Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:19 17.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Някоя рецепта да обменимнови [re: lodka_v_moreto]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано07.10.08 13:44



О, лодка в морето, при мен се получава същото, въпреки че много внимавам в количествата. Имам промени точно като при теб от 64,000 през 64,800 до 65,500, което вече ме поизнерви. И аз правя два протеинови и всичко си идва на място. Може би за това е този срок по 10 дни на свален килограм, за да може организма съвсем да свикне и да се настрои на новото финно телосложение, което сме придобили. Много внимавам в къщи да не ме обвинят, че съм се вманиачила.
Така че Раде не се безпокой давай смело!!! Аз си бях поставила за цел 73, но с течение на времето непрекъснато променях желаните кг., докато стигнах до 64,000. И ето сега бих казала, че третата фаза ми е най-трудна. Във втора си знаеш..... 5/5 и това е. Може да се задържа, но пак тръгваш надолу, докато в трета леко тръгваш нагоре и това е доста изнервящо. Ние обаче сме ветеранки и ще издържим и трета. После да няма "Е па що ручахме жабетата?"
--------------------------
слабичка в трета



Тема Re: Някоя рецепта да обменимнови [re: kopcичka]  
Автор lodka_v_moreto (минаващ)
Публикувано08.10.08 10:15



някак си ми е трудно да превключвам "скоростите". ту всичко ти е разрешено и може по едно - гала вечерите са така, отпускаш се, после пак влизаш в режим на самоконтрол - протеини и зеленчуци, после пак гала-вечеря, след нея протеинов ден. и се получава, че хем всичко ти е разрешено, хем трябва да си опичаш акъла. пир мен от там произлизат несъответствията и проблемите - трудно превключвам и след месеци вече волята ми не е толкова категорична. само еудно ми помага - вече свикнах на вкуса на протеиновите храни и ги приемам с удоволствие, месото не чак толкова, но рибешки, морски дарове и яйца поддържат режима.
Целувки на всички, слънчев ден!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: Dorchester]  
Авторcaни (Нерегистриран)
Публикувано08.10.08 13:25



Здравейте. Станаха ми 10 дни в 3та. Значи 1 осигурен кг. Сутринта бях точно 68. Слушкала съм тези дни.

.И аз варирам +-1 кг,но при мен е по- скоро от солени храни. От сладко се пазя ,защото съм пристрастена.И да ви попитам ,купих си някакви ръжени макарони,дали са по- препоръчителни от пшеничените? Така го реших,пък сега пак колебания. Ама то ми е от зодията. Та в тази връзка,Дорче една по- неприятна корекция. Годините станаха 47. Тя корсичка за мъдрост ми говореше,ама хич не ме успокои да знаеш..
Хубав ден ,момичета.
Ох и да питам. ОК регистрирах се най- после. Ама изобщо не мога да влезна. Иска ник- слагам моя и пак иска и пак.......... Смених го и пак нищо. Не че не мога и така,ама можех поне годините на лични ,а не тук



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: caни]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано08.10.08 13:44



Сани, честито за годинките, мила!


Бъди много здрава и усмихната!

Нямам представа защо не можеш да се логнеш! Паролата да не бъркаш?

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: caни]  
Автор martinav ()
Публикувано08.10.08 13:53



Честита 3-та фаза сани , желая ти успех и задържане на постигнатите килограми. Явно сме една зодия с теб Дори и мен може да поправиш тези дни чукнах 28 години

.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: martinav]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано08.10.08 14:01



Честито и на теб, Мартина!



Сърдечни благопожелания и за теб!

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19 [re: Dorchester]  
Автор martinav ()
Публикувано08.10.08 14:10



Благодаря Дори

като си видях табличката сега забелязах , че скоро мога да почерпя и по повод 1 година с режима на Дюкан и за моя радост успешен за сега



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19 [re: Dorchester]  
Авторcaни (Нерегистриран)
Публикувано08.10.08 14:16



Благодаря ти,Дорче. Разбрах най- после какъв е проблема. Зает ми е ника. Ще го мисля. Както без бой си признах ;обичам да мисля;

.
Марти,страхотно успокоение си ми. 28- ех............ Шегувам се. Успех,мила.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19 [re: caни]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано08.10.08 16:34



Честит ражден ден и на двечките,
да сте живи, здрави и слабички.
Аз пък днес правя един месец в трета. Засега удържам положението. Сани, аз точно такива си купувам, само че във вид на юфка. Вече ядох от тях, вкусни са. Направих си ги с телешко месо сварено добре и задушени зеленчуци, и преди консумация си настъргах малко обезмаслен кашкавал. Е, мазничко е по-вкусно, но и така стават.

дюканка в трета за 180 дни
минаха 30, остават още 150 /пет месеца/

може на 8 март 2009 да се понапия





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19 [re: kopcичka]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано08.10.08 19:37



Благодаря ви милички Дорче,Лодчице и Корсичка за персоналната подкрепа-много ми помагате така,чувствам,че не съм сама...


Още вчера се ''пробвах" с любимите и забравени за 3м и 10 дни пържени картофи със сирене-200г
Абе хора, толкова ми се вдига адреналина,толкова съм щастлива,толкова искам да целуна ръка на г-н Дюкан!!!
Всеки път когато ходя на църква споменавам в молитвите си и всички вас и него-за здраве,късмет и успех!Желая ви всичко това от все сърце!!!До скоро!Пак ще пиша,дано помагам така пък на някоя от вас,която има нужда от подобни щастливички постове!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.