Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:19 30.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: До Корсичканови [re: kateluna]  
Автор Cлaбoтeлecнa (скоро?)
Публикувано17.10.08 21:48



Момичета, обяснете малко как е при ПЗ - просто задържаш вода или всъщност спираш отслабването за тези 5 дни? Всъщност самото отслабване се реализира само по време на протеиновите дни или е възможно и по време на ПЗ, но не се забелязва от задържането на вода? В такъв случай, след първия протеинов ден трябва да има по-рязко отслабване или си продължаваш от там, дето си стигнал на 5-ия ден от ПЗ? Защото за 4 дни ПЗ качих 0,5 кг, ама няма да го отбелязвам.

Тази половинка само вода ли е или нещо по-лошо?





Тема Re: До Корсичканови [re: Бeзпoдoбнa]  
АвторMania (Нерегистриран)
Публикувано17.10.08 22:58



Това ми намирисва на реклама, май. Но, ако имате излишни не само килограми, но и пари





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 20нови [re: Dorchester]  
Автор Me4тaтeлKa (непознат )
Публикувано17.10.08 23:18



Ами Аз? Защо сте ме изключили от табличката? Вярно, че бях болна 1 седмица и отложих старта с 1 седмица, но вече започнах и съм на 4тия си ден (горда от себеб си). Та, моля ви, не ме подминавайте

.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 20нови [re: Me4тaтeлKa]  
Авторyжac!!!d (Нерегистриран)
Публикувано18.10.08 10:26



така да те забравят:-))))))



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 20нови [re: Dorchester]  
Автор Kukita ()
Публикувано18.10.08 11:06



Здрасти на всички от Дюканския отбор! Макар все по-рядко да се отчитам с присъствие с клуба, искам да споделя, че продължавам да си спазвам режима (е, може би малко по-разсеяно, колкото в началото - поуморих се след близо 7 месеца), и бавно-бавно да спадам на тегло. Вече си имам още един преборен килограм, сега съм 66, и вече реших след новогодишните празници да започна с трета фаза. Започна и да ми писва от постоянните коментари, маскирани под формата на комплименти, които обаче съдържат намеци, че по-сериозно отслабване ще ме направи хърбава, с увиснала кожа и т. н. Хора, имате ли около себе си подобни "доброжелатели"? Не че не свикнах да отбивам подобни реплики, ама мнооооого започват да ме дразнят. Само ще дам един вчерашен пример - моя колежка ме предупреди колко опасна е анорексията и как се умира от нея и да се пазя и прочие. Абсолютно си е права (по отношение на анорексията), ама може ли да се сравни жена с "величавия" ръст от 163 см. и тегло 66 кг. с анорексичка???
Уф, оплаках се, май ми поолекна, и отивам да готвя пилешки дробчета с мъъъъничко лук (във фаза 5 дни протеини съм) и кисело мляко. Да си говорят кой каквото иска, аз пък си продължавам

!



Тема Здравейте и от мен:)нови [re: Dorchester]  
Автор Плaтнoxoдka (непознат )
Публикувано18.10.08 11:25



Доста отдавна съм на тази диета и ви чета и сте ми сериозна подкрепа, да знаете. И днес пак като надникнах тук и в табличката и какво да видя - липсват ни някакви си двайсетина килограма, та да закръглим свален половин тон мазнини... и тутакси реших да дам и своя принос.



Дорчестър, можеш да ме включиш и мен - жена, на 50 години, започнах режима на 2 юли 2008 от 115 кг, висока съм 174 см и днес закръглих свалените килограми на 20, т.е. вече съм 95 кг. Искам да стана с още 20 кг по-слаба, така че представете си колко време все така ще си стоя във втора фаза - обаче ще стоя, решила съм.
Ето, присъединих се към вас и се чувствам вече още по-отговорна - няма всички да се справяте чудесно, а само аз да се излагам, я.

И така - дерзайте и до нови срещи.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 20нови [re: Kukita]  
Автор4aq (Нерегистриран)
Публикувано18.10.08 11:30



Благодаря Дор4е за корекцията.
Много ме измъчи това килце, ту си ходи, ту се връща....ама го изгоних най-накрая.
По-горе някъде споменах, че искам да мина на режим2/5 или 1/1. Какво ще кажат дамите с опит?

Смятам да започна1/1 или 2/5, защото бюста почти свърши и ребрата се броят, а дупето и бедрата едва спадат. И Дюкан казва нещо такова...А вие с опит какво ще кажете? Поздрав и успехи!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 20нови [re: Kukita]  
Автор kateluna (приятел)
Публикувано18.10.08 13:57



Привет на всички и целувки на старите и новите дюканки!
Специални целувки на Kukita
Тя ми беше пример и вдъхновение в моето начало...
И знаеш ли Kukita и при мен "доброжелателки" ми дрънкат за кожата...И аз нали сам на доста години не зная дали нямат право...Но ...реших да продължа...То за хората-недоброжелателни и злобно-завистливи, почивен ден няма


Все ще се намери някаква твар да се опита да ти развали настроението.Но то мила е от натрупаните житейски неудачи и комплекси и като видят някакъв добър резултат си показват злъчта...Но ние си знаем победите и не се мразим чак толкова за да се впечатляване от тяхната привидна "доброжелателност"Това си е техен проблем!А ние напред!Целувам всички позитивно настоени дюканки!



[image][/image]

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 20нови [re: Dorchester]  
Автор kkarelia (непознат)
Публикувано18.10.08 15:22



Мили Дюканки,
здравейте и от мен много искам да стана част от вас ,влизам всеки ден и ви чета и мисля че се зареждам само положително.Желанието да отслабна е адски голямо и смятам да опитам.Но и мисля че и благодарение на вас с вашите коментари ще успея затова от мен едно голямо СТАРТ.
Нека си кажа параметрите 168 см и 69 кг ,излишно е да казвам че съм имала и доста по-добри мерки ,но затова че вас ви има мага смело да опитам .



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 20нови [re: Dorchester]  
Автор siskone (непознат )
Публикувано18.10.08 15:35



Здравей,
може да ме включите и мен. Днес си купих книгата и смятам да я прочета. Браво на вскички които са успели да свалят толкова много кг. Това ми вдъхва кураж и сили.
Моите параметри са 24г. тежа 68кг. и съм висока 163см. По калкулатора нормалните кг са 60, но аз искам поне 58кг.


Чао и успех на всички




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.