Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:26 30.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема До Dorchestarнови [re: Dorchester]  
Автор Me4тaтeлKa (оптимист)
Публикувано19.10.08 15:06



При толкова много мнения реших да се обърна лично към теб.
Моля те, впиши ме в таблицата, че си ме пропуснала.
Дори си избрай линийка, за което благодаря на някои от участничките

.

Редактирано от Dorchester на 23.10.08 11:06.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 20нови [re: klio1O1]  
Автор kateluna (приятел)
Публикувано19.10.08 15:19



Ама милички!Защо изобщо им обръщате внимание на разните му ненормални приказки!Че то какво не е вредно днес?За мобилните телефони вече знаем но казват,че е вредно да спиш до контакти, до ел.уреди,тролеите били вредни, днес четох че антибиотиците докарвали рак!Хайде не се вторачвайте във всяка недомисленица!То естествено ако калция ти е недостатъчен че ще имаш проблими със костите и зъбите!Аз сега повече се грижа за калция си,защото като ядях баничките и мазните меса не се сешах че нямат калции...А сега всички ние ядем най-малко през Пр.дни достатъчно количество мляко а после със разнообразните зеленчуци набявяме организма и с витамините.А през Пр.дни аз например си вземам Centrum silver !То ако нещо се случи/не дай Боже!/няма да е от режима на Дюкан!Нека да бъдем позитивни!Страха и съмнението е най-големия враг за всяко начинанание и е обречено на неуспех!Така че смело напред дюканки!





[image][/image]

Тема Re: До Dorchestarнови [re: Me4тaтeлKa]  
Автор Me4тaтeлKa (оптимист)
Публикувано19.10.08 15:36



Сега пък какво стана със сигнатурата ми?


Ето пак, че да не мина за оглупяла още на първите 2 кила



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 20нови [re: mecopuh]  
Автор Me4тaтeлKa (оптимист)
Публикувано19.10.08 15:47



Дано все пак да не е вярно. Има известна логика, когато продължително се ограничаваш от дадени храни (плодове или недостатъчно зеленчуци), да развиеш някакъв недостиг. Навярно по-податливи биха били хората с някои заболявания и т.н. Ще се наблюдаваме и ще видим.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 20нови [re: yниKaлнa]  
Автор Плaтнoxoдka (бяла)
Публикувано19.10.08 16:23



На тази диета едва ли някой ще остане 5 години. Лично за себе си съм предвидила 2 год. - а имай предвид, че аз съм от "най-тежките" случаи тук. Всъщност на основната протеинова диета ще бъда навярно само 1 година, докато достигна заветните желани килограми - вече съм преполовила пътя - и после още една година в трета фаза, в която вече си ядеш много още неща освен протеиновите храни и зеленчуците.
Така че на практика първа и втора фаза продължават според мен максимум година - и не съм чула нищо страшно от хората, които вече са изминали този период.

Може би успях да поразсея притесненията ти?






Тема Re: Отслабвам с Дюкан 20нови [re: Плaтнoxoдka]  
Автор lodka_v_moreto (минаващ)
Публикувано19.10.08 17:29



Здравейте, момичета и момчета! Кой каквото не му достига, може да си го пие на таблетки. В мултивитамините и другите препарати има и калций, и магнезий и всички микроелементи - постарали са се производителите нищо да не ни липсва. Всички други реплики на "приятелки", колежки и случайни познати са само ЗАВИСТ. Аз като бях със 15 кг повече, младите мъже вместо да ме заглеждат, ми правеха място да седна , т.к. ме взимаха за бременна. Даже и дамите са ми отстъпвали място в автобуса. Това беше смъртоносен удар по моето самоусещане. Сега пък коментират, че съм си възвърнала моминската фигура, но то не било на добро. Е, не можеш да угодиш на тълпата!!! Пък и не е редно, казвам аз. Нека си коментират, щом им доставя удоволствие. На мен пък ми доставя удоволствие като мина по улицата, мъжете да се обръщат след мен. И това за зъбите ,дето беше писала Дюканката преди мен си е чиста проба провокация, колкото да се каже нещо пред публика. Дори и да ни липсват плодове и сладкиши - те едва ли са най-доброто за зъбите, питайте който стоматолог искате!
Целувам всички и желая победи на Дюканския фронт!!!





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 20нови [re: Dorchester]  
Авторcaни (Нерегистриран)
Публикувано19.10.08 21:38



Здравейте,анорексички

. Ох ,много се забавлявах. Не съм влизала няколко дни и сега много се забавлявах. Затвърдих и вторият си килограм. Е,те не останаха .Още някакви 150 дни.Засега се чувствам отлично в трета,дори май по мъничко продължавам да свалям.
Момичета ,а от какво се разваля емайла на зъбите при диетата ни?Та аз изядох изварата и киселото мляко в кварталните магазини? За това ,че затъпявамеОК-хубави сме ,защо ни е и да сме умни,ама това за зъбите не мога да си обясня.
Завиждат. Диетолозите за това ,че губят ,а другите защото постигаме много.Откога има НВД,Аткинс и още много подобни диети,защо чак сега постоянно се описват вредите . Това ли е вредната диета? Другите са полезни ли?
За себе си мога да кажа-това е моята диета. По ред причини и основната е,че има правила.Дюкан сякаш мен описва.
Да не забравя. Дорче, темата е станала чудесна. Поздравления.
Успех на всички и не се връзвайте на глупости. Когато твърдят нещо нека го обяснят.Когато отричат нещо ,нека първи се запознаят с него.
Хубава вечер и успешна нова седмица.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 20нови [re: caни]  
Автор Rossella (упорита)
Публикувано19.10.08 23:46



Здравейте, момичета. Да ви питам, вече съм в 4-ия ден на втората фаза, в която смесвам месата със зеленчуци и не съм мръднала с нито едно кило от първоначално постигнатия резултат в ударния етап. Нормално ли е това?





Тема Re: приемете о6те една ентусиастка мацкинови [re: davidmama]  
Автор kkarelia (непознат)
Публикувано20.10.08 08:06



точно така и аз ти пожелавам успех



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 20нови [re: kateluna]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано20.10.08 10:13



Абе момичета и момчета, какво става тук? Не съм влизала в новата тема и направо съм шашната. Много нови хора, Дорче, става все по-интересна нашата тема. В БГ-мама са започнали да се карат, изпускат си нервите и се ругаят. Някой беше споменал, че похвалите и комплиментите които си правим били от куртоазия. Аз не мисля така. Който е минал по "пътя" на Дюкан може да lлезе в положението на новичките и винаги е готов да даде съвет.
Кателунке, липсваше ми!
Поздравявам те с резултатите и че не си я оплескала. Малко ти завиждам за екскурзията, и на мен ми се ходи. По е дно време мислех, че си се отказала.
А по отношение на кожата, в отговор на Безподобна, в никакъв случай не правя реклама, както беше казал някой. Вибриращия колан ми е като манна небесна. В момента е на ремонт, развали му се дистанционното и чакам с нетърпение да си го взема. 100% съм сигурна, че резултатите които постигнах специално с корема са благодарение на него. При мен специално ефекта е поразителен. Освен това се мажа със стягащ крем всеки ден, като акцентирам на вътрешната част на бедрата и ръцете. Надявам се до пролетта да има ефекта, който очаквам.
Милички, изглежда всички будим завист в околните и единствения начин е да не им обръщаме внимание. Ако знаете колко предупреждения получих, че ще се разболея. Гледаха ме със скрита завист и ме питаха дали не съм болна.
А аз като вече писах да не се повтарям си оправих заболяванията от които страдах. Кръвно налягане - нормално, диабет - компенсиран с намалени дози лекарства, холестерол- нормален и най-невероятното "вълните" ме оставиха на мира.
Раде, поздрави и на теб, и аз се изкушавам страшно за още 1-2 килца, но мъжо каза да престана да отслабвам.
Не си спомням да съм се чуствала по-добре


Домашните в къщи започнаха да ми ядат от триците /дъщеря ми и внучката/
Успех на всички дюканчовци!!
Аз си продължавам в същия дух - между 64,200-64,600

-----------------------------
до четвърта
остават още 137 дни от 180




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.