Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:11 17.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: Dorchester]  
АвторГaлa (Нерегистриран)
Публикувано14.10.08 10:25



Благодаря,започвам да действам тогава,а изварата каква може да е?вчера видях някаква обезмаслена кашкавалена пишеше на опаковката,



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: Dorchester]  
Авторgala (Нерегистриран)
Публикувано14.10.08 10:28



исках да разбера и коя марка извара е подходяща за Дюкюнките?



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: gala]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано14.10.08 11:09



Изварата е добре да не е кашкавалена. Питай в магазина за нискомаслена извара. Мероне и Дядо Либен са вкусни, но пък не са от най-безмаслените...

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: Dorchester]  
АвторGala (Нерегистриран)
Публикувано14.10.08 16:33



добре ,на обяд си хапнах кофичка мляко с трици ,много вкусно ,,и две яйца сварени,чак ме е срам с какво удоволствие си ги хапнах,сега ще търся извара и филе,,а отдеве не се изразих правилно ,имах предвид дали има ограни4ение колко точно количество да се хапва от разрешените продукти,



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: Gala]  
Автор4aq (Нерегистриран)
Публикувано14.10.08 18:06



Ето ме и мен.... ЗДРАВЕЙТЕ
Как сте мили дами? Надявам се слабеете....да ли ?Браво!
Аз обаче имам проблеммммм..wc. Не ми казвайте зелен чай...не го кусвам.
Пия лаксена, ама все така ли ще я карам?! Дори КМ с чесън не ми действа както преди/разхлабващо/. И ми се вие свят понякога/с ниско кръвно съм/
Иначе всичко е ок, вкусно ми е, сита съм,свалям плавно кг.Може временно неразположение да е..
А вие как сте? Виждам има нови дами. Желая на всички успех.
А печеното пиле с кис. мляко е превъзходно.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: 4aq]  
Автор Cлaбoтeлecнa (скоро?)
Публикувано14.10.08 19:48



А ползва ли течен парафин? То е не по-малко гадно, де. По-малко се усеща, ако е държано в хладилник, да не е топло.

А аз като вървя по улицата и ми се събуват обувките

. Това има ли нещо общо с режима? Или бавно, но сигурно изкуквам?





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: gala]  
Автор Cлaбoтeлecнa (скоро?)
Публикувано14.10.08 19:51



Ами аз ползвам обезмаслена и безсолна. Не е кашкавалена. Купувам си насипно, някаква Мизия се казва. Ама то е все тая. И тъй като ми мноооого трудна за преглъщане, я бъркам с малко кисело мляко и малко Step, за да стане нещо като плодово млекце и бива, яде се.





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: Cлaбoтeлecнa]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано14.10.08 21:43



Хахаха, и моите се събуват! Чувствам се, все едно съм излязла по чехли...голям срам, хората сигурно си мислят, че съм взела на някоя приятелка с по-голям номер от моя обувките...
Та исках само да кажа- не си сама.



Antes muerta que sencilla

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: Dorchester]  
Авторcaни (Нерегистриран)
Публикувано14.10.08 23:10



Здравейте. 4ая,пиеш ли достатъчно вода? И
кола лайт за кръвното. Не се лишавай съвсем от сол. Не да пресоляваш,но опитай айран със сол. Да задържа се от солта,но задържаш вода. Сланинките се топят. Момичета или аз не съм в ред,но досега не съм усетила вкус(още по-малко гаден) на парафина. Добавям го в салатите когато имам нужда или в бъркочетата които си спретвам с извара ,малко сол ,варено яйце или без,и подправки.Всеки ден различна подправка . Пристастих се към ким. По гъстичко за основно или към салата,по- редичко за месата. Една лъжица парафин мисля ,че е дозата.Друго какво да ти кажа. Нещо не съвсем по режима ,но забелязах ,че ако си изям половината тричаво кексче вечерта ,съм по- добре на другия ден с 00. Е не всеки път ,но опитай при необходимост. И кисело мляко вечер. И топла вода на гладно сутрин,ама повечко.Взимай мерки ,ще мине. Толкова по сериозни теми. Сега ,Дорче,ама ние с корсичка няма да им бягаме съвсем на мъжете,само малко в страни. Е,заслужаваме малка награда и ние ,де.
Корсичка ,и аз се увъртях само в панталони е дънки. Явно наваксвам,а ако знаеш каква еретична идея ми се върти........Добре ,че не съм си намерила да ми хареса още

.Чао засега



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: Dorchester]  
Автор Teя (въздушна)
Публикувано15.10.08 09:45



Привет на всички дюканки!
Браво, момичета, гордея се с вас - упорити сте и заслужено сте възнаградени.
А аз се оплесках отвсякъде... Покрай РД-то ми (Дори, отбележи в таблицата - само там имам положителна промяна

), вдигнах килца, но не смея да кажа колко. И сега тъпо и упорито се боря за свалянето им. Не правете като мен - много ме е срам, наистина .

Желая ви слънчев ден и добро настроение!!!

ОБИЧАМ ВИ!

"Живей за удоволствие, защото си създаден от удоволствие..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.