Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:39 01.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Поддържане на фигуранови  
Авторlili_kole (Нерегистриран)
Публикувано02.10.08 17:30



Здравейте дами, нова съм във форума и се радвам, че се регистрирах.

Бях качила доста килца, но с онази диета...месната (от месо по едно време ми се повръщаше вече) успях да сваля килограми, но за да поддържам фигурата си тръгнах на фитнес и така 2 месеца. Проблемът е, че не ми доставя удоволствие фитнесът, в смисъл...скучно ми е. Започнах да мисля за друг вид спорт и случайно попаднах на някаква брошура за танци и по-специално салса и понеже си падам по тази музика, реших да опитам:)

Искам да ви няколко две неща, някоя от вас танцувала ли е, може ли с това да поддържаш фигурата си и случайно някакви отзиви за тази софийска школа, намира се в центъра - Red Salsa Team имат си и сайт - www.redsalsateam.net

Ще ви бъда благодарна:) за съветите!



Тема Re: Поддържане на фигуранови [re: lili_kole]  
Автор Бeзпoдoбнa (Убавица)
Публикувано02.10.08 17:53



Аз ходих (не съм от София), супер зареждащо е, макар да не съм кой знае каква танцьорка! Със сигурно можеш да поддържаш фигурата с танци.



Тема Re:Безподобна,нови [re: Бeзпoдoбнa]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано02.10.08 18:24



случайно да има нещо, което да не си опитвала?!





Тема Re:Безподобна,нови [re: oбнaдeждeнa]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано03.10.08 09:32



Хе, не можах да скоча с бънджи

, достраша ме да не скъсам въжетата..
Доста годинки, като че ли живота ми беше монотонен, работа, дете... Сега детето порасна, чувствам се по-свободна, осъзнах, че може би нямам много останали години за интензивен живот - има няма 30-40 и гледам да наваксам. Сега съм запланувала поход.



Тема Re: Поддържане на фигуранови [re: lili_kole]  
АвторFidgety (Нерегистриран)
Публикувано03.10.08 14:15



Преди години ходех за известен период от време. Натоварването не е толкова голямо, че да разчиташ на поддържане на фигура - сравнено с аеробика или други кардио тренировки. Иначе за тонус - да, върши работа.



Тема Скуката в залатанови [re: lili_kole]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано03.10.08 14:28



има лесно решение. Казва се "приятелка за компания с която да тренирате заедно".

И на мене ми е много тъпо сам. Особено ако и инструктора е от!бал и съм сам в залата.





Тема Re: Скуката в залата [re: martyr]  
Автор yoanence (ентусиаст)
Публикувано03.10.08 20:23



А близо до Студ.град има ли къде да се ходи на аеробика. Ако някой знае ще му бъда много благодарна



Тема Re: Поддържане на фигуранови [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор Бeзпoдoбнa (Убавица)
Публикувано04.10.08 13:37



Скоро в студиото, което посещавам се появи един уред Fitvibe. Някакви отзиви? Тренировката е 15 лв., дали си заслужава? То едва ли ще ме спре да пробвам би казала Обнадеждена ;).
Ето малко инфо:
Три тренировки седмично по 10 минути с Fitvibe Excel са достатъчни, за да намалите теглото си и да се чувствате бодри и пълни с енергия
Новият уникален уред Fitvibe Excel показва отлични резултати в борбата с целулита. Три тренировки седмично по 10 минути са достатъчни, за да се разделите с т.нар. портокалова кожа. Успоредно с това за същото време може да намалите теглото си. Fitvibe Excel показва отлични резултати и в борбата със стареенето на кожата, заздравява мускулите, подобрява кръвообръщението, заздравява костите, редуцира стреса и повишава тонуса. Той представлява механична платформа, която вибрира и придава бързите вибрации на цялото тяло. Това допринася за усъвършенстване на формата на тялото, за намаляване на подкожната мастна тъкан и за постигане на хормонално равновесие.
Вибрационните тренировки, които се правят чрез уреда, натоварват до 100% мускулните влакна. За сравнение - при обикновените упражнения натоварването е едва 40%. Ето защо 1 минута вибрационна тренировка се равнява на 100 коремни преси.
Fitvibe Excel е изключително лесен за употреба. Разполага с дисплей с разнообразни опции за настройка. Уредът е напълно безшумен и заема само 1 кв.м площ. В него има вграден личен треньор, който изготвя най-добрата програма, съобразена с особеностите на вашето тяло. Fitvibe Excel може да се използва с индивидуална чип карта, която записва тренировъчния режим.



Тема Re: Поддържане на фигуранови [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано04.10.08 20:55



Глупости на търкалета. Аз например много добре знам кое колко товари мускулите. Пробвай при 35 градуса тоя уред за 10 минути. Ако оживееш - значи не действа. Около 70% от енергията при работа на мускулите се отделя като топлина. Това лято доста често изпитах "удоволствието" от физическото натоварване при висока температура - на практика не съм уморен, но просто нямам сила да продължа работата - защитна реакция срещу прегряването.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Поддържане на фигуранови [re: Изyмeн]  
Автор Бeзпoдoбнa (Убавица)
Публикувано04.10.08 21:10



Какво общо има уреда с топлината?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.