Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:44 28.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: хей къде сте, темата беше прекраснанови [re: motivirana]  
Автор motivirana (непознат )
Публикувано06.10.08 17:26



Привет, вмъквам се аз във форумчето за мотивация...Какво да кажа, нещо до никъде не го докарах тези дни и почнах малко да се мразя, което хич не ме радва. доста не хубави храни за мен излапах тези дни- от сорта на фъстъци, бутер баничкар, няколко филийки хляб, биричка две

, но пък за сметка на това ходих из горите, а дори се къпах в един доста студен язовир. просто понякога не се усещам, а и като си между хора и някак си се спотайваш от целите си. така де действам, но щом облякох всички дрехи от гардероба и хич не се харесах и ми стана криво.
днес съм на кафета, домати, пилишка пържолка и за вечеря ще го измисля нещо вкусно и полезно. но пък почнаха лекции и чудеса, и непрекъснато хвърча нанякъде....



Тема нали знаеш приказката за Червената шапчица?нови [re: motivirana]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано06.10.08 20:21



Казваш, че си изяла фъстъци, няколко филийки хляб, биричка- две и бутер баничкар....сега това с бутер баничарят много ме уплаши, затова ти припомням приказката за Червената шапчица, нали помниш, че накрая правят липосукция на вълка, та да излезе отвътре погълнатото!



Колкото до този момент, то е само момент и ще отмине, а каква беше темата:))))



Тема Re: нали знаеш приказката за Червената шапчица?нови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор motivirana (непознат )
Публикувано07.10.08 13:58



хех и мен ме уплаши, но не мисля, че трябва съвсем да ме изтреля в пълното отроцание- просто не мога да се контролирам. по-скоро- проба грешка

. приказката за Червената шапчица не я схванах. а под темичката разбирах, постингите на Обърквацията и вашите прекрасни съвети, от които имам огромно нужда!
вчера си изкарах деня като по учебник, а и днес започнах също добре с две сварени яйца около 5о грама сирене и кафе. оф всичко е навик да му се невиди, само че в повечето случай лош.



Тема Re: Помогнете ми... 2нови [re: Oбъpkвaция]  
Автор Oбъpkвaция (новак)
Публикувано15.10.08 23:26



Привет от мен!
Напоследък все не ми стига времето да седна тук, да чета и да пиша. То и честно казано няма какво да пиша толкова. Нещо не съм в добра кондиция напоследък и си ям на воля... Е уж вече съм в овладяващ се процес. Но не ви забравям, толкова сте ми мили...

Днес не ми беше лош деня:
Скромна салата, след нея скромен айран
Скромна зелева салата + средно скромна порция спагети

Със сигурност открих, че не мога да се храня разумно без режим...трябва да си имам диета за следване и това си е. Трябва ми нещо по-силно...не знам, пловодо-чаен режим ли....само месо ми е гнусно, но ще свърши работа. В дълбоки колебания съм.
Имам 7 седмици, в които трябва да сваля поне 15 килца. И няма мърдане.





Тема Re: Помогнете ми... 2нови [re: Oбъpkвaция]  
Автор Oбъpkвaция (новак)
Публикувано16.10.08 20:17



Днес:

Овчарска салата
30гр. пица /3-4 хапки/
Зелева салата
50-100 грама пилешко обезсолено месо



Тема Re: Помогнете ми... 2нови [re: Oбъpkвaция]  
Автор вeceлyшka ()
Публикувано16.10.08 20:56



Добре де, казваш, че напоследък си загърбила малко режима, възстанови ли си килограмите, които загуби?



Тема Re: Помогнете ми... 2нови [re: Oбъpkвaция]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано17.10.08 11:20



Хей, ама без закуска ли караш?

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Тема Re: Помогнете ми... 2нови [re: Dorchester]  
Автор Oбъpkвaция (новак)
Публикувано18.10.08 08:27



Не, малкото свалени кила не съм загубила.
Да, без закуска Дорче.





Тема Re: Помогнете ми... 2нови [re: Dorchester]  
Автор Me4тaтeлKa (непознат )
Публикувано18.10.08 15:53



Как беше мотото на всички диетолози "За да се отслабва трябва да се яде" и то редовно - най-добре разпределено на 4-5 хранения, а ти дори не закусваш !?!?

Ако не искаш да спазваш конкретна схема, поне разделяй приема на отделните видове храни - ако си яла салата, изчакай 30 мин., за да си изядеш месото и още толкова, за да си изядеш следващото. Плодовете се взимат най-малко 2 часа след дадено ядене. Спри се поне на разделното хранене, така няма да се разделяш с вкусовете на храните, които обичаш, а да не говорим, че при него след 14. ден можеш да си позволяваш по 1 ден-off (т.е. да си хапваш каквото си искаш по 1 ден в седмицата).



Тема Re: Помогнете ми... 2нови [re: Me4тaтeлKa]  
Автор Me4тaтeлKa (непознат )
Публикувано18.10.08 15:58



Та в продължение само да добавя за всички, че това може да се "практикува" по време на гости, тържества и празници, т.к. по този начин организмът ви вместо да усвои 100% от приетата храна, ще усвои само 40-50%. Е, зависи и количествата разбира се - говоря за умерен прием!


Мда, на теория съм много добра...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.