Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:25 29.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отговор на една друга минаваща от другата теманови [re: Бeзпoдoбнa]  
АвторMинaвaщa (Нерегистриран)
Публикувано26.09.08 10:02



Огледай се малко в Народното събрание и в Министерския съвет и тогава пак ми кажи дали не виждаш преуспяли жени с поне 15-20 килца отгоре!



Струва ми се (по памет), че в последните няколко класации за "Бизнес-дама на годината" също има какво да погледнеш по въпроса...



Тема Re: Отговор на една друга минаваща от другата теманови [re: Mинaвaщa]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано26.09.08 10:49



В отговор на:

Огледай се малко в Народното събрание и в Министерския съвет и тогава пак ми кажи дали не виждаш преуспяли жени с поне 15-20 килца отгоре!




Прочети внимателно:
Може и да има преуспели жени, но аз лично не познавам в бизнес средите, жена на висока мениджърска позиция, примерно финансов или изпълнителен директор да е над 100 кг. И не мисля, че трябва да се примиряваме с тези килограми, вариации до 15 кг е възможно и го приемам, но 30 кг и повече над нормата и то на 25 години си е множко откъдето и да го погледнеш, особено от здравословна гледна точка - какво ще стане когато мине 40 - 50 години?
Това не се отнася за жени в творческата сфера или със собствен бизнес, а най-малко за депутатките! Говоря за жени, които са наемни работници и граденето на кариера става в големи компании, а не в някоя фирмичка с 3 човека персонал и финансови институции (по спомен Обърквация работеше в банка).



Тема Re: Отговор на една друга минаваща от другата теманови [re: Mинaвaщa]  
Автор Olli (минаващ)
Публикувано26.09.08 11:08



Абе, хора, наистина не там въпроса - има ли успели, няма ли, кой дебел, кой слаб. Какво значение има? Разводнихме темата на момичето, че я объркахме още повече.
За мен същината на въпроса е, че Обърквация е решила да отслабне, сама е взела това решение и сама е потърсила помощ. И не ни пита дали да отслабне или не, дали пълничките са по-успели и по-щастливи, просто ни пита как да го нарави правилно. И по мое мнение е взела правилната посока, внимава с качеството на храната.
Предлагам всеки да си стои както си се харесва

, а Обърквация, ако има въпроси по същество, да не се притеснява да пита

Всъщност това се опитвам да кажа от самото начало, явно не се изразявам ясно

п.п: малко off, аз защо не мога да пиша без да се регистрирам непрекъснато



Тема Re: Отговор на една друга минаваща от другата теманови [re: Olli]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано26.09.08 11:15



Аз съм за!
Който каквото е решил, а ние старите пушки ще помагаме с каквото можем.



Можеш да пишеш като нерегистрирана, но трябва да попълниш кода от картинката и да не чекваш предварителен преглед на мнението.



Тема послеписнови [re: Бeзпoдoбнa]  
АвторMинaвaщa (Нерегистриран)
Публикувано26.09.08 11:31



....ето например в момента депутатката Мария Капон задава въпроси в парламентарния контрол. Килограмите й са със сигурност над 100. Въпреки това лично аз я уважавам. И не само аз.

Тези мои примери не искат да докажат, че човек не трябва поне да се опита да е прилично слаб. Нито че трябва да се самоуспокояваме от тях. А единствено оборвам мнението, че в България няма успяли дебели жени.



Тема Re: послеписнови [re: Mинaвaщa]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано26.09.08 11:34



Хайде да отворим отделна тема и да не спамиме тази на Обърквация.



Тема Re: Отговор на една друга минаваща от другата теманови [re: Бeзпoдoбнa]  
АвторOlli (Нерегистриран)
Публикувано26.09.08 11:37



Ооооооо, мерси!!
Кода го попълвах многократно, ама това с предварителния преглед е обърквало конците. И клубът колко мои мненния изпусна





Тема Re: Отговор на една друга минаваща от другата теманови [re: Olli]  
АвторMинaвaщa (Нерегистриран)
Публикувано26.09.08 11:37



Прощавай, не прочетох последния ти постинг, преди да посоча поредната дебеланка по телевизията. Права си относно питането на Обърквация, но доколкото ми е известен редът в клуба - не е изключение една тема да разгърне всякакви дискусии и спорове. Момичето със сигурност е достатъчно интелигентно, за да отсее полезните за него неща във всички мнения.

Ако пусна тема, че съм решила да се самоубия и питам за най-ефективните и безболезнени начини, някой няма ли право да се опита да ме спре?





Тема Re: Отговор на една друга минаваща от другата теманови [re: Бeзпoдoбнa]  
АвторMинaвaщa (Нерегистриран)
Публикувано26.09.08 11:40



Хе-хе-xe! Че в България политичките са най-върлите бизнесменки! И политиците - още повече.





Тема Re: Отговор на една друга минаваща от другата теманови [re: Mинaвaщa]  
АвторOlli (Нерегистриран)
Публикувано26.09.08 11:56



Да, както е достатъчно интелигентно да прецени дали се чувства добре като е 100 кг. и е излишно да се дават съвети по този въпрос.
Искам да поясня - не споря с теб, излишно е.
Писах за да помогна на Обърквация, за да обърна внимание, че тя вече е решила, да не се разколебава. Не за да споря с теб или, опазил ме Господ, да се опитвам да променя твоето мнение по който и да било въпрос.
Ако пуснеш тема, че си решила да се самоубиваш, няма да те разколебавам, знам че това не помага, ще направя всичко възможно да те пратя при доктор, който да ти помогне.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.