Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:24 24.09.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: Gala]  
Автор4aq (Нерегистриран)
Публикувано15.10.08 17:33



Пак здравейте
ЧРД на ТЕЯ
Да си жива, здрава и слабичка!
Да поздравя и новичките отслабващи Дюканки.Браво момичета!
Имам гости, но надникнах тук, защото не мога без вас. Да не пропусна нещо.......
Спазвам си всичко и сигурно ще имам добра новина утре.Още едно килце ме напуска. Дано! Успех на всички и ви благодаря за съветите.



Тема Съвет за ленанови [re: kopcичka]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано15.10.08 18:05



По-добре си купувай ленено семе и си го мели в къщи. В смляно състояние много бързо губи полезните си свойства и дори и да си го смелиш в къщи го съхранявай в хладилник. Иначе спор няма за лена - по-добър и достъпен източник на омеги не знам. Верно че е малко мазничък май като за Дюкан, но не ми се вярва чак толкова да е фатален. А и Корсичка със своите постижения е пример.



Тема Re: Съвет за ленанови [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор4aq (Нерегистриран)
Публикувано15.10.08 18:13



Забравих да кажа, че правя масажи с една дървена джаджа. Масажирам бричовете,краката и корема. От масажистката знам,че за сланинките трябва дълбок масаж и беше болезнен, затова с джаджата масажирам доста. Незнам дали полага, но е приятно.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: Dorchester]  
АвторNikoli (Нерегистриран)
Публикувано15.10.08 23:01



Здравей Дор4е!И здравейте на вси4кИ!Дор4е ами аз нея не съм я пипала изоб6то нали исках да стана 55 но реших да спазя каквото показа калкулатора ,а тои показа 61кг та минах в 3 фаза на тези 61 кг. и после свалих още 3 кг.и станах 58 сле дкоето те помолих да ме коригираш в таблицата т.е тя си е актуална и вярна.Още веднъж успехи на вси4ки и лека ве4ер!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: Nikoli]  
Автор Rossella (упорита)
Публикувано15.10.08 23:57



Здравейте на всички!



Присъединявам се към клуба. днес ми е 5-ти ден на ударния режим. От утре включвам зеленчуците.
На 33 години съм, 164 см - висока, почнах от 69 кг, свалих 3 кг - направих грешката да включа обезмаслени сирене и кашкавал т.к пишеше в книгата "обезмаслени млечни продукти" и реших че няма проблем за сиренето и кашкавала. Целта са ми 54-55 кг. Според калкулатора идеалното ми тегло е 56 кг. Притесняват ме евентуални странични ефекти от режима. Някой спомена за косопад и това малко ме обезсърчи. Имам леки хормонални смущения и нередовен цикъл - може ли диетата да ми навреди?
Желая успех на всички!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: Rossella]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано16.10.08 08:09



Добре дошла в отбора, Росела.



Твоите 3 килограма в ударната са едно прекрасно постижение - все пак нямаш много кила за сваляне! Така че, поздравления!!!
На въпросите: странични ефекти като косопад и нередовен цикъл се срещат, вярно е. За косопада не съм сигурна изобщо дали има връзка с режима, а за цикъла казват, че при рязка промяна в теглото е нормално да има отклонения.

За всяко свое съмнение трябва да се обръщаш към лекар, а не към интернет (длъжна съм да го кажа).
А лично аз съм споделяла, че диетата повлия идеално на майка ми, която е с Хашимото.
Успех!!!

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: Dorchester]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано16.10.08 08:57



В новата тема таблицата ще има нов вид.
Ще я гледаме в интернет, но искам първо да направя една проба



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: Dorchester]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано16.10.08 10:03



Ех,ДОРИ,отбелязвай в новата таблица-от 7.10.в Трета фаза-вече 69кг!!!


Знаех си аз,че послушните успяват,макар толкова да се страхувах от Трета...
Момичета желая и на вас като моята радост!Без вашата подкрепа не бих успяла!Остават ми "някакви" си около 200 дни...



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: Dorchester]  
Автор Bull elephant (все още дебел)
Публикувано16.10.08 10:49



Да се похваля и аз, вече съм 135кг

и - 7см в кръста. Обаче съм подложен на изкушения от нечистивци и съответно се огънах малко - събота на мача България-Италия глътнах 50-100гр ракия. Сега съм само на протеини. Та въпросът ми е към съгрешавалите понякога 5 дни стигат ли или да направя 10 дена чисти протеини.

Дори табличката в Google излиза много добре.

Добро и зло са имената, с които наричаме постъпките си , а не същоността си .

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 19нови [re: Paдa]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано16.10.08 11:22



О, Раде къде се изгуби?
В трета съм от 7 септември, един месец преди теб. Вече не ме е страх, защото се убедих, че няма страшно. Спазваш ли всичко по устав килцата не мърдат.
-----------------------------
остават ми 141 дни
-----------------------------
Дори, таблицата е супер!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.