Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:20 30.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: слушай ме внимателно, няма да повтарямнови [re: oбнaдeждeнa]  
АвторP. (Нерегистриран)
Публикувано08.10.08 23:40



Далида хубаво ти се е накарала,сега и аз...Нямаш явно мотивацията и желанието!Пиши на колко години си,за да ти кажа,че ако си около 30-те си направо резил за младостта/та и до 40-те даже/,пиши и колко кг си,за да ти кажа,че ако си висока дори 180 и тежиш над 120 кила си е направо нахалство!

Можеш да свалиш и после пак да качиш,но това е по-доброто отколкото нищо да не правиш за себе си!Така поне си в ...играта!Хаде,до скоро,и покажи с нещо,че ни чуваш,разбираш!



Тема Re: слушай ме внимателно, няма да повтарямнови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано09.10.08 00:23



За пореден път ми се иска да пишеш регистрирана и да ти пусна ЛБ с хубава емотка. Темите няма да спамя, ся.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Тема Re: слушай ме внимателно, няма да повтарямнови [re: P.]  
Автор Бeзпoдoбнa (Убавица)
Публикувано09.10.08 09:18



Абе някой да не разбърква темите?

Нищо не мога да разбера.

Насмете точно Обнадеждена, дето свали 60 кг и има-няма 55 в момента.



Тема Re: Да, има доста.нови [re: yoanence]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано09.10.08 09:50



А знаеш ли колко хора по света, които са пили вода, са умрели?
Това на майтап малко, но по принцип има известна доза истина.

Не знам дали си поглеждала листовката на Редуктил, там има голямо количество изброени заболявания, при които не трябва да пиеш лекарството (сърдечни, бъбречни, чернодробни и прочее проблеми). Дали не изключваш вероятността смъртните случаи да са настъпили именно порадти факта, че хора с подобни заболявания не са се пробвали (умишлено или не, може да не са знаели, че са болни от съответното заболяване)???



Тема Re: Помощ кое да избера?нови [re: Диди]  
АвторMania (Нерегистриран)
Публикувано09.10.08 10:07



Виж, има си и специализирани центрове, т.н. дебелариуми, за да помогнат на такива като тебе да минат на режим. И да си обградена с лимонени, пиколинови и каквито и други омега3-киселини, пак явно ще ти омръзне да ги пиеш редовно. Така че имаш да вземеш 2 решения - дали наистина искаш да отслабнеш и колко (и да го задържиш, а не да ги върнеш, че и прехвърлиш) или да се примириш и опиташ да не качваш повече, т.е. гледай си живота - той те е възприемал и такава досега.
Успех!



Тема Re: Помощ кое да избера?нови [re: DeciDida]  
Автор Бeзпoдoбнa (Убавица)
Публикувано09.10.08 10:35



DeciDida, верно ли, че за 1 год. 10 месеца и 24 дни си отслабнала 2 кг.?



Тема Re: Помощ кое да избера?нови [re: Диди]  
Автор мoд.Бapби ()
Публикувано09.10.08 14:23



Мила, колко безнадежно си дебела? Дай, някакви данни за теглото. Сигурно си над 100 кг, тогава само психиатър помага.



Тема Re: аз съм Кен,нови [re: мoд.Бapби]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано09.10.08 16:26



и да ти кажа мод .Барби, много искам да знаеш, че да пращаш хората на психиатър, когато ти за половин век не порастна нито на йота мисловно е направо безобразие!

Аз, понеже съм Кен и си падам по несъразмерният модел на Барби само, защото това е маркитингова политика, ще ти кажа следното:
-писна ми от насъразмерността на тялото ти спрямо дължината на краката
-омръзна ми да вдигам остатъка от перхидроловата ти перука от ламината
-крайно време е да спреш да се обличаш като Росица Кирилова
-дори Лили Иванова остаря, имай уважение към хода на времето и излез от вечната си инфантилност на мод.-елка

Сега, понеже съм запушил устата на Обнадеждена, ше дам възможност и на нея да рече нещо, ама ще знаеш, че е два пъти повече хубавелка, щото човек има какво да му спре окото...

Та, да си кажа и аз мнението, ако още веднъж пратиш някого от този клуб на психиатър, лично ще те издиря и ще те запозная с методите си за отбрана, взаимствани от пилатес, йога и опитът на един изключително старателен фитнес инструктор, който смята, че откакто съм 65 кг. направо съм си изгубила чара.
Тук всички момичета и момчета чудесно знаят какви са, защо са такива и какви ще станат, когато дойде момента за това.А ако не дойде моментът, имат пълното право да стоят 100 или 200кг., ако това е техният съзнателен избор.

Уважавам всички хора, без значение на цвят, говор, килограми или визия- моето уважение към тях зависи от поведението им и това как преминават през живота.
Уважавам даже и Барби, както и малко Кен- това е една изкривена смешка на американската мечта, която в крайна сметка бичува само хората, които сляпо я следват.

Амиии...нямам какво друго да ти кажа.



Тема Re: аз съм Кен, [re: oбнaдeждeнa]  
Автор мoд.Бapби ()
Публикувано09.10.08 16:30



Слабеенето и дебелеето се дължи на психични проглеми, например думата*стрес* ,какво ти говори?



Тема какво е ЛБ с хубава емотка, [re: Dorchester]  
Авторoбтaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано09.10.08 16:32



само заради това си заслужава човек да се регистрира., за да му пуснат хубава емотка с ЛБ...звучи като огромна купа ситно нарязани бишкоти, слепени с течен карамел, отгоре плътен пласт от крем-брюле с крем карамелови връхни нотки, пласт натрошен белтък и настърган натурален шоколад, а отгоре захаросани орехови ядки, поляти с бял шоколад и кокосови стърготини!

Отивам!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.