Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:45 26.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Помощ кое да избера?нови  
АвторДиди (Нерегистриран)
Публикувано07.10.08 09:10



Аз май съм безнадежно дебела.Отдавна опитвам какво ли не и все без успех.Сега се колебая,далй да започна със "Златно чудо Омега","Захир","Нопаслим" или нещо друго.Дайте съвет,че не мога да се понасям вече. :(((



Тема Re: Помощ кое да избера? [re: Диди]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано07.10.08 09:40



Опитай с намаляване на храната и спорт

, със сигурност действа.



Тема Re: Помощ кое да избера?нови [re: Диди]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано07.10.08 11:07



Спорт и диета. Работи.
Кардио тренировка на пътека или *ергометър + Л-карнитин. Работи.
Ако нямаш (ама честно и наистина) време за спорт -> Редуктил. 70+ лева. Работи. Мазиндол, също. Но не ти го препоръчвам.

Златно чудо, Захир, Нопаслим, кларинол, билкови тинтири минтири ... не работят.



Тема Re: Помощ кое да избера?нови [re: martyr]  
АвторДиди (Нерегистриран)
Публикувано07.10.08 11:27



Преди време вземах Бромелин на капсули.Посмъкнах малко,но после всичко се върна,че и отгоре :((



Тема Re: Помощ кое да избера?нови [re: martyr]  
Автор Mиpa_M (несериозна)
Публикувано07.10.08 12:49



В отговор на:

Златно чудо, Захир, Нопаслим, кларинол, билкови тинтири минтири ... не работят.



Не че съм ги пробвала, ма да питам: откъде знаеш, да не си ги пробвал всичките?



Тема Re: Помощ кое да избера?нови [re: Диди]  
АвторFidgety (Нерегистриран)
Публикувано07.10.08 13:30



Пробвала съм с: Мазиндол (пълна гадост, щях да умра от сърцебиене), Сил, Калорекс, Перфини, Вита Голд, Пу Ер и ябълков оцет, Фибракс и други дивотии, на които дори не си спомням имената. По едно време бях станала ходещ каталог на такива хранителни добавки.
Като човек, който е пил какви ли не гадости, мога да ти кажа, че най-удачният ти избор може да бъде диета+спорт.
Миналата година кантарът удари килограми, които бяха върхово достижение в кариерата ми на прасе и реших да предприема драстични мерки:
1. Купих си книжката на Майкъл Търмънд, за да прочета за това как функционира тялото и видовете метаболизъм;
2. Купих си двд-та с упражнения за вкъщи, които така или иначе не правя, признавам си;
3. Впоследствие диета - нещо сборно между Дюкан и от сайта на Спайдър спорт;
4. Добавка хром пиколинат, тъй като съм ламя на тема сладко;
5. Аеробика;
6. Тичане;
7. В един момент и по препоръка на хората тук, замених тичането с фитнес;
Спортът помага да се чувстваш много по-добре като тонус, мотивираш се да постигнеш по-добри резултати. Но трябва и воля. Не очаквай да пиеш магическа добавка, която ще ти позволи да се тъпчеш като до сега и да отслабваш. Няма такава.



Тема Не чак всичките,нови [re: Mиpa_M]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано07.10.08 13:51



но за Кларинола - гарантирам. По-скоро може да се пие, като добавка за спорт и умствено-когнитивна работа.

Билкови препарати за отслабване, освен ако не действат допамин-стимулиращо или диуретично - не си ги купувай изобщо. И навсякъде ще видиш с малки букви, че се препоръчва диета и спорт с тях (защо са ти таблетки изобщо в такъв случай).

За редуктила гарантирам, че свалих от 92 на 86 за един месец без да спортувам. После си ги запазих 3 месеца със спорт без да пия нищо. Сега с началото на зимата, бавничко трупам, докато дойде пак времето за колело, планина, тичане и кардио.



Тема Re: Помощ кое да избера?нови [re: Диди]  
АвторMania (Нерегистриран)
Публикувано07.10.08 15:27



Каквото и да пиеш рано или късно ще стигнеш и сама до заключението, че за да се отслабне и поддържат дадени килограми се изисква спазването на някакъв режим - контролирано хранене (т.е. какво ядеш, комбинариш и в какви количества) и някакво движение. Който не може да отделя време за спорт, трябва да се контролира по-често. С две думи, да се променят досегашните ти навици на хранене. И производителите на лекарства за отслабване препоръчват да се спазва хранителен режим (разбирай диета) и отделя време за повече движение.
Ако за спазването на режим ще ти помогне да приемаш някакво лекарство в началото, добре, но при мисълта че можеш да си дадеш парите за лекарства за по-малък размер дрехи, опитай и без тях. :-))))
А и погрешно можеш да се подведеш и да разчиташ, че лекарствата "отслабват" вместо тебе и с тях пак да не постигнеш сериозен напредък.
Всичко е в твоите ръце. Някой беше казал във форума, че за разлика от годините, килограмите могат да се възстановят...така че се мобилизирай и действай! УСПЕХ! Ако ще се мотивираш допълнително, има хубава таблица в темата "Отслабвам с Дюкян", където ще видиш личните постижения на участницте - и то без хранителни добавки или лекарства.



Тема Re: Помощ кое да избера?нови [re: Mania]  
АвторДиди (Нерегистриран)
Публикувано07.10.08 20:18



Оох какво да правя като волята ми хич я няма :((



Тема Re: Помощ кое да избера? [re: Диди]  
АвторMania (Нерегистриран)
Публикувано08.10.08 00:06



Ами вземи си отпуска и да те заключат у дома за няколко дни с подходяща храна, докато влезеш в ритъм с новия режим

.

Ти как си го представяш? И аз съм си мечтала да ме приспят и като се събудя да съм слаба, ама не е възможно




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.