Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:33 23.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: Paдa]  
Автор4 (Нерегистриран)
Публикувано09.10.08 22:29



Здравей и добре дошла при нас.
Аз мисля, че 5/5 е добре. По дълъг период е малко изнервящ.Поне моето мнение е такова.
А сега да виБлагодаря за разкошните рецепти....Ако знаете колко ми беше гадно менюто, а как ми е вкусно сегаааааааааа....ммммммммммм
Така мога да карам доста време. Още веднъж ви МЕРСИ



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: Paдa]  
Автор Cлaбoтeлecнa (непознат )
Публикувано09.10.08 22:44



Да, и аз имах идея за 7 дни ударна, но пък нали пише, че 5-те са най-резултатни. А по въпроса за водата-пие ми се много вода, имам чувството, че бих изпила и 4 литра, ама не е ли вредно толкова много. Вчера например изпих 3 литра и още ми се пиеше, ама предпочетох да не прекалявам.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: Cлaбoтeлecнa]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано10.10.08 01:43



Слаботелесна,същото ми се случи с водата след 7 дни ударна-за деня изпих около 3,5л-даже тогава питах и аз,но не получих отговор Обясних си го с новата нагласа на метаболизма,реакцията на организма и количеството протеини,така,че виждаш,че после това отминава-жива и щастлива съм!

Давай смело 7 дни ударна и 2фаза 5/5!Тук има много мили момичета,готови да откликнат за съвет и подкрепа!Без тях щеше да ми е много трудно Сега се връщам от работа и за втори път чета Дюканките,защото вече не мога без това!
Успех на теб и всички слабеещи!!!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: Paдa]  
Автор Baлeнтиция (наминаваща)
Публикувано10.10.08 08:15



Нямате проблем с водата - пийте колкото ви се иска. Важното е да не е ПО-МАЛКО от 2-2,5 л.
А и усещате, че организма си го иска.
Единствения проблем е с ......пишкането





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: Dorchester]  
Авторcaни (Нерегистриран)
Публикувано10.10.08 14:15



Здравейте . Да ви споделя аз какво ми дойде до главата от тази диета ,че да сте подготвени новичките. Та.......последните около 2 месеца не съм на работа,ходих по вилата из парка с внучето и кучето и по цял ден с едни подарени (споделих ви за тях)дънки и едно подарено панталонче,някакви ежедневни блузенца- става. И вчера ми се налага едно по- сериозно излизане ,пък аз с трупането на кг си създадох един по- елегантен стил ,че то спортно изглеждах потрес. И започвам вчера да ровя из гардероба,да пробвам- нищо. Ама нищо. Всички дрехи ми висят. Е за някои бях подготвена ,но си бях запазила един костюм,и една рокля да показвам на внуците колко слаба съм била,а сега и те големи.

. Купих си вчера едни панталонче и една хубава блузка.И с един парфюм се разминах. Казаха ми;какъв парфюм ти нямаш какво да облечеш. И сега пак трябва да се пазарува. Това е . Споделих си;мъката;.
Днес си правих макаронки със доматено сосче и шунка. Мислех ,че няма да ми харесат ,но бяха хубави. Аз и салата не мислех ,че може без олио или зехтин пък вече така свикнах.
И последно след протеиновия четвъртък днес съм 67 .4. Отлично бих казала засега.
Хубав ден



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: caни]  
Автор lodka_v_moreto (минаващ)
Публикувано10.10.08 15:06



Така е,всичко си има своите "последствия". При мен е същата работа - просто нямам какво да обличам - нито спортно, нито официално, дори и сега есенния гардероб - якета, манта, нищо не става за обличане и за пред хора. Всичко е с 3-4 размера по-надолу. Наложи се дори бельото да подменям изцяло. Направо ужас! На всичко отгоре съпругът като гледа тая офанзива става мноооого подозрителен и направо пита да нямам нещо " настрани" ?! Защото съм станала много апетитно гадже и всеки ден съм си търсила някоя нова дрешка, та да пита благоверният докато е време?!


И това ако не е стимул за поддържане на режима, здраве му кажи!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: lodka_v_moreto]  
Автор lodka_v_moreto (минаващ)
Публикувано10.10.08 15:11



Само една подробност - не съм сменила номера на сутиена, което е изненадващо. Бях 85-В, сега съм 70-75 В.





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: Dorchester]  
Автор вeceлyшka ()
Публикувано10.10.08 15:15



Хайде пак да се набутам тука при вас с един въпрос - по други сайтове чета, че дюканизирането предизвиквало косопад. Вие имате ли го този проблем ?



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19 [re: вeceлyшka]  
Автор Baлeнтиция (наминаваща)
Публикувано10.10.08 15:52



Аз имам


Не знам дали е поради някъкав дефицит или поради рязкото отслабване /13 кг, но съм по-слаба от всякога/. Обикновено през есента има по-засилен косопад, но тази година ми е много повече.
Започнах да взимам хранителна добавка /едни капсули/ против косопад и да си правя разни процедури на главата, та.....ще видим.
Ама удоволствието от добрата визия май засега ми е по-голямо от тревогата за косата



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19 [re: Baлeнтиция]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано10.10.08 16:19



Е, аз пък не съм имала косопад. Явно си зависи от типа коса... или скалп по-точно.

Сани, Лодке, тая работа с дрехите и при мен беше така. ПОжелавам ви никога да не ви отеснявато новичките малки дрешки.



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.