Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:17 28.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отговор на една друга минаваща от другата теманови [re: schatten]  
Авторabra (Нерегистриран)
Публикувано26.09.08 14:37



schaten, eto davam se sebe si za primer, kogato kachih 9 kg v sledstvie na naistina stresov jivot v chujbina smqna na obstanovka i tn, vypreki, che bqh s normalno BMI i syvsem zdrava, sportna i jiznena, edinstvenoto, koeto chuvah za sebe si ж българия bqha podigravki i sujalenie i tsykane s ezik.И то от доста Неуспели хора.Никой не ме поздрави да каже бре колко си научила или браво за напредъка в работата, годежа и прочее. Не! килограмите и само килограмите са основния проблем и значение. Edin chovek si pozvoli da mi kaje, che sym zaprilichala na свиня. А аз наистина се харесвах и се намирах за много привлекателна, нещо повече в чужбина съм много харесвана. Пробвах Аткинс и дюкан , но реших да не си развалям ваканцията с простотии и да се радвам на вкусната Бг храна. Отслабнах около 3-4 килограма без усилие и останалите си стоят, но просто не ми пука и съм решила да си стоя на новите си килограми и да не се занимавам с простотии. Който иска да отслабва - да отслабва - чудесно е, човек да иска от 100 кг да стане 75. Но това не значи, че тези на 100 кг, тези на 70 кг или тези на 40 кг имат по-малки шансове за кариера или за мъже или за сексапил. Това са простотии. Как Рубенсовите красавици не са имали проблеми със здравето?



Тема Re: Отговор на една друга минаваща от другата теманови [re: abra]  
Автор schatten (непознат)
Публикувано26.09.08 15:26



Противоречиш си. От споделеното за отношението, което си срещнала, сама можеш да направиш извода, че тези със 100-те кг имат много по малко шансове за кариера и мъже, а за сексапил при тях може да става дума само по изключение.
По темата - след като ти си чула подобни изказвания и са ти подействали така, представи си колко нараняващо отношение може да получи в тези условия едно 100-кг момиче.


Не зная колко си висока, но предполагам, че изобщо нямаш нужда от отслабване. И след като харесваш визията си, престани да се затормозяваш, защото може да залетиш неусетно в другата крайност. Предполагам, че при теб има някакъв друг проблем, който ти пречи, най-вероятно адаптативен. При неправилна идентификация на проблема диетите са безполезни, а и ти явно нямаш никаква нужда от тях.


п.п. По времето на Рубенс проблемите със здравето просто не са се установявали, но показателно е, че тогава на 35 жената вече се е считала за баба, а продължителността на живота за повечето не е надхвърляла 50. Само дето тогава се е считало, че са умрели от старост...;)



Тема Re: Отговор на една друга минаваща от другата теманови [re: schatten]  
Авторabrae (Нерегистриран)
Публикувано26.09.08 16:24



е айде сега и слабите са живеели малко, даже по-малко

ранното остаряване и умирасне тогава е било следствие на всичко друго, но не и на наднормено тегло. Изобщо не си противореча. Става дума за разлика в отношението към мен в Бг и в Чужбина, където наистина на никой не му пука точно колко килограма си и колко тежиш. Ние нали натам сме се запътили, уж?



Тема Re: Отговор на една друга минаваща от другата теманови [re: abrae]  
Автор Oбъpkвaция (непознат)
Публикувано26.09.08 16:33



Момичета влизам за мъничко...
Моля ви продължете дескусията си тук. Не ме обърквате никак, даже напротив...
Довечера ще ви чета и пиша!

Хубава вечер!





Тема Re: Отговор на една друга минаваща от другата теманови [re: Oбъpkвaция]  
Автор Oбъpkвaция (непознат)
Публикувано26.09.08 16:34



Ейй, как набързо сте отворили нова тема!
Дано моята сега съвсем не замре!





Тема Тук сменови [re: Oбъpkвaция]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано26.09.08 17:20



Нямай грижа!



Тема Re: Отговор на една друга минаваща от другата теманови [re: Oбъpkвaция]  
АвторMинaвaщa (Нерегистриран)
Публикувано26.09.08 21:11



Вземи, че се премести и ти в онази тема. И не е лошо още веднъж да обясниш че не само не сме ти пречели с "вредните" си изказвания, ами сме ти и помагали.





Тема Re: Отговор на една друга минаваща от другата теманови [re: Mинaвaщa]  
АвторMoтивиpaнa (Нерегистриран)
Публикувано29.09.08 13:35



Стахотна тема, която в края си доста беше разводнена от някакви безмислени разсъждения за дбели успели/ неуспели жени. но няма значение, друга ми беше идеята.. и аз съм кажи, рчи на съшия хал както обърквация... на 21 години 88 килограма и малко по-ниска. не знам как стигнах до този хал, но факт. харесвам се , щастлива съм, имам всичко -прекрасен мъж до себе си, приятели...и така. но съм абслолютно сигурна, че искам да отслабна и до сега просто си казвах трябва само да се реша. но защо не се реших да сега? както съм си казвала всичко е в главата? стряскам се, но не от огледалото, а като се запъхтя в подлеза... или подскачайки на някой концерт... искам да усещам сила в себе си движение..а не гузна съвест когато се улавям, че съм се натъпкала. та така и аз искам помощ? от къде да почна, наистина ме мотивираха всичките мнения, има нещо много истинско. а идеята ми е "
1. Да внимавам какво ям- и по-малко... тук малко се притеснявам, защото нямам много финансова възможност за пържолки, нетлъсти, обезмаслени млекца и сиренца, и така...но ще го измисля, надявам се с ваша помощ.
2. И най-важното за мен, веднага след заплата си взимам карта за фитнес- преди 6 месеца го направих, чувставах се страхотно, а и инструктура се учуди как съм толкова пъргава и издръжлива. именно , че нямам проблем да се напъна повечко. малко воля е нужна. спрях защото много пътувах...Лошо
3.Много съм непостоянна, всичко ми е хаос не само храненето..искам да си създам навици за всичко и оттам ще тръгна...
много се разписах, но така го почувствах...
наистина ще се радвам да чуя мнения..питайте и се надявам да използвам този форум и тема, за си повярвам и най-сетне да отслабна... и разбира се стскам палци обърквация!





Тема Re: Отговор на една друга минаваща от другата теманови [re: Moтивиpaнa]  
Автор Бeзпoдoбнa (Убавица)
Публикувано29.09.08 14:38



Явно наистина много оплескахме темата, щом се обръщаш за съвет точно към Минаваща, която е против отслабването, а по-скоро защитава тезата да се приемем такива каквито сме и да се чувстваме щастливи.





Тема Re: Отговор на една друга минаваща от другата теманови [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор motivirana (непознат )
Публикувано29.09.08 14:46



Защо да се обръщам към минаваща, не е така... Твърдо съм за отслабването, но има я и тази страна на нещата..трябва да се харесваш и тогава да почнеш да правиш нещо за себе си. не мога да си насадя комплекси, само защото съм дебела., но сигурно не мога и да избягам от това...искам да го направя и искам да ми дадете идеи как..да задържа волятя, желанието, как да не се изкушавам, как да не ми писне от всичко, а после да се разочаровам, как наистина да се възпитам да се храня, разумно, здравословно..






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.