Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:57 10.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: Dorchester]  
Авторedna_juli (Нерегистриран)
Публикувано10.10.08 18:48



Здравейте и от мен!!


Между другото освен с килограмите от месец и половона насам и аз се боря с косопад и напоследък постигам някакъв застой- наблегнах на витамините и едни ампули за коса. Дори, може да ми свалиш още 2 кг. от табличката, щото аз вече ги свалих :-). Ами... какво да ви кажа... успех на всички и... няма да ми омръзне всички да ми казват колко съм се променила...



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: caни]  
Автор Cлaбoтeлecнa (непознат )
Публикувано10.10.08 19:26



Оооо, кога ще дочакам това време, да ми висят дрехите като на закачалка....Все още нищо не ми е широко. Но съм събрала информация-разучила съм една шивачка, която стеснявала широки сака

. Аз...така...да съм готова, де. Ама не знам ще ги стесни ли, две ли ще ми направи от едно Ех, така си мечтая, за да се стимулирам, защото имам толкова много за сваляне, че май това със саката ще стане в мъглявото бъдеще. Така си мечтая като отида някъде, където има и басейн, не да викам - "ма аз си забравих бански" или "в цикъл съм" или "точно сега трябва да свърша нещо важно", а просто да се съблека и да поплувам, без да изпитвам неудобство. Днес съм шести ден ударна. Не съм се мерила, утре сутринта.


Редактирано от Cлaбoтeлecнa на 10.10.08 22:03.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: Cлaбoтeлecнa]  
Автор4aq (Нерегистриран)
Публикувано10.10.08 21:55



Здравейте слабушки,
аз съм си още само с 3 свалени килца, но не се отчайвам...
Ходих и аз тук-там и си харесах едно палтенце-кашмир, кройка чудесна и ми стои перфектно...леко хлабавко даже. Реших да си го купя и изведнъж..СТОП!
Само след 2 месеца ще ми е ужасно широко и се отказах......А по-малък размер нямаше .и сега хем си искам палтенцето, хем искам да слабея....И ДЮкан победииии. Ще си купя след време по-малък размер. И още нещо ме зарадва много: купих си дънки с 1 номер по-малки от моя си размер.Не е ли стимул това?!?
А днес ми беше рибешки ден...супа и на пара с много девисил....
Успех на всички!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: 4aq]  
Автор Cлaбoтeлecнa (скоро?)
Публикувано10.10.08 22:26



А аз съм си харесала толкова много неща, че май ще се разоря. И аз гледах една шубка, че имам нужда, но ще си карам засега със стария чувал, а шубичката ще бъде малко, нищожно размерче и ако може още за тая зима да бъде...






Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: Cлaбoтeлecнa]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано11.10.08 10:02



Привет,
извинявам се за закъснението с таблицата, ей сега ще я направя.
Днес по изключение съм на бач.
Моля, сигнализирайте за промени в килца, фази, годинки...



Edna Juli, няма ли да кажеш колко си висока ти?

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Редактирано от Dorchester на 11.10.08 10:06.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: Dorchester]  
Автор Cлaбoтeлecнa (скоро?)
Публикувано11.10.08 14:16



Здравей! Благодаря ти за табличката. Аз сега я разгледах много внимателно. Има няколко "колежки", започнали септември и 0 кг разлика. Моля ви се, не ме отчайвайте. Аз съм 6 дни ударна фаза, 3,5 кг, също доста неудовлетворително. Полата ми е хлабавка, обаче. Малко. Всъщност какво се оплаквам, аз общо взето ям вечер. На обяд в работата просто ми е невъзможно да вадя кълки от чантата.

Хапвам някакво мляко или нищо. Вода иначе пия цял ден, кафе, една кола лайт от 0,5 л я подмятах една седмица. Иначе нищо забранено. Дали това е причината или просто съм си такава, неотслабваща? Сега си купих орбит дропс, пише, че са без захар, така, за освежаване на вкуса. Приятна работа!





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: Cлaбoтeлecнa]  
Автор the__knight ()
Публикувано11.10.08 18:18



Вземи се стегни малко.Аман от простотии.За 6 дена колко искаш да си отслабнала 50 кг?!?!?!?!?Не става с гумичката и да ги изтриеш ... тепърва ще сваляш още по бавно всъщност ще започнеш да сваляш бавно защото за 6 дни 2.5 килограма изобщо не е бавно.Я да видим 3.5 килограма мазнини са 31 000 калории да повторя 31 000 във вид на мазнини.Ти колко мислиш че можеш и трябва да изгориш за 6 дена ???Хайде стегни се и не разправяй врели некипели че си неотслабваща ... била свалила само 3.5 килограма за 6 дни, а бъди щастлива че си махнала цели 3.5 килограма и то само за 6 дни.

Не се смей на този който прави крачка назад защото може да подготвя голям скок


Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: the__knight]  
Автор Cлaбoтeлecнa (скоро?)
Публикувано11.10.08 18:21



Ами защото в книгата му пишеше за 5 дни ударна фаза се стигало до 5 кг свалени и аз така....ми се иска







Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: Cлaбoтeлecнa]  
Автор4aq (Нерегистриран)
Публикувано11.10.08 19:55



Избягах,избягах от кухнята,
защото там има една голяма,красива,ароматна и може би вкусна пица.
Как се справяте с изкушенията?



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: 4aq]  
Авторslabotelesna (Нерегистриран)
Публикувано11.10.08 21:55



Браво, правилно си избягала! Просто си хапни нещо "от нашите неща", за да не се разраства изкушението-като си нахранена, няма да те изкушава чак толкова. Пици има постоянно. Можеш да я изядеш. Ама какво от това? Това е 15-минутно удоволствие. Дори не е много сигурно, че е чак толкова вкусна, че да си струва. Ама представяш ли си как ще се чувстваш след това? Ами утре? Колко ще ти е криво. Преди малко си разбърках извара, малко кисело мляко 0,1 да я разреди и сипах малко степ за аромат и подслаждане. После разбих с миксера и стана едно превъзходно кремче. Тъкмо да си го хапна и децата-мрън-мрън, да го опитат и ми го изядоха, толкова вкусно било. И те искали да са на диета. Та се наложи да направя пак. Та нашите хранички са си толкова хубави, после си лягаш с чиста съвест, а не с отвращение към себе си, ако си се натъпкала с нещо непозволено. Днес на масата имаше връзка банани, които много хубаво миришеха, ама друг път не съм усещала така да миришат. Ама сега, явно от месния режим съм придобила и обоняние на хищник.

Та просто хванах и ги скрих в шкафа, а после забравих за тях. Сега се сетих, като ти пишех. В момента, в който усетиш изкушение, си намери работа или хапни нещо позволено и то после минава, а ти отново си в хармония със себе си. Нали не се сърдиш, че така ти говоря, аз поне много имам нужда някой да ме окуражава. Пък ако искаш да знаеш, пицата си е направо гадно ядене




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.