Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:55 22.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: Dorchester]  
Автор мoд.Бapби ()
Публикувано09.10.08 14:29



Когато бях на Дюкан напълнях. Тази диета е безмислена. Най-доброто е спорта, поне Аз така смятам.





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: Dorchester]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано09.10.08 15:19



Здравейте :) Четвърти ден съм на Дюкан и нещо мн хлътнах по триците

Знаете ли дали може да се яде по повече от 3 лъжици на ден или става прекалено много? С кисело мляко са просто идеални...

Antes muerta que sencilla

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: KpucaHa]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано09.10.08 15:31



Не бива повече от три, и то РАВНИ, без връх. Писано е нв много места, защо стават вредни като ги увеличиш.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: Dorchester]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано09.10.08 15:56



Ясно, благодаря :)
Ами аз от няколко дни се мъча да изчета темата от 1... ама...

Сигурно ще я чета до края на диетата ми

Antes muerta que sencilla

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: KpucaHa]  
Автор4aq (Нерегистриран)
Публикувано09.10.08 16:55



Здравейте,
чета ви редовно, но нямам какво да кажа за себе си. Закотвих се на 68 и това е.
Чакам с нетърпение кантарчето да ми покаже добра новина "-1". Дано!
Честито на Рожденничките на патерица. Да сте Живи, здрави, споделено влюбени и Дюкански послушни!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: Dorchester]  
Автор aMeLiny (непознат )
Публикувано09.10.08 17:09



Здравейте дами!
От вчера разглеждам темата за диетата на Дюкан и неговите "последователки. Искам да ви поздравя всичките за завидните успехи. Разгледах много снимки преди-след и различията са фрапиращи. Браво дами!
А сега бих желала да ви занимая с моя казус. Значи, аз съм 169 висока, тежа 67 кг. Това тегло /от 71 първоначално/ постигнах месец Март 2008 за 1-2 месеца, като комбинирах тае бо, л-карнитин и НВД.
Сега отново реших да мина на НВД, но този път без спорт и се оказа, че за 10 дни не съм свалила и грам. В търсене на проблема попаднах на вас и реших да приложа диетата на Дюкан. Вече съм 2ри ден на чисти протеини.
Въпросите ми са 2:
Вероятно няма да мога да спазя диетата, защото заминавам на екскурзия за 10 дни на 17 Окт. и там режим на хранене би бил немислим.
1. Има ли смисъл да почвам диетата на Дюкан, при положение че няма да я спазя до край.
2. Дали ако я продължа до 17ти после евентуално загубените килограми няма да се върнат в двоен размер.
Предварително благодаря и се радвам че ви има.
Успехи!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19 [re: aMeLiny]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано09.10.08 17:34



Теоретично, когато си спазвала вече диети, организмът реагира по-трудно на Дюкан. Т.е. вероятно ще сваляш по-бавно, щом като си спазвала НВД. По-нататък, ако на екскурзията се храниш неограничено, ще направиш още едно такова стъпало и после свалянето ще е още по-трудно.
Затова, съветът ми е да се захванеш след като се върнеш (а междувременно да се храниш разумно). Това, което ти пиша, е доста добре обосновано в книгата (зелената) и ти препоръчвам да я прочетеш.
Успех и търпение ти пожелавам, когато се включиш в дюканизацията!



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19 [re: Dorchester]  
Автор aMeLiny (непознат )
Публикувано09.10.08 18:00



Благодаря ти, може би ще се вслушам в съвета.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: Dorchester]  
Автор Cлaбoтeлecнa (непознат )
Публикувано09.10.08 21:56



Здравейте всички! Успях да се регистрирам най-накрая. Първо да докладвам-днес ми беше пети ден ударна фаза-3 кг. Щеше ми се малко повечко-например 5.

Сега малко се страхувам от зеленчуците, защото много обичам, нищо не ме изкушава така, както зеленчуци-всякакви. Торти и сладкиши не ми липсват въобще, но зеленчучките... Нали така пише, да не се прекалява. Отсега предвкусвам как ще хапна утре салатка и имам чувството, че почвам да качвам само при мисълта за това. Може би е добре тези 5 дни да не се меря. За протокола - 43 г., 1,70 м, 102 кг-стартова позиция, по калкулатор-72, крайна цел-72 е чудесно, но приемам всичко, което е по-малко от сега!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: Cлaбoтeлecнa]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано09.10.08 22:22



Ако послушаш моето скромно мнение-направи ударната 7 дни/имам предвид теглото от ,което започваш/Втора фаза-5/5 и както е отбелязано в книгата -ЗЕЛЕНИ зеленчуци-чушки,краставици,зеле,зелен фасул...НО като добавка,гарнитура,а не огромни порции...Аз лично от доматите или задържах по-дълго кг,или качвах по 200-300г на ден ,но изборът си е твой!Успех






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.