможности, умение и време за готвене на дюканските вкусотии. а едно тотално изключване на тестени изделия, мазнотии и сладки иакушения за дълъг период и наблягане на протеини и зеленчуци. отставам си дюканка, но не искам да се отказвам, ако направя някоя грешка. ууппс! благодаря пак...всеки ден чета ли чета вас. много ме мотивирате и ми става хубаво и весело.





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 20нови [re: motivirana]  
Автор nano- (непознат)
Публикувано20.10.08 13:40



момичета,здравейте и от мен

ще ме приемете ли при вас?
във втора фаза съм и до тук съм свалила 2-3гк.от три дни съм в застой,като междувременно ми дойде МЦ.дали застоя е от МЦ,или във втора фаза не се свалят кг?
на 37г съм,бях 56кг,цел-46кг

Редактирано от nano- на 20.10.08 14:00.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 20нови [re: nano-]  
АвторДoли (Нерегистриран)
Публикувано20.10.08 19:07



и аз наи-после се престраших да я започна,Много се надявам да ми подеиства.Днес ми е 1-ви ден,засега се чувствам добре.Има ли проблем ако сутрин не закусвам,а пия само чаи или кафе...



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 20нови [re: nano-]  
АвторДюkян (Нерегистриран)
Публикувано20.10.08 21:37



Дюкян не лекува лудост, освен , ако не си 1.20 m висока.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 20нови [re: nano-]  
Автор lodka_v_moreto (вълнение 1 бал)
Публикувано20.10.08 21:40



Споко, случват се и периоди на застой, нещо като пренастройка на организма, след това ненадейно се свалят цели килца.Само не се отчайвай и спазвай режима. Заради МЦ може да се забавят нещата, но всъщност процесът не спира и продължава отслабването. Само временно се задържат течности. Не губи кураж!





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 20нови [re: Дoли]  
Автор lodka_v_moreto (вълнение 1 бал)
Публикувано20.10.08 21:42



Ще подейства, при толкова много е дал резултати. Необходимо е да се спазва режимът - не пропускай закуската, включи 3 с.л. трици сутрин, това е важно за началото на деня, да не прегладняваш и да има върху какво да работи обмяната ти.Успех!





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 20нови [re: Дoли]  
АвторAбeлap (Нерегистриран)
Публикувано20.10.08 22:22



Спокойно,аз също не закусвам,а до обяд пия само вода и кафе.На обяд ям кекс - солен - 2 яйца,2 лъжици к.мляко,малко бакпулвер,3 с.л.трици и шунка,изпечен за няколко минути в микровълновата.

Продължавам да отслабвам - тази сутрин бях 97,4 кг.

На всички нови момичета - добре дошли,а на старите - благодарим за подкрепата





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 20нови [re: Aбeлap]  
Автор nano- (непознат)
Публикувано20.10.08 22:37



благодаря за топлото посрещане


момичета,месото задължително ли е на обяд и вечеря,или на едното хранене може да се пропусне?
и когато печете или варите пиле с кожата ли е то?правих си пилешка супа и варих месо с кожата.после я махнах,но се притеснявам да не бъркам някъде
надявам се да тези дни да сваля малко кг/или грам/за стимул,че малко се отчаях.аз си мислех,че за пет,десет дни ще съм манекенка...



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 20нови [re: nano-]  
Автор kateluna (приятел)
Публикувано20.10.08 23:04



Целувки на всички дюканки и от мен!
Нещо става с изпращането на мнението-вече трети път пиша и ми изчезва в никакво време и без причина?Дано да успеея този път!Но ще бъда по- кратка
Корсичка-много ме зарадва с това че си усетила липсата ми!И вие всички ми липсвахте и аз не ви предадох!Устисках, е, с малки изключения -за няколко дни минах на 3-та фаза и с едно пръсче в 4-та!Но бързо се завърнах,самонаградих се с 5 Пр.дни -строго и безпощадно и ето вече съм -21 кг.Само дето корема ми не се поддава на никаква дюканса дисциплина и си стърчи страховито!Ще взема да си купя и аз колан!Но дали ще помогне?И какъв крем използваш, че ръцете ми...не е за разправяне-много сланина стопих, а имам още да хвърлям!Споко-това не е реклама!Не се нервете!Това са част от дюканските ни неволи-нали заедно трябва да обсъждаме и да си помагаме!Нека всички да са информирани!Само не ме карайте да ходя на фитнес!Ще бъде голямо шоу!
nano-Пилето се пече или вари без кожата за да избегнеш мазнината.То пилетта и без това са си мазни и пускат прекалено мазнина.А като изстине -от булоъна махаш замръзналата мазнина и си готова за супата!
И се яде задължително поне 4 пъти в деня-протеини!Нали затова се казва протеинова диетата!Яденето е задъължително.Трябва да създадеш работа на метаболизма си-да работи!Купи си книгата и често си е препрочитай!Много е важно!
Дорчечччееее,къде сииииии?Няма ли да ме поздравиш с моите -21кг!?
Още веднъж целувки!





[image][/image]

Редактирано от kateluna на 20.10.08 23:11.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 20нови [re: lodka_v_moreto]  
Автор g_gery (непознат)
Публикувано20.10.08 23:23



Здравейте на всички!
Много време не съм се включвала, но затова пък чета всичко. Ще припомня за себе си: На 31 години съм, ръст 158см, стартирах диетата на 20 август при 66 кг, крайна цел - 54 кг (както показва и калкулатора на Дюкан). Днес се навършват точно 2 месеца от старта и в момента съм 59 кг. Т.е., -7 кг

. Точно по 3.5 кг (свалени) на месец. Струва ми се малко бавно, но пък съм доволна и се чувствам много добре - вече нося дрехите, които ми ставаха преди забременяването. Не мога да скрия, че от време на време си позволявам прегрешения - по някой плод или 2-3 солетки например. Или, ако не съм успяла да си осигуря извара, ям сирене.
Това е, аз продължавам твърдо напред ( надявам се до Нова година да приключа с 2ра фаза). Успех на всички и не губете кураж.

http://www.myjane.ru/lines/][img]http://lines.myjane.ru/rules/172051/weight/64/line.png[/img][/url


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.