Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:58 02.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: mecopuh]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано15.10.08 13:32



Мечопух, страхотна си! Впечатляващи резултати!
Пожелавам ти да си закупиш от най-хубавите дрешки, но не бързай за да не ти се налага да стесняваш.





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: Dorchester]  
Автор mdi35 (непознат)
Публикувано15.10.08 13:47



ИМАМ ДОБРОТО НАМЕРЕНИЕ ДА ЗАПОЧНА ОТ ДНЕС ТОЗИ ЖРАНИТЕЛЕН РЕЖИМ. В МОМЕНТА ТЕЖА 88 КГ., А ИСКАМ ДА ДОСТИГНА 65 КГ. ЗА КАКЪВ ПЕРИОД ОТ ВРЕМЕ СПОРЕД ВАС МОГА ДА ДОСТИГНА ЗАВЕТНИТЕ КИЛОГРАМИ. АЗ СЪМ НА 35 ГОДИНИ И РЪСТ 170 КГ. ДАЙТЕ ПРЕПОРЪКИ.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: mdi35]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано15.10.08 14:22



Добре дошла М-ди
До колкото виждам целта ти е да свалиш 23 кг. Резултата спокойно можеш да постигнеш за около шест месеца, това значи по 3,800 средно на месец, което е твърде добре и здравословно.
Добре е да имаш книгата и да я прочетеш внимателно, ако има нещо, което те смущава или не ти е ясно питай. Затова сме се събрали в този форум за да си помагаме.
Препоръките са: да бъдеш постоянна, търпелива и режимна. Няма да съжаляваш. На първо време се снабди с овесени трици и режимна храна, яж често и пий много вода най-малко 1,5 л. НИКАКЪВ АЛКОХОЛ!!!
Впрочем моля те пиши с голям шрифт, само когато искаш да подчертаеш нещо.
Още веднъж добре дошла, заедно с Дори и другите момичета ще помагаме!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: kopcичka]  
Автор mdi35 (непознат)
Публикувано15.10.08 14:35



Благодаря! Книгата я имам от по-вече от година, но нямам време да я прочета, затова разчитам на Вас! Благодаря Ви предварително!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: Dorchester]  
Авторcaни (Нерегистриран)
Публикувано15.10.08 14:47



Здравейте,момичета,здравей Корсичка. Опитай този чай и сподели,че и на мен са ми останали едни сланинки по корема и паласчици,което е дразнещо. От опит не вярвам на добавки,ама в комбинация може пък да има ефект. Мислех си аз за коремни преси ,ма пусти мързел........ Цялата ми гимнастика е фръцкане пред огледалото

.
Хубав ден на всички.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: caни]  
АвторGala (Нерегистриран)
Публикувано15.10.08 14:57



Момичета днес ми е третия ден и съм с два килограма по лека,вече са 81кг,Три пъти се качвах на кантара и трите пъти беше 81кг,Затова бързам да се похваля,Включете и мен в таблицата надявам се да продължавам така,



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: mdi35]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано15.10.08 15:10



Миличка М-ди,
трябва да намериш време и внимателно да прочетеш книгата, това ще те стимулира. И аз я подмятах няколко месеца и понеже бях опитвала какви ли не диети си мислех, че е поредната несполучлива. Но човека е обяснил всичко подробно, за което ние всички сме му благодарни. Другото нещо е психологическата нагласа. Трябва вътрешно да се убедиш, че искаш да промениш начина си на хранене и живот. Не си мисли, че сме някакви манячки и изкукали "бабки". Ще разбереш, че може и без мазничко, сладичко и ракийка /примерно/. Но за сметка на това ще се чустваш като преродена. Не ти пречи да опиташ. Разгледа ли нашата табличка, какви страхотни резултати имаме? А Дорчето е нашата гордост, тя помага най-много. Благодаря за шрифта, не беше с лошо чуство.
По повод чайчето, нека мине малко време и ще споделя дали има ефект, но аз правя и някакви измислени /мързеливи/ упражнение за корема. Щом имам мускулна теска, значи действат.

Днес имам по-малко работа и не излезох от форума,
май прекалих

хайде до утре на всички сладурки





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: Gala]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано15.10.08 15:13




БРАВО ГАЛА!




Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: Olli]  
Автор the__knight ()
Публикувано15.10.08 16:24



Още от както започнах ми го препоръча личната.И така вместо 3 лъжици трици ям по 2 лъжици трици и една ленено семе



Не се смей на този който прави крачка назад защото може да подготвя голям скок

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: kopcичka]  
АвторGala (Нерегистриран)
Публикувано15.10.08 16:40








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.